صفحه 150 از 216 نخستنخست ... 50100140141142143144145146147148149150151152153154155156157158159160200 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,491 تا 1,500 , از مجموع 2157

موضوع: تهیه اجاره نامه و رزرو خوابگاه جهت اخذ ویزای دانشجویی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تهیه اجاره نامه و رزرو خوابگاه جهت اخذ ویزای دانشجویی

نقل قول نوشته اصلی توسط asaria نمایش پست ها
    سلام
    با این خوابگاه هم مکاتبه کنید. اتاقهاش به صورت آپارتمانی هست و شما که با خانواده می خواهید اقدام کنید میتونید سه تا اتاق یعنی تمام یک آپارتمان را اجاره کنید، از اون مبلغی که Oead گفته، ارزونتر میشه. ولی اینکه سه تا اتاق توی یک زمان خاص در کنار هم خالی باشه، کمی سخته، اما ممکن هست. احتمال داره اتاقهای بزرگ هم داشته باشند برای خانواده. انشالله که جواب مثبت بدهند.
    http://www.studentenheim-gasometer.at/

اینهم ایمیل
    studentenheim@wbv-gpa.at

ضمنا لازم نیست که همراه شما هم پذیرش داشته باشه، همینکه شما پذیرش دارید، برای خوابگاه کافیه.
    سلام ممنون از جوابتون اما من مشکلم رو در تاپیک1487 گفتم مبنی بر اینکه زمان ورود ما به وین با زمان شروع رزرو خوابگاه فرق داره و اینکه در این فاصله حدود 1.5 ماه ما چکار باید بکنیم
    با تشکر

Banned
    رشته و دانشگاه
    IT Klagenfurt

نقل قول نوشته اصلی توسط rezawien نمایش پست ها
    سلام ممنون از جوابتون اما من مشکلم رو در تاپیک1487 گفتم مبنی بر اینکه زمان ورود ما به وین با زمان شروع رزرو خوابگاه فرق داره و اینکه در این فاصله حدود 1.5 ماه ما چکار باید بکنیم
    با تشکر
    باهاشون مکاتبه کنید شاید براتون کمی عقب انداختند
    برای ما رو که ننداختند و بنده 4 ماه اضافه اجاره پرداخت کردم.

نقل قول نوشته اصلی توسط rezawien نمایش پست ها
    با تشکر
    سلام دوست عزیز
    خواهش می کنم ولی همانطور که از نقل قول بعمل آمده در پست من برمی آید، جواب مربوط به سوال کاربرaram1 بود، نه سوال شما.
    در مورد سوال شما باید بگویم که خیلی وقتها دانشجویان خوابگاهشان را به صورت کوتاه مدت به شخص دیگری واگذار می کنند. به صفحات فیس بوک تحت عنوان نیازمندیهای ایرانیان اتریش یا دانشجویان اتریش مراجعه بفرمایید، ملاحظه خواهید کرد.

Banned
    رشته و دانشگاه
    IT Klagenfurt

نقل قول نوشته اصلی توسط asaria نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    خواهش می کنم ولی همانطور که از نقل قول بعمل آمده در پست من برمی آید، جواب مربوط به سوال کاربرaram1 بود، نه سوال شما.
    در مورد سوال شما باید بگویم که خیلی وقتها دانشجویان خوابگاهشان را به صورت کوتاه مدت به شخص دیگری واگذار می کنند. به صفحات فیس بوک تحت عنوان نیازمندیهای ایرانیان اتریش یا دانشجویان اتریش مراجعه بفرمایید، ملاحظه خواهید کرد.
    درسته که این کار رو می کنند ولی دوستان مطلع باشند که در بیشتر موارد این عمل غیر قانونی هستش و حق ندارید خوابگاهتون رو به کس دیگه اجاره بدید، راهی که میرید موجب دردسر بیشتر نشه براتون.
    البته حرف دوست خوبم asaria هم درسته و خیلی این کار رو دوستان دارند انجام میدن ، راهش رو ازشون بپرسید.

