صفحه 183 از 216 نخستنخست ... 83133173174175176177178179180181182183184185186187188189190191192193 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,821 تا 1,830 , از مجموع 2157

موضوع: تهیه اجاره نامه و رزرو خوابگاه جهت اخذ ویزای دانشجویی

Senior Member sabadadboud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS Computational Science - University of Vienna

پیش فرض پاسخ : تهیه اجاره نامه و رزرو خوابگاه جهت اخذ ویزای دانشجویی

نقل قول نوشته اصلی توسط mary768 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دارم برای رزرو خوابگاه پولو واریز میکنم برای یه صرافی .فقط اینکه توی فرم نوشته Please note that bank fees may apply. یعنی چی ؟؟؟؟؟
    کارمزد بین بانکی کم میشه ازش. که موضوع مهمی فکر نکنم باشه. خود صرافی در نظر گرفته این مسئله رو

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sh_shafiee نمایش پست ها
    دوست عزیز از زمانی که شما پول رو واریز میکنید حداقل یک هفته طول میکشه که پول به حسابشون بشینه. اینام نوشتن به محض اینکه پول رو دریافت کنن براتون دنبال جا میگردن. هنوز پول رو دریافت نکردن.
    ممنون از جوابتان ..فقط ببخشید بعد از یک هفته که پول به دستشان رسید کانفیرم بهم میدن ؟ و یک سوال بعد از اینکه پول به دستشان برسه چه مدت طول میکشه اتاق رو برای ما پیدا کرده و ایمیل کنن

Junior Member

دوستان سلام. وقت بخير امكانش هست چند تا صرافي مطمين معرفي كنين ، حالا اينجا يا پي وي.من صرافي هاي مختلفي رفتم اما هر كدومشونيه شرايط خاصي دارن و عنوان ميكنن.ممنون ميشم كمكم كنين

Junior Member

سلام دوستان .. ببخشید بالاخره من هم خداروشکر مشکل رزوخوابگاه ام حل شد ...تاییده برام اومد چند سوال داشتم
    1 : ادرس خوابگاه من چطور جایی هست در وین ؟
    2 : من خوابگاه با درجه k رزو کردم وتوی رنج قیمت 260 یورو بود الان خوابگاه با درجه h به من دادن ..به نظرتان ایمیل بزنم به من خوابگاه ارزانتر میدن

3 : Kategorie (H) Platz im Doppelzimmer in Wohngemeinschaft (Bad/WC, Kochnische in Wohngemeinschaft) ,وببخشید این منظورش این هست حمام و دستشویی و اشپزخانه در اتاق هست ... یا مشترک هست بین تمام اعضایی اپارتمان ..
    CONFIRMATION
    The OeAD-WohnraumverwaltungsGmbH herewith certifies that a place of
    the category (H) bed in double room in living community (bathroom/toilet, kitchenette in living community) in
    1220 Wien, Sonnenallee 41*
    has been booked for
    monthly rent: EUR 315,00*

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farshid1 نمایش پست ها
    در مورد مالیات که من حرفی از مالیات نزدم!
    در مورد اون موضوع نظافت، اون هزینه 45 یورو بابت Cleaning fee هست و با موضوع نظافت هفتگی اتاقها فرق میکنه (بازم میگم که فقط شامل بعضی خوابگاه ها میشه).
    و اما ویزا؛ اگه ویزایی که مجارستان به شما میده شنگن باشه میتونید به اتریش بیاید ولی مسلماً بعدش باید دنبال شرایط و ضوابط گرفتن اقامت تحصیلی در کشور اتریش باشید که اصلاً اطلاع ندارم شدنی هست این موضوع یا نه! (در کل راه نرمال و توصیه شده ای نیست به نظرم)
    45 یورو برای نظافت رو منظورتان ماهانه هست یا فقط یکبار سالانه میگرن ؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط salmanwien نمایش پست ها
    سلام دوستان .. ببخشید بالاخره من هم خداروشکر مشکل رزوخوابگاه ام حل شد ...تاییده برام اومد چند سوال داشتم
    1 : ادرس خوابگاه من چطور جایی هست در وین ؟
    2 : من خوابگاه با درجه k رزو کردم وتوی رنج قیمت 260 یورو بود الان خوابگاه با درجه h به من دادن ..به نظرتان ایمیل بزنم به من خوابگاه ارزانتر میدن

