صفحه 136 از 216 نخستنخست ... 3686126127128129130131132133134135136137138139140141142143144145146186 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,351 تا 1,360 , از مجموع 2157

موضوع: تهیه اجاره نامه و رزرو خوابگاه جهت اخذ ویزای دانشجویی

پیش فرض پاسخ : تهیه اجاره نامه و رزرو خوابگاه جهت اخذ ویزای دانشجویی

با سلام اول حتما اتاق سینگل بگیرین بعد از یکی دو ماه که با کسی آشنا شدین اتاقتونو مشترک کنین اینجوری هم از نظر امنیت بهتره هم مسایل دیگه خلاصه ما ایرانیا همه چیزمون فرق داره با بقیه دنیا:دی

نقل قول نوشته اصلی توسط RezaRazeR نمایش پست ها
    دوستان این خوابگاه های oead رو میشه به صورت موقت هم اجاره کرد؟
    مثلاً در حد 1-2 ماه؟
    ممنون
    فکر کنم میشه اگه بهشون تو ایمیل توضیح بدین یا کسی اونجا کاراتونو انجام بده من واسه 6 ماه خاستم بهم دادن

نقل قول نوشته اصلی توسط ISD نمایش پست ها
    مرسی از توجهتون
    یعنی واقعا اینطوریه!!!!!!!
    الان که جا پیدا نمیشه باید چه کرد؟؟؟
    دوست عزیز بدیه شهرهای کوچیک اینه ک مانند وین همه ی روزهای سال خابگاهاشونو اجاره نمیدن و فقط تاریخ های خاصی مانند اول فوریه ک ترم جدید شروع میشه خابگاهاشون باز میشه منم مشکل شمارو داشتم و چون کمتر از یک ماه وقت داشتم مجبور شدم ب یکی ازین موسسات اعزام ب دانشجو ک تخصصی واسه اتریش کار میکنه مبلغیو بدم و اونا ازونجا خابگامو درست کردن . 12 روزه هم نامه خابگاه اومد البته بگم این اخرین راهه اگه راه دیگه ای پیدا نکردین این روش را هم امتحان کنین

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Bauingenieurwesen

نقل قول نوشته اصلی توسط shirzadhesam نمایش پست ها
    فکر کنم میشه اگه بهشون تو ایمیل توضیح بدین یا کسی اونجا کاراتونو انجام بده من واسه 6 ماه خاستم بهم دادن
    نه دوست عزیز اجاره نامه ای که باید تحویل سفارت بدین باید حتما 12 ماه باشه وگرنه قبول نمیکنن...حالا ویزاتون که اومد رفتین اتریش میتونین خوابگاتون عوض کنین یا خونه بگیرین و ......... ولی سفارت قرارداد 1 ساله میخواد واسه روادید ویزا
    Um etwas zu tun, muss man es sehr lieben. Um etwas sehr zu lieben, muss man bis zur Verrücktheit daran glauben.

نقل قول نوشته اصلی توسط pym_hamidi نمایش پست ها
    نه دوست عزیز اجاره نامه ای که باید تحویل سفارت بدین باید حتما 12 ماه باشه وگرنه قبول نمیکنن...حالا ویزاتون که اومد رفتین اتریش میتونین خوابگاتون عوض کنین یا خونه بگیرین و ......... ولی سفارت قرارداد 1 ساله میخواد واسه روادید ویزا
    با سلام این دوستی که گفتن فقط دوماه خابگاه میخان اگه کارشون همینقدره کلا مدل ویزاشون فرق میکنه ولی اگه دانشجوویه حرف شما درسته و باید حتما اول یکساله بگیرن و بعد اونجا ک رفتن عوضش کنن. ولی من فقط برای فرصت مطالعاتی شیش ماهه قراره برم اتریش و خابگاه هم واسه شیش ماه گرفتم

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Bauingenieurwesen

نقل قول نوشته اصلی توسط shirzadhesam نمایش پست ها
    با سلام این دوستی که گفتن فقط دوماه خابگاه میخان اگه کارشون همینقدره کلا مدل ویزاشون فرق میکنه ولی اگه دانشجوویه حرف شما درسته و باید حتما اول یکساله بگیرن و بعد اونجا ک رفتن عوضش کنن. ولی من فقط برای فرصت مطالعاتی شیش ماهه قراره برم اتریش و خابگاه هم واسه شیش ماه گرفتم
    ایشون پذیرش دکترا دارن و نوع ویزاشون دانشجویی میشه و با فرصت مطالعاتی فرق میکنه پست اول کاربر isd رو صفحه قبل بخونید!!
    Um etwas zu tun, muss man es sehr lieben. Um etwas sehr zu lieben, muss man bis zur Verrücktheit daran glauben.

نقل قول نوشته اصلی توسط pym_hamidi نمایش پست ها
    ایشون پذیرش دکترا دارن و نوع ویزاشون دانشجویی میشه و با فرصت مطالعاتی فرق میکنه پست اول کاربر isd رو صفحه قبل بخونید!!
    جناب حمیدی عزیز من این جواب را به اقای RezarezaR داده بودم که پرسیده بودن میشه 2 ماهه هم خابگاه گرفت یا نه . حالا برای هرکاری که میخاستن احتمالا دانشجویی نبوده
    این هم سوال ایشون که تو 2 صفحه قبل هست
    ""دوستان این خوابگاه های oead رو میشه به صورت موقت هم اجاره کرد؟
    مثلاً در حد 1-2 ماه؟
    ممنون""

Member
    رشته و دانشگاه
    mekanike sanaye.elmi karbordi

با سلام خدمت دوستان
    خوابگاهی در منطقه 15 وین به نام OeAD-Gästehaus SECHSHAUSER STRASSE اتاق دو تخته با تمامی امکانات . آشپزخانه حمام و سرویس بسیار بسیار تمیز و به صورت comminuty می باشد. مخصوص دو نفر از اول ماه نوامبر به مدت یکسال واگذار می شود. مبلغ اجاره ماهی 640 یورو 340 برای هر نفر که شامل همه هزینه ها میشود .از دوستانی که مایل هستند خواهش میکنم لطفا پیام خصوصی بدن
    با تشکر

Junior Member

با سلام خدمت دوستان،

آیا کسی از دوستان برای Jan 2015 تا Jan 2016 به مدت یکسال اتاق یک نفر یا دو نفر در شهر وین نزدیک به دانشگاه صنعتی وین در نظر دارد. من یک ماه دیگه وقت سفارت دارم.
    پیام خصوصی بدن،
    با سپاس فراوان

یک خوابگاه برای یک خانوم تا سقف اجاره ی 350 با امکان ملده به مدت 1 سال موجود هست ؟ این خانوم فورا برای ملده شدن نیاز دارن