صفحه 63 از 216 نخستنخست ... 13535455565758596061626364656667686970717273113163 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 621 تا 630 , از مجموع 2157

موضوع: تهیه اجاره نامه و رزرو خوابگاه جهت اخذ ویزای دانشجویی

ApplyAbroad Veteran
    sobijoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master studium of Vienna University of Technology

پیش فرض پاسخ : تهیه اجاره نامه و رزرو خوابگاه جهت اخذ ویزای دانشجویی

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza70 نمایش پست ها
    سلام ، میشه تو وین Familie-Gast پیدا کرد که Au-Pair بشیم ؟ کسی از شرایطش خبر داره ؟ تعداد و احتمال پیدا کردنشون چجوریه؟
    من تویه این مدت نشنیدم اینجا همچین چیزی مرسوم باشه
    اگرم هست من نشنیدم
    میتونین با یه سرچ ساده در اینترنت بفهمین

گــــفتار نیکــــــ ***** کــــردار نیکـــــــ ***** پــــندار نیکــــــــ

***دوستان جهت تشکر از پستهای مفید کاربران انجمن ، از دکمه +/- زیر مشخصات کاربری استفاده کنید***

مطالب و سوالات غیر مرتبط با موضوع هر تاپیک به تاپیک مربوطه انتقال داده میشود

پیش فرض پاسخ : [تاپیک جامع] پرسش و پاسخ در خصوص پذیرش از دانشگاههای اتریش

نقل قول نوشته اصلی توسط sahra_1233 نمایش پست ها
    چرا کسی جواب این سوال منو نمی ده؟ یعنی کسی نمی دونه من باید چی کار کنم؟ خواهش می کنم کمکم کنید.

دوست عزيز... سوال شما مربوط به اين تاپيك نيست و بايد به اين تاپيك مراجعه كنيد..با مطالعه سوالات و پاسخها ميتونيد به جواب مناسب برسيد... http://www.applyabroad.org/forum/sho...انشجویی

شما براي اينكه بتونيد خونه اجاره كنيد حتما بايد در اتريش باشيد.. و يا اينكه كسي از اقوام و دوستانتون كه اونجا هستن شما رو در خونه خودشون بپذيرن كه شرايط خودش رو داره... بهترين و ساده ترين راه براي گرفتن ويزا، اجاره خوابگاه هست كه از هر جايي امكان داره.. اگر سرچ كنيد گزينه هاي ارزون تر و مناسب تر هم پيدا ميشه...
    موفق باشيد.

Junior Member

كسي ميدونه چطور ميشه تو leoben خانه پيدا كرد؟ توي oaed براي leoben‌نميشه اقدام كرد

Junior Member

سلام به دوستان محترم
    من برای اواخر آگوست 2013 ترمم شروع میشه و دارم برای خوابگاه اقدام میکنم. از آقا پسرای گل،کسی هست که همزمان بامن ترمش شروع شه و بخواد باهم اتاق توی خوابگاه اجاره کنیم؟
    ممنون میشم اگه خبر بدید.

Junior Member gmx آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan_aria نمایش پست ها
    سلام به دوستان محترم
    من برای اواخر آگوست 2013 ترمم شروع میشه و دارم برای خوابگاه اقدام میکنم. از آقا پسرای گل،کسی هست که همزمان بامن ترمش شروع شه و بخواد باهم اتاق توی خوابگاه اجاره کنیم؟
    ممنون میشم اگه خبر بدید.
    توی چه شهری؟ وین؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط gmx نمایش پست ها
    توی چه شهری؟ وین؟
    بله، وین.
    دانشگاه من تو منطقه 1200 هست که بهتره خوابگاه خیلی دور نباشه.