3 : Kategorie (H) Platz im Doppelzimmer in Wohngemeinschaft (Bad/WC, Kochnische in Wohngemeinschaft) ,وببخشید این منظورش این هست حمام و دستشویی و اشپزخانه در اتاق هست ... یا مشترک هست بین تمام اعضایی اپارتمان ..
    CONFIRMATION
    The OeAD-WohnraumverwaltungsGmbH herewith certifies that a place of
    the category (H) bed in double room in living community (bathroom/toilet, kitchenette in living community) in
    1220 Wien, Sonnenallee 41*
    has been booked for
    monthly rent: EUR 315,00*
    بله.مشترک با همه هست.توی اتاقتون نیستن.اگه وقت دارین کنسل کنید اینو وازشون بخواید همونی رو بدن که خودتون انتخاب کردین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط violet_m نمایش پست ها
    بله.مشترک با همه هست.توی اتاقتون نیستن.اگه وقت دارین کنسل کنید اینو وازشون بخواید همونی رو بدن که خودتون انتخاب کردین.
    بله حدود 50 روز وقت دارم .. تا وقت سفارتم .. فقط شما مطمعن هستید که اگر من ایمیل بزنم و بگم من خوابگاهی با 260 یورو و کتگوری k انتخاب کردم ... ولی شما خوابگاه h به من دادید .. واگر میشه برام یک خوابگاه ارزانتر انتخاب کنید ... تاثییری دارد و یا نمیان بگن همین هم که رزو کردیم برات دیگه بهت نمیدیم و شماره حساب بده تا پول پیش رو پس بدیم..چون توی پست های قبلی یکی اینو گفته بودن

Junior Member

سلام، من وقت مصاحبه ام 12 روز دیگست، و قرار بود که یکی از دوستانمون مارو ملده کنه اما مشکلی پیش اومد و ما امروز فهمیدیم که مطمئنن تا اون روز این نامه به دستمون نمیرسه، شرایط خوابگاه چجوریه آیا تو این ده روز میتونیم کاری کنیم؟ ، مرسی

Junior Member

سلام .. دوستان من خوابگاه h بهم دادن و رزو شد و کانفیرم هاش هم بهم دادن .. میخواستم ببینم الان من بهشان گفتم خوابگاه k رو بهم بدیداین نامه بهم دادن

Vielen Dank für Ihr Email.

Wir freuen uns, dass Ihnen die Unterkunft gefällt.

Wir werden Sie natürlich auch auf die Warteliste für eine Kategorie K setzen und uns bei Ihnen melden, wenn etwas frei wird!

Mit freundlichen Grüßen

Marianne

منظورشان چیه ؟

یک دنیا ممنون

Junior Member

شمارو گذاشتن تو لیست برای اون خوابگاه کا که میخواستین.گفته اکه موردی پیدا شد بهتون اطلاع میدیم
    نقل قول نوشته اصلی توسط salmanwien نمایش پست ها
    سلام .. دوستان من خوابگاه h بهم دادن و رزو شد و کانفیرم هاش هم بهم دادن .. میخواستم ببینم الان من بهشان گفتم خوابگاه k رو بهم بدیداین نامه بهم دادن

Vielen Dank für Ihr Email.

Wir freuen uns, dass Ihnen die Unterkunft gefällt.

Wir werden Sie natürlich auch auf die Warteliste für eine Kategorie K setzen und uns bei Ihnen melden, wenn etwas frei wird!

Mit freundlichen Grüßen

Marianne

منظورشان چیه ؟

یک دنیا ممنون