صفحه 117 از 216 نخستنخست ... 1767107108109110111112113114115116117118119120121122123124125126127167 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,161 تا 1,170 , از مجموع 2157

موضوع: تهیه اجاره نامه و رزرو خوابگاه جهت اخذ ویزای دانشجویی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تهیه اجاره نامه و رزرو خوابگاه جهت اخذ ویزای دانشجویی

سلام به دوستان
    می خواستم کسانی که اطلاعات بیشتری دارند راهنمایی کنند به کسی که به عنوان همراه دانشجو ویزا میگیره خوابگاه میدن یا خیر ، چون تو اپلیکیشن فرم سایت OAED باید مشخص کنیم که دانشجوییم یا محقق و ... ، یعنی همسر من که به عنوان همراه میاد هم میتونه از OAED خوابگاه بگیره یا نه

Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture

نقل قول نوشته اصلی توسط mheydari نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    می خواستم کسانی که اطلاعات بیشتری دارند راهنمایی کنند به کسی که به عنوان همراه دانشجو ویزا میگیره خوابگاه میدن یا خیر ، چون تو اپلیکیشن فرم سایت OAED باید مشخص کنیم که دانشجوییم یا محقق و ... ، یعنی همسر من که به عنوان همراه میاد هم میتونه از OAED خوابگاه بگیره یا نه
    بله میتونه

Junior Member

يه موضوع ديگه الان من مي خوام از OAED خوابگاه بگيرم اجاره رو بايد از تاريخ رزرو بپردازم ديگه چون چند نفر به من گفتن اينطوري نيست كه بتوني رزرو كني از هر وقت سايت برات اجاره نامه مي فرسته بايد اجاره بدي يعني تا اومدن ويزا بايد اجاره خوابگاه بدي حتي اگر تاريخ مناسبي رزرو كرده باشي كه با ويزات تطابق داشته باشه. اين صحت داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط javadifard3 نمایش پست ها
    برای وایزا گرفتن نیاز حتما به مدرک اجاره خونه نیاز داریم؟ نمیشه بعد از رفتن اونجا تهیه اش کرد؟ .
    برای ارائه درخواست اقامت حتما به اجاره نامه خونه یا خوابگاه نیاز دارید. مگر اینکه یکی از آشنایان شما در اتریش نامه بنویسه که شما پیش ایشون می مونید. اون وقت می تونید برید اتریش و از اونجا خودتون دنبال خونه یا خوابگاه بگردید.

Smile پاسخ : تهیه اجاره نامه و رزرو خوابگاه جهت اخذ ویزای دانشجویی

نقل قول نوشته اصلی توسط Fatima199104 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

مراجعه کنید به پُست 1070 صفحه 107 همین تاپیک (و پُست های بعدی). من خودم این مسئله رو توضیح دادم...
    سلام متشکرم که جواب دادید...سایت رو چک کردم اما قیمتا بالاست...کمترینش270 یورو بود ماهیانه...حالا من ایمیل زدم بلکه جواب بدن...در مورد هزینه زندگی در لئوبن میخواستم بدونم مثل وینه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mmmehdi نمایش پست ها
    سلام متشکرم که جواب دادید...سایت رو چک کردم اما قیمتا بالاست...کمترینش270 یورو بود ماهیانه...حالا من ایمیل زدم بلکه جواب بدن...در مورد هزینه زندگی در لئوبن میخواستم بدونم مثل وینه؟
    راستش من هنوز نرفتم و فعلا منتظر جواب درخواستم هستم.
    ولی مسلما لیوبن از وین ارزون تر خواهد بود. مشابه چیزی که توی کشور خودمون هم هست. نمونه ش قیمت خوابگاه ها و اینکه مثلا چون لیوبن شهر کوچیکی هست، نیاز به صرف هزینه برای حمل و نقل عمومی ندارید و همه جا رو پیاده خیلی سریع می تونید برید.

Junior Member

دوستان عزیز! مگه اجاره را اول هر ماه نمیگیرند؟ پس منظور از این جمله در توضیح خوابگاه های OEAD چیه؟
    In this hall the whole month’s rent has to be paid in February and September in any case!

نقل قول نوشته اصلی توسط Fatima199104 نمایش پست ها
    راستش من هنوز نرفتم و فعلا منتظر جواب درخواستم هستم.
    ولی مسلما لیوبن از وین ارزون تر خواهد بود. مشابه چیزی که توی کشور خودمون هم هست. نمونه ش قیمت خوابگاه ها و اینکه مثلا چون لیوبن شهر کوچیکی هست، نیاز به صرف هزینه برای حمل و نقل عمومی ندارید و همه جا رو پیاده خیلی سریع می تونید برید.
    شما یاهو یا فیس بوک دارید؟چون شما کاراتونو جلوتر انجام دادید میخواستم اگه میشه راهنماییم کنید ...متشکرم

Junior Member

دوستانی که پول رو برا اوید حواله کردن، بعد از چند چند روز این مبلغ به حساب نشست و ایمیل تاییده براشون اومد، بعد از این ایمیل تاییده چند روز طول کشید تا قرارداد رو براشون ایمیل کنه.

Junior Member

من خونه رفتم دیگه خوابگاه نمی‌خوام تو دنوافلدر شتراسه از فوریه تا ژولای با ۲۲۶ یورو کسی‌ می‌خواد درخواست بده

اینم لینکش
    http://www.housing.oead.at/01_housing_folge_e.asp?RECORD_KEY[Housing]=id&id[Housing]=23