صفحه 138 از 216 نخستنخست ... 3888128129130131132133134135136137138139140141142143144145146147148188 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,371 تا 1,380 , از مجموع 2157

موضوع: تهیه اجاره نامه و رزرو خوابگاه جهت اخذ ویزای دانشجویی

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Bauingenieurwesen

پیش فرض پاسخ : تهیه اسکان موقت یا دائم در اتریش(اجاره نامه، رزرو خوابگاه، Flat و ... جهت اخذ

نقل قول نوشته اصلی توسط sh_shafiee نمایش پست ها
    منظورتون دسامبر هست یا سپتامبر 2015؟
    فك كنم منظورشون دسامبر بود يا شايدم سپتامبر سال ديگه :دي
    Um etwas zu tun, muss man es sehr lieben. Um etwas sehr zu lieben, muss man bis zur Verrücktheit daran glauben.

Senior Member

پیش فرض پاسخ : تهیه اجاره نامه و رزرو خوابگاه جهت اخذ ویزای دانشجویی

بهترین سایت برای خوابگاه یابی کجاست؟کجا بیشتر راضی داره؟

Senior Member sepidejoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUWien Telecommunication Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Nastarann نمایش پست ها
    بهترین سایت برای خوابگاه یابی کجاست؟کجا بیشتر راضی داره؟
    اصولا خوابگاه های oead, خیلی مرتب تر هستند و به سفارت هم زود جواب میدن. امکانات خوبی دارن اما خوب هزینشون کمی بالاتره. توصیه من اینه که ابتدا این خوابگاه رو بگیرید که کار ویزاتون زود بشه، بعد واسه ترم های بعد اگر خواستید عوضش گنید. توی گوگل عبارت زیر رو سرچ کنید میاد
    oead housing

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    University of Vienna

من نزدیک بیست سایت رو برای خوابگاه برای ترم زمستون 2015 چک کردم یا خیلی گرونن یا میگن ما کلا جا نداریم. از اونجایی که اروپا زمستونای سردی داره پیشنهاد میکنم دوستان مسافت خوابگاه تا دانشگاه رو هم در نظر بگیرن و تقریبا میشه گفت OeAD تنها سایتی بود که خیلی منظم و سریع جواب میده و همیشه یه جایی پیدا میکنه.
    لطفا مقررات فروم را مطالعه کنید.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    mining engineering LEOBEN

حرف شما متین اما بعضا ادم به دلیل کبود وقت برا ویزا ناچار موقت یجا بگیر بعد که رفت اونجا عپض کن.
    بیشتر خوابگاه های خوب ارزون پر میشن. پس علی الحساب یه خوابگاهی بگیرید کارتون حل شه بعد میرین اونجا هرکدوم دپست داشتین میگیرین.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    mining engineering LEOBEN

من نزدیک بیست سایت رو برای خوابگاه برای ترم زمستون 2015 چک کردم یا خیلی گرونن یا میگن ما کلا جا نداریم. از اونجایی که اروپا زمستونای سردی داره پیشنهاد میکنم دوستان مسافت خوابگاه تا دانشگاه رو هم در نظر بگیرن و تقریبا میشه گفت OeAD تنها سایتی بود که خیلی منظم و سریع جواب میده و همیشه یه جایی پیدا میکنه.
    درضمن همین خوابگاه oead ماهی 18 یورو کمیسیون میگیره.

رشته و دانشگاه
    University of Vienna

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamakbari نمایش پست ها
    درضمن همین خوابگاه oead ماهی 18 یورو کمیسیون میگیره.
    بله من در جریان همه مطالبی که شما میگین هستم و بدون فکر تصمیم نگرفتم. اما وقتی بقیه جاها میگن جا نداریم چاره ای نیست جز اوآد. بعد از رفتن به اتریش میشه قرارداد رو کنسل کرد و جای ارزونتر پیدا کرد اما از اینجا دستمون به جایی بند نیست.

Member
    رشته و دانشگاه
    mekanike sanaye.elmi karbordi

با سلام خدمت دوستان خوبم که خوابگاه نیاز دارند !!
    خوابگاهی در منطقه 15 وین به نام OeAD-Gästehaus SECHSHAUSER STRASSE اتاق دو تخته با تمامی امکانات . آشپزخانه حمام و سرویس بسیار بسیار تمیز و به صورت comminuty می باشد. مخصوص دو نفر از اول ماه ژانویه به مدت یکسال واگذار می شود . مبلغ اجاره ماهی 640 یورو 340 برای هر نفر که شامل همه هزینه ها میشود .از دوستانی که مایل هستند خواهش میکنم لطفا پیام خصوصی بدن
    با تشکر

