صفحه 125 از 216 نخستنخست ... 2575115116117118119120121122123124125126127128129130131132133134135175 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,241 تا 1,250 , از مجموع 2157

موضوع: تهیه اجاره نامه و رزرو خوابگاه جهت اخذ ویزای دانشجویی

پیش فرض پاسخ : تهیه اجاره نامه و رزرو خوابگاه جهت اخذ ویزای دانشجویی

سلام. من و همسرم تصمیم داریم خوابگاهمون رو از اول می (Mai) یا از اول جون (Juni) واگذار کنیم. کتگوری ما J هست یعنی داخل اتاقمون آشپزخونه و سرویس بهداشتی اختصاصی داریم. مبلغ سپرده برای هر نفر 750 و اجاره ماهانه برای هر نفر 300 تاست. اطلاعات مربوط به خوابگاه رو از طریق لینک زیر در سایت OeAD می تونید مشاهده کنید و در همین زمینه اگه سؤالی داشتید از طریق پیام خصوصی بپرسید. متشکرم.
    http://housing.oead.at/de/unterkuenf...n&object_id=70

نقل قول نوشته اصلی توسط asaria نمایش پست ها
    شما اجاره نامه را به سفارت ارائه می دهید، که بعدا توسط oead برایتان با ایمیل فرستاده می شود. این برگه ی رسید پرداخت ودیعه را سفارت قبول ندارد. پس اگر اسم شما هم روی آن نیست، مساله ای نیست.
    گمان کنم شما باید دو تا 750 یورو واریز کنید. اما مطمئن نیستم.
    درود بر دوستان ..
    در مورد خوابگاه چطور پول باید واریز کرد ؟؟ ..چقدر طول میکشه از زمان ریختن تا تایید گرفتن اطاق ؟؟ ..

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه پلی تکنیک - عمران

دوستان کسی خوابگاه نداره برای اول می ؟ من اول می میرم وین (دانشگاه تکنیک وین )خوابگاه ندارم

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_bahram666 نمایش پست ها
    شما باید در قسمت اپلای رجیست کنید. و اطلاعات خودتون را وارد کنید
    درود بر دوستان..
    میدونید سینگل روم از چند میشه حدودا واینکه از هر جایی میشه گرفت یا تنها سایت ااد باید باشه ؟؟..
    ویرایش توسط mono1364 : April 23rd, 2014 در ساعت 10:58 PM

Junior Member

سلام دوستان

من يه رزرو خوابگاه دارم كه از اول اكتبر شروع مى شه. مى خوام وقتى ويزام اومد كنسل كنم برم با يكى از دوستام خونه بگيرم اما مى خوام ويزام از دست نره. سايت ااد نوشته اگه تا قبل از ورود به اتاق قرارداد لغو بشه و يكى و اونا جى من يكى و پيدا كنن فقط ٤٠ يورو كم مى كنن و بقيه شو پس مى دن. ازونجايى كه مى ترسم ويزام تا اون موقع نياد مى خوام ببينم اگه خودم يكى و پيدا كنم قبول مى كنن كه يكى ديگه جاى من تو اتاق باشه اما قرارداد همچنان به اسم من بمونه تا ويزام كنسل نشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    BS: Electrical Eng; Yazd Azad uni

من خوابگاهمو توی وین میخوام اجاره بدم اگه کسی میخواد لطفا پیام خصوصی بده تا جزییاتو بهش بگم.

تاریخ خوابگاه

01.04.2014 (DD/MM/YYYY) - 31.01.2015 (DD/MM/YYYY)

پول پیش

EUR 750,00

اجاره ی ماهیانه

EUR 277,00 per month

آدرس خوابگاه

Haus Panorama
    Brigittenauer Lände 224-228; 1200 Wien

Junior Member

دوستان من يه خوابگاه از اول اكتبر دارم كه باهاش مى خوام واسه ويزا اقدام كنم، اگه ويزام دير بياد مى شه قرارداد به اسم من بمونه يكى ديگه جاى من از خوابگاه استفاده كنه، بعد كه ويزام اومد قرارداد و منتقل كنم به اون؟ اون وقت اُ اِ دِ قبول مى كنه وديعه منو برگردونه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط elmiravega نمایش پست ها
    دوستان من يه خوابگاه از اول اكتبر دارم كه باهاش مى خوام واسه ويزا اقدام كنم، اگه ويزام دير بياد مى شه قرارداد به اسم من بمونه يكى ديگه جاى من از خوابگاه استفاده كنه، بعد كه ويزام اومد قرارداد و منتقل كنم به اون؟ اون وقت اُ اِ دِ قبول مى كنه وديعه منو برگردونه؟

دوست عزیز
    این کار اینجا خیلی سخته اکثر افراد قرارداد دارند و روی اون قرارداد ملده هستن یعنی شما باید یه نفر را پیدا کنید که ملده براش مهم نباشه.
    در صورتی قبول می کنن که شما یه نفر را جای خودتون پیدا کنید و بعد کل قرارداد را کنسل کنید که این کار سختی هست

نقل قول نوشته اصلی توسط ana1388 نمایش پست ها
    دوستان یه راهنمایی کنید..من چون خانواده ی سه نفره هستم میخوام خونه اجاره کنم..میتونم از این سایت oead خونه بگیرم؟ میشه کمک کنید کدوم قسمتش باید برم؟
    دوست عزیز
    من اصلا به شما پیشنهاد نمی کنم خونه را برای سه نفر از او آ د بگیرید . چون واقعا گرونه و خارج از انتظارتون هست. و از اون جایی که اینجا برای لغو قرارداد کلی باید سختی بکشید بهتر اینه که از اول سعی کنید قرارداد مناسبی را ببندید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Muhajer نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز
    من سایت oead بالا پایین کردم ، این رومم همینطور دوتا سوال دارم

این 750 یورو برای رزرو خابگاهُ اونجا بهمون بر میگردونن ؟
    چطور میتونم پول بفرستم از ایران؟
    ممنون
    بعد از اتمام قرارداد و با کسر 18 یورو در ماه و پول تمیز کردن نهایی که 40 یورو هست بقیش را به شما بر می گردونن.
    بسیار سخت یا به صورت محدود صرافی هایی هستن که این کار را با کارمزد بسیار بالا انجام میدن. بهترین راه اینه که دوست یا آشنایی پیدا کنید که در اروپا این پول را براتون بریزند. که هم سریع باشه و هم کارمزد بسیار بالا ندید.