صفحه 17 از 216 نخستنخست ... 78910111213141516171819202122232425262767117 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 2157

موضوع: تهیه اجاره نامه و رزرو خوابگاه جهت اخذ ویزای دانشجویی

Senior Member mas0o0ud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering , IAUT

پیش فرض پاسخ : تهیه اجاره نامه و رزرو خوابگاه جهت اخذ ویزای دانشجویی

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad_ww نمایش پست ها
    من برای 15 مرداد سفارت بهم وقت داده و خوابگاهم از 1 مهر رزرو کردم البته هنوز نامش و برام میل نکردن ولی بهم گفتن تو این هفته میل میکنن برام حالا 1 سوال داشتم اگه الان میل بزنم بهشون و بگم که 1 ماه زمان خوابگاهم و بندازین عقب این کارو میکنن ؟ چون اینجوری حداقل 1 ماه باید اجاره بهشون بدم !!!
    طبق اطلاعاتی که من دارم شما میتونید 2ماه مونده به شروع قرار دادتون نسبت به تغییر وقت اقدام کنید.
    میتونید با oead هم درتماس باشید ببینید جی میگن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad_ww نمایش پست ها
    من برای 15 مرداد سفارت بهم وقت داده و خوابگاهم از 1 مهر رزرو کردم البته هنوز نامش و برام میل نکردن ولی بهم گفتن تو این هفته میل میکنن برام حالا 1 سوال داشتم اگه الان میل بزنم بهشون و بگم که 1 ماه زمان خوابگاهم و بندازین عقب این کارو میکنن ؟ چون اینجوری حداقل 1 ماه باید اجاره بهشون بدم !!!
    تا جایی که به من گفتن خوابگاه ترمی هست! یعنی تا اول اکتبر (10 مهر) ممکنه براتون عقب بندازن اما بیشتر نه! یعنی بخواهید بیشتر عقب بندازید دیگه این ترم کنسل میشه و میره برای ترم بعد. حالا شما خودتون هم باهاشون تماس بگیرید شاید جوابشون فرق داشته باشه.

سلام دوستان عزیز هرکسی میتونه از هرجایی کمک کنه لطفا
    من پذیرش دارم واسه ترم پاییز و همچنین برادرم هم همون ترم بورسیه داره اونجا و من میخوام برم پیش برادرم زندگی کنم...به دلیل مشکلاتی که واسه برادرم پیش میاد نمی خوام با مدرک خوابگاه برادرم برم سفارت......دوستایی که الان اتریش هستن کسی می تونه به من کمک کنه؟یا کسی آشنایی نداره تو اتریش من بتونم ازش فقط اجاره نامه سوری بگیرم؟به خدا حیف من جوون 700 یورو الکی بدم واستفادم نکنم.مرسی

Senior Member mas0o0ud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering , IAUT

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidalimohama نمایش پست ها
    من پذیرش دارم واسه ترم پاییز و همچنین برادرم هم همون ترم بورسیه داره اونجا و من میخوام برم پیش برادرم زندگی کنم...به دلیل مشکلاتی که واسه برادرم پیش میاد نمی خوام با مدرک خوابگاه برادرم برم سفارت......دوستایی که الان اتریش هستن کسی می تونه به من کمک کنه؟یا کسی آشنایی نداره تو اتریش من بتونم ازش فقط اجاره نامه سوری بگیرم؟به خدا حیف من جوون 700 یورو الکی بدم واستفادم نکنم.مرسی
    سوری که نمیشه فرستاد مثل ایران نیست که . تا جایی که من اطلاع دارم باید مراحل قرار داد خونه کاملا قانونی باشه چون در این مورد که شما کجا میخوای بمونی تحقیق میکنن.

