صفحه 126 از 216 نخستنخست ... 2676116117118119120121122123124125126127128129130131132133134135136176 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,251 تا 1,260 , از مجموع 2157

موضوع: تهیه اجاره نامه و رزرو خوابگاه جهت اخذ ویزای دانشجویی

پیش فرض پاسخ : تهیه اجاره نامه و رزرو خوابگاه جهت اخذ ویزای دانشجویی

نقل قول نوشته اصلی توسط danial_abtahi نمایش پست ها
    دوستان من یکی از دوستانم برای من خوابگاه را گرفت و اسم کامل من سیدمحمددانیال ابطحی است اما توی اجاره نامه محمددانیال ابطحی زده شده...به نظرتون سفارت گیر میده ؟ چیکار می تونم بکنم ؟؟؟؟
    بهتر این هست که از او آ د بخواید اسم کامل و دقیقتون را بنویسه و مجدادا قرارداد را براتون بفرسته. می تونید کپی پاستون را هم ضمیمه ایمیل کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Bio- Dehli

دوستان من برای سفارت و گرفتن ویزا میتونم از oead خوابگاه بگیرم و بعد یه هفته کنسل کنم...و بعدش بیام وین خودم یه خوابگاه واسه یک یا دو ماه بگیرم؟ مشکلی پیش نمیاد؟ چون اگر کنسل نکنم گرفتن اون 800 یورو خیلی سخته گویا ...اگر تجربه ای دارید بگید؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Bio- Dehli

یه سوالی دوستان...توی سایت اوآید که میرید برای رجیستر و ثبت نام یه جایی زده خوابگنههای غیر از اوآید که ماله اویاب یا جاهای دیگه ست...اونهام معتبره؟ و رجیسترش از همین سایته؟

Junior Member

سلام. ببخشید میشه یکی از دوستانی که وین هستن منو راهنمایی کنن چطور میتونم خوابگاه اجاره کنم؟ و چجور خوابگاههایی معتبرن برای ویزا؟ ممنونم

سلام. من و همسرم تصمیم داریم خوابگاهمون رو از اول جون (Juni) واگذار کنیم. کتگوری ما J هست یعنی داخل اتاقمون آشپزخونه و سرویس بهداشتی اختصاصی داریم. مبلغ سپرده برای هر نفر 750 و اجاره ماهانه برای هر نفر 300 تاست. اطلاعات مربوط به خوابگاه رو از طریق لینک زیر در سایت OeAD می تونید مشاهده کنید و در همین زمینه اگه سؤالی داشتید از طریق پیام خصوصی بپرسید. متشکرم.
    http://housing.oead.at/de/unterkuenf...n&object_id=70

Member
    رشته و دانشگاه
    Bio- Dehli

دوستان هیچی را که جواب نمیدید...ولی من بازم سوال میکنم...میگم اگه خوابگاه را فقط یک ماه استفاده کردیم کنسل کردنش سخته؟ یعنی پول آدم را راحت پس میدن؟ یا دردسر داره؟ بچه هایی که اتریش هستند...یه نظری به اینجا بندازن....

Junior Member

بچه ها من خوابگاهم رو برای ماه june.july.augest اجاره میدم تا اون موقع نمی تونم برم اگه کسی می خواد از دوستان و آشنایانتان لطفا به من بگید. خیلی فوری و ضروری هست

Junior Member

سلام دوستان

خواهر من هفته ى ديگه وقت سفارت داره از دو ماه پيش پول پيش به oäd داديم منتها يهو هفته ى پيش بهمون گفتن در نزديكى دانشگاه خواهرم اصن اتاق ندارن و پول و بر مى گردونن. محل دانشگاه در villach هست كه حدود ٦٠ كيلومتر با klagenfurt فاصله داره. به خوابگاه خود دانشگاه و هرجايى كه ميل زديم مى گن معلوم نيست از الان جاى خالى واسه اكتبر داشته باشن. چى كار كنيم راهى مى شناسين پيشنهاد بدين؟ روز مصاحبه قبول مى كنن مدارك و بگيرن يه دو هفته وقت بيشتر بهمون بدن؟

سلام لطف کنید جواب بدید من 3 هفته دیگه وقت سفارت دارم از oead بخوام اجاره نامه سفارت جور کنم چقدر زمان میبره نامه رزرو رو بدن ؟ از صرافی باید پول بدم ؟ هزینه اش چقدره؟ از کجای سایت باید اقدام کنم ؟ آیا جور میشه تا 3 هفته دیگه؟ لطفا جواب مرسی

ApplyAbroad Senior Veteran
    mohammad_aria آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Elektrotechnik - Automatisierungstechnik

نقل قول نوشته اصلی توسط elmiravega نمایش پست ها
    سلام دوستان

خواهر من هفته ى ديگه وقت سفارت داره از دو ماه پيش پول پيش به oäd داديم منتها يهو هفته ى پيش بهمون گفتن در نزديكى دانشگاه خواهرم اصن اتاق ندارن و پول و بر مى گردونن. محل دانشگاه در villach هست كه حدود ٦٠ كيلومتر با klagenfurt فاصله داره. به خوابگاه خود دانشگاه و هرجايى كه ميل زديم مى گن معلوم نيست از الان جاى خالى واسه اكتبر داشته باشن. چى كار كنيم راهى مى شناسين پيشنهاد بدين؟ روز مصاحبه قبول مى كنن مدارك و بگيرن يه دو هفته وقت بيشتر بهمون بدن؟
    بله 100% بهتون 2هفته رو وقت میدن و تازه بعدشم یه راههایی هست البته با داستان و اما و اگر ...
    اگه المانیتون خوب باشه با سرچ تو سایتا و ف ی س ب و ک به احتمال زیاد خونه_و نه خوابگاه پیدا میشه...
    موفق باشید
    Wo ein Wille ist , gibt es einen Weg
    لطفا به قوانین احترام بگذارید - سوالها رو در جای مربوط مطرح کنید - برای تشکر ازدادن امتیاز استفاده کنید نه پست جدید یا پیام خصوصی!
    از جواب دادن به سوالات تکراری و پیامهای خصوصی قابل طرح در فروم جدا معذورم.