صفحه 122 از 216 نخستنخست ... 2272112113114115116117118119120121122123124125126127128129130131132172 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,211 تا 1,220 , از مجموع 2157

موضوع: تهیه اجاره نامه و رزرو خوابگاه جهت اخذ ویزای دانشجویی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تهیه اجاره نامه و رزرو خوابگاه جهت اخذ ویزای دانشجویی

نقل قول نوشته اصلی توسط moonlight19 نمایش پست ها
    میشه لطفا بگین که اسم خوابگاه چیه، من هم دارم دنبال یه همچین جایی میگردم برای مهر یا آبان آینده
    سلام دوست عزیز
    ÖSFS SCHÄFFERGASSE
    از oead باید بگیرید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط m_ahmadi_sru نمایش پست ها
    سلام
    تاريخ واگذاري از كي هستش
    كرايه براي دونفره؟
    سلام
    تاریخ واگذاری از اول آپریل هستش و 311 یورو به ازای هر نفر هستش

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط luft نمایش پست ها
    کسی از دوستان واسه ماه آپریل داخل وین خوابگاه داره.خوابگاه مجردی
    ترجیحا دو ماه یا نهایتا چهارماه
    سلام دوست عزیز
    من و همسرم میخوایم خوابگاهمونو تحویل بدیم کسی اگر میخواد پیام خصوصی بده.منطقه 1040 وین هستش،پیاده تا دانشگاه تکنیک 5دقیقس و به ایستگاههای مترو نزدیکه.اجارش ماهی 311 یورو هستش که شامل آب و برق و شوفاژ و اینترنته. یک اتاق دوتخته که حمام و دستشویی داخل اتاقه و آشپزخونه مشترکه.داخل اتاق TV و تلفن داخلی و کمد،کتابخونه،میزتحریر و صندلی داره.
    تاریخ واگذاری از اول آپریل هستش و 311 یورو به ازای هر نفر هستش

دوستان رزرو خوابگاه از http://www.oejab.at/ برای سفارت قابل قبول هست یا حتما باید از oead رزرو کنیم؟

دوستای ما پارسال ویزا گرفتن، به ما پیشنهاد دادن از oead خوابگاه بگیریم، مدارک رو تحویل سفارت بدیم و قرارداد رو فسخ کنیم و جای ارزونتر اجاره کنیم

به نظر ما ریسکش خیلی بالاس چون ممکنه شهرداری بخواد تاییدیه بگیره از خوابگاه. نظر شما چیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط yaserabdolvand نمایش پست ها
    دوستان رزرو خوابگاه از http://www.oejab.at/ برای سفارت قابل قبول هست یا حتما باید از oead رزرو کنیم؟

دوستای ما پارسال ویزا گرفتن، به ما پیشنهاد دادن از oead خوابگاه بگیریم، مدارک رو تحویل سفارت بدیم و قرارداد رو فسخ کنیم و جای ارزونتر اجاره کنیم

به نظر ما ریسکش خیلی بالاس چون ممکنه شهرداری بخواد تاییدیه بگیره از خوابگاه. نظر شما چیه؟
    از ÖJAB هم می توانید خوابگاه بگیرید و برای سفارت معتبر است. و البته شرکتهای دیگری هم هست. بعد هم می توانید قرارداد را فسخ کنید. ولی از هر شرکتی که خوابگاه می گیرید، به شرایط فسخ آن هم توجه کنید. معمولا در چنین مواقعی، مبلغ ودیعه را ضبط می کنند تا وقتی که کسی را به جای شما پیدا کنند و اگر موعد اجاره فرا برسد، مبلغ اجاره را هم از ودیعه کم می کنند. و هزینه های اداری هم هست. به نظرم برای روزهای اول، زندگی در خوابگاه ایده ی خوبی است. چند ماه بعد و پس از آشنایی با محیط، می توانید اگر لازم دیدید جای بهتری پیدا کنید.

امروز وکیلم به من گفت کسی رو تو وین داره که با 200 یورو 3 روزه از oead خوابگاه رزرو میکنه

ولی چون این مبلغ برام توجیح اقتصادی نداشت قبول نکردم، چون خوابگاه برای خودم و همسرم میخواستم

اما توضیح داد اگر کسی رو اونجا داشته باشیم خودمونم میتونیم با مراجعه حضوری یک هفته ای رسید رزرو رو بگیریم

دوستانمون که تو اتریش هستند میگن همه کارهای oead آنلاین هست و مراجعه حضوری نداره!!!!

کسی اطلاعاتی در این زمینه داره؟

امروز وکیلم به من گفت کسی رو تو وین داره که با 200 یورو 3 روزه از oead خوابگاه رزرو میکنه

ولی چون این مبلغ برام توجیح اقتصادی نداشت قبول نکردم، چون خوابگاه برای خودم و همسرم میخواستم

اما توضیح داد اگر کسی رو اونجا داشته باشیم خودمونم میتونیم با مراجعه حضوری یک هفته ای رسید رزرو رو بگیریم

دوستانمون که تو اتریش هستند میگن همه کارهای oead آنلاین هست و مراجعه حضوری نداره!!!!

کسی اطلاعاتی در این زمینه داره؟
    دوست عزیز شما به راحتی می تونید در سایت رجیست کنید و مکان مورد نظرتون را با شرایط خودتون انتخاب کنید و بعد از اینکه برای شما ایمیل آمد پول ودیعه را به حساب پرداخت کنید. در این مراحل نیازی به هیچ وکیلی نیست!! یعنی وکیل هیچ کاری انجام نمیده. اگر مشکلی داشتید مطرح کنید دوستان کمکتون کنند.

ali_bahram عزیز نوشتم که توجیح اقتصادی نداشت

من دیشب برای اویاب و اوآد درخواست دادم

ولی یک ماه طول میکشه! خواستم ببینم صحت داره در صورت پیگیری حضوری این پروسه کوتاه میشه؟

ali_bahram عزیز نوشتم که توجیح اقتصادی نداشت

من دیشب برای اویاب و اوآد درخواست دادم

ولی یک ماه طول میکشه! خواستم ببینم صحت داره در صورت پیگیری حضوری این پروسه کوتاه میشه؟
    معمولا اگر ایمیل بزنید و مشکل را بگویید، کارها را سریع تر انجام می دهند. اگر هم ایمیل اول را جواب ندادند، بعد از دو یا سه روز مجددا ایمیل بزنید. حتی می توانید با تلفن پیگیری کنید. اگر خیلی عجله دارین، از اول تلفن بزنید.

دوستان من یکی از دوستانم برای من خوابگاه را گرفت و اسم کامل من سیدمحمددانیال ابطحی است اما توی اجاره نامه محمددانیال ابطحی زده شده...به نظرتون سفارت گیر میده ؟ چیکار می تونم بکنم ؟؟؟؟