Member ata210 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Maschinenbau, TU Wien

وحید اگه سفارت بفهمه که اجاره نامه سوری هست ویزا تو ملغی می کنن

دوستان عزیز منظورم رو شاید من بد بیان کردم شما متوجه نشدین/منظورم از سوری اینه که 1نفر از دوستانی که اونجاست و خونه اجاره کرده واسم اجاره خونه بفرسته(کاملا قانونی و با تمام مراحل)که من بتونم فقط ویزا رو بگیرم نمی خوام برم پیشش زندگی کنم که....برسم می رم پیش دادشم اونجا سکنا می گزینم....به جای اینکه 700 یورو(1600000 تومان)الکی بریزم تو شیکیم oead به اون بنده خدا که زحمت می کشه پول کارش رو میدم
    من این رو گفتم

ApplyAbroad Veteran
    sobijoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master studium of Vienna University of Technology

دوستان عزیز منظورم رو شاید من بد بیان کردم شما متوجه نشدین/منظورم از سوری اینه که 1نفر از دوستانی که اونجاست و خونه اجاره کرده واسم اجاره خونه بفرسته(کاملا قانونی و با تمام مراحل)که من بتونم فقط ویزا رو بگیرم نمی خوام برم پیشش زندگی کنم که....برسم می رم پیش دادشم اونجا سکنا می گزینم....به جای اینکه 700 یورو(1600000 تومان)الکی بریزم تو شیکیم oead به اون بنده خدا که زحمت می کشه پول کارش رو میدم
    من این رو گفتم
    خوب چرا این کار رو میکنی شما بگو همون دادشت این اجاره نامه رو برات بفرسته که دیگه پولی هم ندی
    در ضمن پولی که به oead میدین بهتون برمیگرده و قرارداد oead قطعا بدون مشکل هست

گــــفتار نیکــــــ ***** کــــردار نیکـــــــ ***** پــــندار نیکــــــــ

***دوستان جهت تشکر از پستهای مفید کاربران انجمن ، از دکمه +/- زیر مشخصات کاربری استفاده کنید***

مطالب و سوالات غیر مرتبط با موضوع هر تاپیک به تاپیک مربوطه انتقال داده میشود

نقل قول نوشته اصلی توسط sobijoon نمایش پست ها
    خوب چرا این کار رو میکنی شما بگو همون دادشت این اجاره نامه رو برات بفرسته که دیگه پولی هم ندی
    در ضمن پولی که به oead میدین بهتون برمیگرده و قرارداد oead قطعا بدون مشکل هست
    sobijoone عزیز قضیه از این قراره که دادشم اول میره آلمان تز اونجا انتقال پیدا میکنه به اتریش و بهش خونه میدن/الان هیچ اجاره خونه ای نداره تا نره آلمان...
    منظورتون از اینکه می گین پولی که به oead میدین بهتون برمیگرده یعنی چی؟یعنی من میتونم اینجا رزرو کنم و برم اتریش بگم نمی خوام پولم رو بدین؟می شود آیا؟

Junior Member

دوستان حتما به oead میل بزنین و پیگیر باشین . من اتقدر ایمیل زدم هی بهم میگفتن gedult (صبور ) باش ) ولی 2 هفته ای نامه خوابگام و گرفتم شمام حتما این کارو بکنین .

ApplyAbroad Veteran
    sobijoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master studium of Vienna University of Technology

sobijoone عزیز قضیه از این قراره که دادشم اول میره آلمان تز اونجا انتقال پیدا میکنه به اتریش و بهش خونه میدن/الان هیچ اجاره خونه ای نداره تا نره آلمان...
    منظورتون از اینکه می گین پولی که به oead میدین بهتون برمیگرده یعنی چی؟یعنی من میتونم اینجا رزرو کنم و برم اتریش بگم نمی خوام پولم رو بدین؟می شود آیا؟
    نه پول رو همون لحظه نمیدن و باید 2 ماه زودتر اعلام کنید ولی خوب اگه دسوت دارین میتونین اجاره نامه سوری بدین سفارت البته اگه قیمت این کار براتون معقول هست چون اینجا صادر کردن اجاره نامه سوری هیچ هزینه ای نداره و فقط یه کاغذ بازی ساده هست

گــــفتار نیکــــــ ***** کــــردار نیکـــــــ ***** پــــندار نیکــــــــ

***دوستان جهت تشکر از پستهای مفید کاربران انجمن ، از دکمه +/- زیر مشخصات کاربری استفاده کنید***

مطالب و سوالات غیر مرتبط با موضوع هر تاپیک به تاپیک مربوطه انتقال داده میشود