بله من در جریان همه مطالبی که شما میگین هستم و بدون فکر تصمیم نگرفتم. اما وقتی بقیه جاها میگن جا نداریم چاره ای نیست جز اوآد. بعد از رفتن به اتریش میشه قرارداد رو کنسل کرد و جای ارزونتر پیدا کرد اما از اینجا دستمون به جایی بند نیست.
    قرارداد را نمی تونید یک طرفه کنسل کنید. oead پول ودیعه رو پس نمیده و مبلغ اجاره رو ازش کم میکنه تا زمانی که کسی را به جای شما پیدا کنه. بهترین روش اینه که یک نفر را به جای خودتون پیدا کنید و به خوابگاه یا oaed معرفی کنید. اما اگر خوابگاه نامناسب و گرون قیمت گرفته باشید، خب کسی حاضر نمیشه از شما بگیره و ممکنه زمان زیادی طول بکشه تا بتونید کسی رو جای خودتون پیدا کنید. می تونید این کار را به oead بسپرید، اما اونا هم ممکنه نتونند یا اصلا براشون مهم نباشه تا کسی را پیدا کنند، در این صورت حتی اگه شما خوابگاه را تخلیه هم بکنید، از ودیعه شما کم میکنند.
    توصیه میکنم اگر از ایران برای ویزا دارید درخواست خوابگاه میدید، اتاق ارزون بگیرید. چون همیشه برای اتاقهای ارزون در حد کمتر از 300 یورو متقاضی هست، حتی اگر امکاناتش خیلی خوب نباشه.
    در کل مساله مسکن برای خیلی از دانشجوها دردسرسازه. و به این که شما دارید از ایران درخواست میدید، زیاد ربطی نداره. خیلی ها از هم اتاقی هاشون تو اتاقهای دو تخته ناراحت هستند. چون فرهنگ دانشجوهای خارجی به مذاق ماها خوش نمیاد. در مورد هم اتاقهای ایرانی هم عدم سازش و مشکل رو زیاد دیدم. اگه اتاق یه تخته بگیرید بهتره و خیلی ها پس از مدتی، دنبال اتاق یه تخته می گردند. زیاد نگران دوری راهها نباشید. امکانات حمل و نقل در وین خیلی خوبه. البته خب اگه خوابگاه نزدیک باشه به کلاستون، که خوبه؛ ولی نمیشه همه چیز رو در یک جا جمع کرد در عوض کمی انعطاف پذیری رو زیاد کنید.

رشته و دانشگاه
    University of Vienna

نقل قول نوشته اصلی توسط asaria نمایش پست ها
    قرارداد را نمی تونید یک طرفه کنسل کنید. oead پول ودیعه رو پس نمیده و مبلغ اجاره رو ازش کم میکنه تا زمانی که کسی را به جای شما پیدا کنه. بهترین روش اینه که یک نفر را به جای خودتون پیدا کنید و به خوابگاه یا oaed معرفی کنید. اما اگر خوابگاه نامناسب و گرون قیمت گرفته باشید، خب کسی حاضر نمیشه از شما بگیره و ممکنه زمان زیادی طول بکشه تا بتونید کسی رو جای خودتون پیدا کنید. می تونید این کار را به oead بسپرید، اما اونا هم ممکنه نتونند یا اصلا براشون مهم نباشه تا کسی را پیدا کنند، در این صورت حتی اگه شما خوابگاه را تخلیه هم بکنید، از ودیعه شما کم میکنند.
    توصیه میکنم اگر از ایران برای ویزا دارید درخواست خوابگاه میدید، اتاق ارزون بگیرید. چون همیشه برای اتاقهای ارزون در حد کمتر از 300 یورو متقاضی هست، حتی اگر امکاناتش خیلی خوب نباشه.
    در کل مساله مسکن برای خیلی از دانشجوها دردسرسازه. و به این که شما دارید از ایران درخواست میدید، زیاد ربطی نداره. خیلی ها از هم اتاقی هاشون تو اتاقهای دو تخته ناراحت هستند. چون فرهنگ دانشجوهای خارجی به مذاق ماها خوش نمیاد. در مورد هم اتاقهای ایرانی هم عدم سازش و مشکل رو زیاد دیدم. اگه اتاق یه تخته بگیرید بهتره و خیلی ها پس از مدتی، دنبال اتاق یه تخته می گردند. زیاد نگران دوری راهها نباشید. امکانات حمل و نقل در وین خیلی خوبه. البته خب اگه خوابگاه نزدیک باشه به کلاستون، که خوبه؛ ولی نمیشه همه چیز رو در یک جا جمع کرد در عوض کمی انعطاف پذیری رو زیاد کنید.
    مرسی از راهنمایتون. بله من درخواست اتاق زیر 300 یورو دادم و همونطور که فرمودید در قرارداد نوشته به شرطی پول ویعه پس داده میشه که یه نفر جایگزین بشه. در غیر اینصورت اون 800 یورو رو پس نمیدن. ولی واقعا اتاق های یک نفره ی زیر 320 تا به ندرت گیر میاد. من برای 7-8 جا اپلای کردم هیچ کدوم جا نداشتند. توصیه میکنم دوستان زودتز به فکر خوابگاه باشن.