صفحه 179 از 216 نخستنخست ... 79129169170171172173174175176177178179180181182183184185186187188189 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,781 تا 1,790 , از مجموع 2157

موضوع: تهیه اجاره نامه و رزرو خوابگاه جهت اخذ ویزای دانشجویی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تهیه اجاره نامه و رزرو خوابگاه جهت اخذ ویزای دانشجویی

سلام، زمانی که پذیرش میاد باید برای کی خوابگاه رو رزرو کنیم که اجاره الکی ندیم؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط payaml3 نمایش پست ها
    میگن برای 4 تا 5ماه بعد.ولی باز هم ممکنه مجبور شین اجاره الکی بدین.
    میتونین خوابگاهتون رو تو اینترنت اجاره بدین برا چندماه

Senior Member Austrian آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط violet_m نمایش پست ها
    میگن برای 4 تا 5ماه بعد.ولی باز هم ممکنه مجبور شین اجاره الکی بدین.
    میتونین خوابگاهتون رو تو اینترنت اجاره بدین برا چندماه
    اجاره دادن خوابگاه در اکثر موارد غیر قانونیه باید با مدیریت خوابگاه برای این کار هماهنگ کنید.
    کاربران جدید توجه کنید که می بایست inbox خود را خالی کنید تا بنده و دیگر دوستان بتوانیم پاسخگوی سوال خصوصی شما باشیم.

Senior Member sabadadboud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS Computational Science - University of Vienna

نقل قول نوشته اصلی توسط payaml3 نمایش پست ها
    تاریخ خوابگاه دست خود شماست. معمولا خود خوابگاه از تاریخ خود شروع دانشگاه می زنه، حتی زودتر هم نمی زنه مگه اینکه دلیلی بیارید که زودتر می خواید بیایید. و اگر دیرتر هم میخواید بیایید باز هم اطلاع می دید و از همون تاریخ براتون شروع خوابگاه رو می زنه.

سلام دوستان. خسته نباشید. من خوابگاه Ullmannstraße مد نظرمه. فقط یک هفته وقت دارم تا رزرو کنم چون 10 روز دیگه وقت سفارتمه. به نظرتون چیکار کنم؟ فقط برای یک ماه رزرو میخوام.
    سوال بعدی اینه که اجاره دوچرخه برای 20 روز چقدر هزینه بر میداره؟ برای مسیر خوابگاه تا دانشگاه وین، مسیر پایین:
    https://www.google.com/maps/dir/Univ...48.1876981!3e0

Senior Member sabadadboud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS Computational Science - University of Vienna

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir0030352 نمایش پست ها
    سلام دوستان. خسته نباشید. من خوابگاه Ullmannstraße مد نظرمه. فقط یک هفته وقت دارم تا رزرو کنم چون 10 روز دیگه وقت سفارتمه. به نظرتون چیکار کنم؟ فقط برای یک ماه رزرو میخوام.
    سوال بعدی اینه که اجاره دوچرخه برای 20 روز چقدر هزینه بر میداره؟ برای مسیر خوابگاه تا دانشگاه وین، مسیر پایین:
    https://www.google.com/maps/dir/Univ...48.1876981!3e0
    از oead می تونید و غیراز اون خودتون به تنهایی هم می تونید با خوابگاه در ارتباط بشید و بگید برای 1 ماه می خواید.

من دوچرخه رو در جریان نیستم. دوستان دیگه ایشاله راهنمایی می کنن

سلام اگر کسی بخواهد خابگاهشو کنسل کنه ازoead
    چقدر از دیپازیت برمیگرده تاریخ ورودم موقع رزرو اول فوریه بوده وقرارداد خرداد بسته شده ایا درسته که به ازای هر نفر 18 یورو به ازای هر ماه باید کم بشه وقرارداد فسخ شود ممنون اگه راهنمایی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط aram1 نمایش پست ها
    سلام اگر کسی بخواهد خابگاهشو کنسل کنه ازoead
    چقدر از دیپازیت برمیگرده تاریخ ورودم موقع رزرو اول فوریه بوده وقرارداد خرداد بسته شده ایا درسته که به ازای هر نفر 18 یورو به ازای هر ماه باید کم بشه وقرارداد فسخ شود ممنون اگه راهنمایی کنید
    تو قراردادتون نگاه کنید و ببینید قانون کنسلی چی میگه چون خوابگاه رو نمیشه هر زمانی کنسل کرد و قانون خودش رو داره
    18 یورو درسته و اسمش admission fee هست
    کاربران جدید توجه کنید که می بایست inbox خود را خالی کنید تا بنده و دیگر دوستان بتوانیم پاسخگوی سوال خصوصی شما باشیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Austrian نمایش پست ها
    تو قراردادتون نگاه کنید و ببینید قانون کنسلی چی میگه چون خوابگاه رو نمیشه هر زمانی کنسل کرد و قانون خودش رو داره
    18 یورو درسته و اسمش admission fee هست
    مرسی ازراهنماییتون دوتاتاریخ زده که هیچ کدام شامل قراردادمن نمیشه چون مال من پایانش اول فوریه هست و اینجا اینجور توضیح داده قانون کنسل کردنواینکه قراردادمن از اول فوریه تااخر ژانویه هست

Premature departure (cancellation)
    In case of a booking of one semester (= maximum of 4 or 5 months, respectively) this accommodation
    booking cannot be terminated prematurely! Termination of the contract is only possible if you have
    booked two or more semesters and only at the end of a semester and you have to inform us about your
    wish to terminate the contract by the end of April (the contract will then end on June 30th) or by the
    end of December (the contract will then end on February 28th)!

نقل قول نوشته اصلی توسط aram1 نمایش پست ها
    مرسی ازراهنماییتون دوتاتاریخ زده که هیچ کدام شامل قراردادمن نمیشه چون مال من پایانش اول فوریه هست و اینجا اینجور توضیح داده قانون کنسل کردنواینکه قراردادمن از اول فوریه تااخر ژانویه هست

Premature departure (cancellation)
    In case of a booking of one semester (= maximum of 4 or 5 months, respectively) this accommodation
    booking cannot be terminated prematurely! Termination of the contract is only possible if you have
    booked two or more semesters and only at the end of a semester and you have to inform us about your
    wish to terminate the contract by the end of April (the contract will then end on June 30th) or by the
    end of December (the contract will then end on February 28th)!
    پس همونطور که متوجه شدید متاسفانه نمی تونید غیر از شرایط اعلام شده خوابگاه رو کنسل کنید.