صفحه 120 از 216 نخستنخست ... 2070110111112113114115116117118119120121122123124125126127128129130170 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,191 تا 1,200 , از مجموع 2157

موضوع: تهیه اجاره نامه و رزرو خوابگاه جهت اخذ ویزای دانشجویی

پیش فرض پاسخ : تهیه اجاره نامه و رزرو خوابگاه جهت اخذ ویزای دانشجویی

نقل قول نوشته اصلی توسط behrozsoltani نمایش پست ها
    سلام
    سوال بنده در رابطه با رزرو خوابگاه این است که اگر شهری که پذیرش دارم خوابگاهی برای رزرو پیدا نکنم میتوانم شهر دیگری خوابگاه رزرو کنم و بعد از رفتن به اتریش در شهر مورد نظر برای پیدا کردن خوابگاه اقدام کنم و این موضوع ایا تاثیر منفی در سفارت برای گرفتن ویزا ایجاد میکند یا نه ؟ توصیه دوستان بسیار برای من مهم است چون تا وقت سفارت چیزی نمانده
    یه زحمت به خودتون بدید و یه زنگ به سفارت بزنید فکر کنم بهتر باشه تا اینکه با جوابهای سلیقه ای روبرو شید

نقل قول نوشته اصلی توسط behrozsoltani نمایش پست ها
    سلام
    سوال بنده در رابطه با رزرو خوابگاه این است که اگر شهری که پذیرش دارم خوابگاهی برای رزرو پیدا نکنم میتوانم شهر دیگری خوابگاه رزرو کنم و بعد از رفتن به اتریش در شهر مورد نظر برای پیدا کردن خوابگاه اقدام کنم و این موضوع ایا تاثیر منفی در سفارت برای گرفتن ویزا ایجاد میکند یا نه ؟ توصیه دوستان بسیار برای من مهم است چون تا وقت سفارت چیزی نمانده
    این کار امکان پذیرنیست و قطعا به شما ایراد می گیرند.

نقل قول نوشته اصلی توسط jasmin367 نمایش پست ها
    ضمنا من نمیخوام قراردادو لغو کنم فقط میخوام این یکی دو ماه یکی از اتاقم استفاده کنه و اجاره بده! امیدی هست که کسی بیدا یشه؟
    دوست عزیز
    من هم دقیقا شرایط شما را دارم اما فعلا کسی را پیدا نکردم وبعید می دونم بشه کاری کرد با توجه با اینکه خوابگاهم شروع شده.

Junior Member

سلهم به همه دوستان من از OEAD در خواست خوابگاه کردم امروز تائئده واریز پولم اومد حالا چقدر طول میکشه تا قراردادم بیاد؟

Junior Member

سلام .امروز قرارداده خوابگاه من اومد اونی که من میخواستم نیست اجارش ماهی 300 ایرو. کسی این خوابگاه میشناسه؟ bed in double room with bathroom/ toilet, kitchentte in 1020 wien obermullnerrs trasse 2c

نقل قول نوشته اصلی توسط hooa نمایش پست ها
    سلام .امروز قرارداده خوابگاه من اومد اونی که من میخواستم نیست اجارش ماهی 300 ایرو. کسی این خوابگاه میشناسه؟ bed in double room with bathroom/ toilet, kitchentte in 1020 wien obermullnerrs trasse 2c
    بله خوابگاه متوسطی هست. یک طبقه را موسسه اجاره کرده و داده به دانشجو ها بقیه طبقات کاربری عادی دارند. نسبتا مناسبه شما شروع خوابگاهتون از کی هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ariya2kht نمایش پست ها
    home4students این سایت برای اجاره خوابگاه معتبره؟ خوابگاه زیاد داره و قیمتاش خوبه و پولی برای ثبت نام مثل او آ د نمیگیره
    واقعا این خوابگاه ودیعه نمیگیره؟!!اگه اینطوری باشه که خوبه
    دوستان به غیر از oead جاهای دیگه سراغ دارن که خوابگاه دانشجویی اجاره بدن؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    mekanike sanaye.elmi karbordi

با سلام
    خدمت دوستان
    میشه دوستی که تجربه استفاده از خوابگاه رو داره یه چند تا از خوابگاههای وین (متاهلی.حمام دستشویی داخل اتاق باشه .تمیز باشه.اجارشم مناسب باشه) معرفی کنه خیلی ممنون میشم
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط navidnad نمایش پست ها
    با سلام
    خدمت دوستان
    میشه دوستی که تجربه استفاده از خوابگاه رو داره یه چند تا از خوابگاههای وین (متاهلی.حمام دستشویی داخل اتاق باشه .تمیز باشه.اجارشم مناسب باشه) معرفی کنه خیلی ممنون میشم
    با تشکر
    دوست عزیز
    من تجربه ای ندارم اما دوست من که از oead خوابگاه متاهلی گرفته بود بعد از مدتی کنسل کرد و می گفت نسبتا خیلی گرونه و بهتر اینه که خودتون خونه بگیرید. اما برای سفارت خیلی سخت هست این کار را کردن. گویا کلا خوابگاه های متاهلی که از موسسات اتریشی گرفته میشه به صرفه نیست. مگر اینکه واقعا جستجو کنید و خیلی پیگیری کنید . اما برای ویزاتون هم چاره ای ندارید.

Junior Member

سلام از اول آبان به مدت یک سال. شما منظورتون از موسسه چی بود؟