صفحه 119 از 216 نخستنخست ... 1969109110111112113114115116117118119120121122123124125126127128129169 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,181 تا 1,190 , از مجموع 2157

موضوع: تهیه اجاره نامه و رزرو خوابگاه جهت اخذ ویزای دانشجویی

پیش فرض پاسخ : تهیه اجاره نامه و رزرو خوابگاه جهت اخذ ویزای دانشجویی

نقل قول نوشته اصلی توسط jasmin367 نمایش پست ها
    ضمنا من نمیخوام قراردادو لغو کنم فقط میخوام این یکی دو ماه یکی از اتاقم استفاده کنه و اجاره بده! امیدی هست که کسی بیدا یشه؟
    البته یکی دو ماه زمان کمی هست. ولی بلی امیدی هست. در همان جاها که گفتم آگهی بدید. انشاا... می توانید کسی را پیدا کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ariya2kht نمایش پست ها
    home4students این سایت برای اجاره خوابگاه معتبره؟ خوابگاه زیاد داره و قیمتاش خوبه و پولی برای ثبت نام مثل او آ د نمیگیره
    منم همين سايت ثبت نام كردم. ولى جايى ننوشته بود چه جورى قرارداد نهايى مى شه و مى فرستن. شما جايى ديدين كه چقدر بابت اينا پول مى گيرن و كلا قرارداد و چه جورى مى فرستن؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری

نقل قول نوشته اصلی توسط elmiravega نمایش پست ها
    منم همين سايت ثبت نام كردم. ولى جايى ننوشته بود چه جورى قرارداد نهايى مى شه و مى فرستن. شما جايى ديدين كه چقدر بابت اينا پول مى گيرن و كلا قرارداد و چه جورى مى فرستن؟

راستش منم سوالم همینه.منم ثبت نام کردم ولی از باقی چیزا خبر ندارم!حتی ایمیلی نیومده که تائیدیه بده بابت ثبت نام

نقل قول نوشته اصلی توسط mamaliof نمایش پست ها
    ممنون فاطیما جان، من الان بشون ایمیل زدم میگن ما خیلی اپلیکنت داریم و اولویت با اونایی که سنشون کمتره، شما گفتین خیلی تو این زمینه سرچ کردین ممنون می شم اگه سایتای دیگه ایو که می شناسین بم معرفی کنین. من هرجا که پیدا کردم و ایمیل میزنم یا پسرونست فقط یا جا نمیده. بازم ممنون
    سلام اگه هنوز خوابگاه نگرفتید میتونید با من هم خونه شید...چون من میخوام خونه بگیرم

از دوستانی که دانشجوی لئوبن هستند و هنوز خوابگاه نگرفتند...من میخوام خونه بگیرم...اطلاع بدید که با هم خونه بگیریم
    ویرایش توسط hpmoner : February 26th, 2014 در ساعت 05:28 PM

Junior Member

دوستان عزيز ، براي تحويل مدارك ، اگر ايميل تاييد oead رو ببريم كه شامل مشخصات خوابگاه هست كافيه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    mekanike sanaye.elmi karbordi

با سلام خدمت دوستان
    من همین دیروز پذیرشم واسه تکنیک وین اومده.خودم اقدام کردم و همسرم به صورت همرا ه میاد. میخوام بدونم واسه رزرو خوابگاه باید از کجا اقدام کنم؟که هزینه هاش و جاش مناسب باشه؟چون از وکیل پرسیدم گفت نفری 350 یورو میگیره .واسمون خوابگاه رزرو میکنه!که خوب توجیه اقتصادی نداره.میخوام بدونم خودمون از چه طریقی میشه اقدام کنیم ؟و خودمون اقدام کنیم بهتره یا از طریق وکیل؟
    ممنون میشم

ApplyAbroad Senior Veteran
    mohammad_aria آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Elektrotechnik - Automatisierungstechnik

نقل قول نوشته اصلی توسط navidnad نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    من همین دیروز پذیرشم واسه تکنیک وین اومده.خودم اقدام کردم و همسرم به صورت همرا ه میاد. میخوام بدونم واسه رزرو خوابگاه باید از کجا اقدام کنم؟که هزینه هاش و جاش مناسب باشه؟چون از وکیل پرسیدم گفت نفری 350 یورو میگیره .واسمون خوابگاه رزرو میکنه!که خوب توجیه اقتصادی نداره.میخوام بدونم خودمون از چه طریقی میشه اقدام کنیم ؟و خودمون اقدام کنیم بهتره یا از طریق وکیل؟
    ممنون میشم
    سلام
    سوال شما خیلی کلیه!
    شما اول زحمت بکش صفحه های قبل رو بخون هر سوالی بود در خدمتیم.
    Wo ein Wille ist , gibt es einen Weg
    لطفا به قوانین احترام بگذارید - سوالها رو در جای مربوط مطرح کنید - برای تشکر ازدادن امتیاز استفاده کنید نه پست جدید یا پیام خصوصی!
    از جواب دادن به سوالات تکراری و پیامهای خصوصی قابل طرح در فروم جدا معذورم.

ApplyAbroad Senior Veteran
    mohammad_aria آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Elektrotechnik - Automatisierungstechnik

نقل قول نوشته اصلی توسط Aurora1987 نمایش پست ها
    دوستان عزيز ، براي تحويل مدارك ، اگر ايميل تاييد oead رو ببريم كه شامل مشخصات خوابگاه هست كافيه؟
    شما باید اون ایمیل سربرگدار رو که پایینش امضا داره رو پرینت بگیرید.
    هم تاییدیه دپوزیت و هم ایمیل شامل اسم خوابگاه و تاریخ اجاره.
    Wo ein Wille ist , gibt es einen Weg
    لطفا به قوانین احترام بگذارید - سوالها رو در جای مربوط مطرح کنید - برای تشکر ازدادن امتیاز استفاده کنید نه پست جدید یا پیام خصوصی!
    از جواب دادن به سوالات تکراری و پیامهای خصوصی قابل طرح در فروم جدا معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط mmmehdi نمایش پست ها
    سلام اگه هنوز خوابگاه نگرفتید میتونید با من هم خونه شید...چون من میخوام خونه بگیرم

از دوستانی که دانشجوی لئوبن هستند و هنوز خوابگاه نگرفتند...من میخوام خونه بگیرم...اطلاع بدید که با هم خونه بگیریم

سلام
    سوال بنده در رابطه با رزرو خوابگاه این است که اگر شهری که پذیرش دارم خوابگاهی برای رزرو پیدا نکنم میتوانم شهر دیگری خوابگاه رزرو کنم و بعد از رفتن به اتریش در شهر مورد نظر برای پیدا کردن خوابگاه اقدام کنم و این موضوع ایا تاثیر منفی در سفارت برای گرفتن ویزا ایجاد میکند یا نه ؟ توصیه دوستان بسیار برای من مهم است چون تا وقت سفارت چیزی نمانده