Member
    رشته و دانشگاه
    master of computer engineering

سلا دوستان

برای گرفتن ویزا اصل مدرک که نشون بده خوابگاه گرفتیم اوکی هست یا اسکن از نامه اجاره خوابگاه هم مورد قبول است؟ چون من تاریخ دقیق رفتنم معلوم نیست(تا ویزا اوکی شه) اگر از الان بخوام رزور کنم باید پول بدم و چون امدن اصل نامه یک ماه طول میکشه اگر دیر اقدا کنم واسه خوابگاه و منتظر نامه بشم پروسه ویزا عقب میفته

ممنون از پاسخ شما

Banned
    رشته و دانشگاه
    IT Klagenfurt

نقل قول نوشته اصلی توسط nina123 نمایش پست ها
    سلا دوستان

برای گرفتن ویزا اصل مدرک که نشون بده خوابگاه گرفتیم اوکی هست یا اسکن از نامه اجاره خوابگاه هم مورد قبول است؟ چون من تاریخ دقیق رفتنم معلوم نیست(تا ویزا اوکی شه) اگر از الان بخوام رزور کنم باید پول بدم و چون امدن اصل نامه یک ماه طول میکشه اگر دیر اقدا کنم واسه خوابگاه و منتظر نامه بشم پروسه ویزا عقب میفته

ممنون از پاسخ شما
    شما می تونید همون کپی نامه تایید اجاره خوابگاه رو ارائه کنید و هیچ مشکلی نیست
    و مورد دیگه اینکه می فرمایید دریافت اجاره نامه خوابگاه یکماه طول می کشه درسته ولی تا جایی که می دونم خیلی خوابگاه ها صرفا براتون ایمیل می فرستند
    مورد مهم اینه که پیدا کردن و گرفتن اجاره نامه ی خوابگاه ممکنه زمان بر باشه چون همیشه اینجوری نیست که تا اقدام می کنید خوابگاه گیرتون بیاد
    خود من 3 ماه درگیر گرفتن خوابگاه بودم و بعدشم مجبور شدم 4 ماه اجاره ی اضافی پرداخت کنم.

Senior Member

من خوابگاه پیدا نمیکنم!oejab بعد مدتها بهم ایمیل داده که معلوم نیست جا داریم یا نه چون بچه های خودمون تا اخر اپریل وقت دارن!چکار کنم؟؟کمتر از یکماه مونده

Banned
    رشته و دانشگاه
    IT Klagenfurt

نقل قول نوشته اصلی توسط Nastarann نمایش پست ها
    من خوابگاه پیدا نمیکنم!oejab بعد مدتها بهم ایمیل داده که معلوم نیست جا داریم یا نه چون بچه های خودمون تا اخر اپریل وقت دارن!چکار کنم؟؟کمتر از یکماه مونده
    من الان بزنم تو سرم که چقدر توضیح دادم ولی دریغ از خوندن !!!!
    چقدر گفتم به این موضوع حواس همه باشه و شما کافی بود 1 ماه زودتر اقدام میکردید
    الان بگردید یکی از این دلال ها که پول میگیرن ( 400-500 یورو ) و شانس بیارید براتون یه تاییدیه درست بگیرند که نشون بده شما قراره برید تو خونه ی اون که خود این هم نزدیک 1 ماه طول میکشه
    به همه ی خوابگاه ها پیغام بدید به OEAD هی پیغام بدید و اصرار کنید شاید فرجی شد.

Senior Member sepidejoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUWien Telecommunication Engineering

با کمال احترام پول به دلال دادن اونم از راه دور اصلا عاقلانه نیست
    شما به oead ایمیل بزنید و موضوع رو توضیح بدید‌ . واسه من ظرف ۵ روز از زمانی که پول به حسابشون ریختم قرارداد فرستادن
    ایمیل بزنید . همین
    !Austria , I'm here

***دوستان جهت تشکر از پستهای مفید کاربران انجمن ، از دکمه "اضافه کردن امتیاز به کاربر "
    استفاده کنید***

Senior Member

اگه روز مصاحبه مدارکم کامل نباشه چی میشه؟مهلت میدن کامل کنم یا درخواست ویزا همونجا ریجکت میشه؟وقتم رو عقب نمیندازن باید وقت جدید بگیرم.پول هم به دلال نمیدم.