Junior Member

اگر یکی‌ از دوستان شما خونه اجاره کرده باشه و شما بخوای پیش اون دوستتون زندگی‌ کنی‌ فقط یه نامه بنویسه که اجازه میده شما باهاش زندگی‌ کنی‌ + قرارداد اجاره که خودش بسته کافیه؟

Junior Member

دوستان سلام

چندتا سوال داشتم اگه دوستان کمک کنن ممنون میشم:
    1.امکانش هست که از الان برای ترم زمستون 2013 خوابگاه رزرو کرد یا فقط الان برای تابستون رزرو انجام میدن؟
    2. آیا این مبلغ 750 یورو که بعنوان پول پیش هست مبلغ یکسانیه که تمام خوابگاهها دریافت میکنن یا فقط oaed این شرط رو داره؟
    3.اگر بطور مثال با ویزای شخصی که اقدام کرده موافقت نشه و تا قبل از اینکه مدت زمان اجاره شروع بشه به خوابگاه اطلاع بده ، اونها مبلغ 750 یورو رو بهش برمیگردونن؟

ApplyAbroad Hero milad83 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUWien

نقل قول نوشته اصلی توسط sima_r20 نمایش پست ها
    دوستان سلام

چندتا سوال داشتم اگه دوستان کمک کنن ممنون میشم:
    1.امکانش هست که از الان برای ترم زمستون 2013 خوابگاه رزرو کرد یا فقط الان برای تابستون رزرو انجام میدن؟
    2. آیا این مبلغ 750 یورو که بعنوان پول پیش هست مبلغ یکسانیه که تمام خوابگاهها دریافت میکنن یا فقط oaed این شرط رو داره؟
    3.اگر بطور مثال با ویزای شخصی که اقدام کرده موافقت نشه و تا قبل از اینکه مدت زمان اجاره شروع بشه به خوابگاه اطلاع بده ، اونها مبلغ 750 یورو رو بهش برمیگردونن؟
    1 - اگر منظورتون زمستون 2013-2014 هست که اجاره خوابگاهتون چندان کاری به این مطلب نداره که شما برای چه ترمی اونجا هستید، شما با توجه به زمانبندی که برای خودتون دارید ( مدت زمان گرفتن پذیرش+خوابگاه+اقامت و ... ) زمان خوابگاهتون رو تعیین میکنید.
    2 - فقط برای OeAD هستش ( OeAD یک بنگاه هست که یکسری خوابگاه ها رو اجاره میده البته خودش هم خوابگاه داره )
    3 - بله اگر زود اطلاع بدهید فقط مبلغ 40 یورو برای کنسلی کم میکنن - باید زمان بدید که جایگزینتون رو پیدا کنن که از اون بگیرن و به شما بدن - البته میتونید خودتون هم کسی رو به جای خودتون معرفی کنید بهشون اگر برای پس گرفتن پولتون عجله داشتید.

قویا" بهتون پیشنهاد میکنم قوانین مربوط به Oead رو بخونید. View Rules and Regulations

در قسمت مربوط به سوالات متداول هم مطالب مفیدی رو توضیح داده: Frequently asked questions - FAQ

موفق باشید
    میلاد،
    .Robert Frost : In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط milad83 نمایش پست ها
    1 - اگر منظورتون زمستون 2013-2014 هست که اجاره خوابگاهتون چندان کاری به این مطلب نداره که شما برای چه ترمی اونجا هستید، شما با توجه به زمانبندی که برای خودتون دارید ( مدت زمان گرفتن پذیرش+خوابگاه+اقامت و ... ) زمان خوابگاهتون رو تعیین میکنید.
    2 - فقط برای OeAD هستش ( OeAD یک بنگاه هست که یکسری خوابگاه ها رو اجاره میده البته خودش هم خوابگاه داره )
    3 - بله اگر زود اطلاع بدهید فقط مبلغ 40 یورو برای کنسلی کم میکنن - باید زمان بدید که جایگزینتون رو پیدا کنن که از اون بگیرن و به شما بدن - البته میتونید خودتون هم کسی رو به جای خودتون معرفی کنید بهشون اگر برای پس گرفتن پولتون عجله داشتید.

قویا" بهتون پیشنهاد میکنم قوانین مربوط به Oead رو بخونید. View Rules and Regulations

در قسمت مربوط به سوالات متداول هم مطالب مفیدی رو توضیح داده: Frequently asked questions - FAQ

موفق باشید
    میلاد،

ممنون بابت راهنماییهای ارزشمندتون. ولی اینجا 1 سوال پیش میاد اونم اینه که با وجود اینکه Oead این مبلغو دریافت میکنه چرا همه تمایل دارن بیشتر از این خوابگاه اتاق اجاره کنن؟رسیدگی بهتری داره؟ با اجاره نامه رو زودتر میفرسته؟