صفحه 72 از 216 نخستنخست ... 22626364656667686970717273747576777879808182122172 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 711 تا 720 , از مجموع 2157

موضوع: تهیه اجاره نامه و رزرو خوابگاه جهت اخذ ویزای دانشجویی

پیش فرض پاسخ : تهیه اجاره نامه و رزرو خوابگاه جهت اخذ ویزای دانشجویی

نقل قول نوشته اصلی توسط shabgard25 نمایش پست ها
    میتونی به خوابگاه ایمیل بزنی و یکی از دوستانت رو به نمایندگی معرفی کنی برای گرفتن کلید.
    سلام شبگرد عزیز. می دونی چند وقته هیچ پستی از شما نبوده . چقدر دلم واستون تنگ شده بود ...
    گذشته ها حالا هر چی بوده گذشته به نظر من بچه های این فروم به شما واقعا احتیاج دارن . مرسی که برگشتین
    خیلی خوب می شه که این امضا رو هم بردارین تا همه چی به روال عادی برگرده . مرسی از حضور شما.
    ممنون بابت پاسخ خوبتون.
    باید خدمتتون عرض کنم که وقتی در قرار داد می نویسه کلید باید از خوابگاه تهیه بشه این به این معنی هستش که فرم های ملدزتل هم از اونجا تهیه باید کرد؟
    نکته دیگه اینکه تو خوابگاه دیگه همیشه و هر ساعت هستن یا اون هم ساعت خاصی داره ؟

Junior Member gmx آواتار ها

دوستانی که برای ترم زمستان 2013 برای خوابگاه اقدام کردند کسی تونسته از oead خوابگاه بگیره؟
    من الان نزدیک 20 روزه که پول خوابگاه رو ریختم و بهشون ایمیل می دهم می گویند صبر کن
    دیروز هم ایمیل دادم بهم این جوابو دادند:
    thank you for your message.

Kindly note that we do the bookings for September 2013 later this year. We are currently booking the students for the summer term.
    We will try to find an accommodation for you as soon as possible though.

Sincerely

Member mamali1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD student in OR,University of Vienna

نقل قول نوشته اصلی توسط gmx نمایش پست ها
    دوستانی که برای ترم زمستان 2013 برای خوابگاه اقدام کردند کسی تونسته از oead خوابگاه بگیره؟
    من الان نزدیک 20 روزه که پول خوابگاه رو ریختم و بهشون ایمیل می دهم می گویند صبر کن
    دیروز هم ایمیل دادم بهم این جوابو دادند:
    thank you for your message.

Kindly note that we do the bookings for September 2013 later this year. We are currently booking the students for the summer term.
    We will try to find an accommodation for you as soon as possible though.

Sincerely
    الان که دارن برای تابستان 2013 اقامت ها رو ردیف میکنن .برای ترم زمستان 2013 (مهر 92) باید بزارید تا خرداد 92 ایمیل بزنید ! فقط چون زود پول ریختید حتمن پیگیری کنید که همونی که میخایید بهتون بدن !
    برای تابستان 2013 (مارچ 2013) که فکر کنم دیر شده .

Junior Member gmx آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mamali1983 نمایش پست ها
    الان که دارن برای تابستان 2013 اقامت ها رو ردیف میکنن .برای ترم زمستان 2013 (مهر 92) باید بزارید تا خرداد 92 ایمیل بزنید ! فقط چون زود پول ریختید حتمن پیگیری کنید که همونی که میخایید بهتون بدن !
    برای تابستان 2013 (مارچ 2013) که فکر کنم دیر شده .
    دقیقن من برای مهر 92 می خوام
    خرداد که خیلی دیر میشه من زودتر اقدام کردم تا یکبار به مشکل ویزا نخورم تازه وقت سفارت هم گرفتم برای ششم فروردین

Member mamali1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD student in OR,University of Vienna

نقل قول نوشته اصلی توسط gmx نمایش پست ها
    دقیقن من برای مهر 92 می خوام
    خرداد که خیلی دیر میشه من زودتر اقدام کردم تا یکبار به مشکل ویزا نخورم تازه وقت سفارت هم گرفتم برای ششم فروردین
    پس شما روز 2 شنبه زنگ بزن oead ازت اسم و تاریخ تولد میپرسه بعد بگو این قرارداد برای ویزا لازمه اگه نباشه ویزا نمیدن و تاکید کن که زود بفرستن ! هر جا که شد فقط بفرستن ! وقتی فرستادن (که تجربه نشون داده حداکثر فرداش میفرستن برای من که نیم ساعت بعد فرستادن) ببر سفارت! اگه اونی نبود که میخاستی دوباره ایمیل بزن که اسمت رو تو لیست انتطار خابگاه مورد نظر بزارن چون زود پول ریختی و زمان زیادی داری خابگاه مورد نظر گیرت میاد

Senior Member mas0o0ud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering , IAUT

نقل قول نوشته اصلی توسط immi نمایش پست ها
    سلام شبگرد عزیز. می دونی چند وقته هیچ پستی از شما نبوده . چقدر دلم واستون تنگ شده بود ...
    گذشته ها حالا هر چی بوده گذشته به نظر من بچه های این فروم به شما واقعا احتیاج دارن . مرسی که برگشتین
    خیلی خوب می شه که این امضا رو هم بردارین تا همه چی به روال عادی برگرده . مرسی از حضور شما.
    ممنون بابت پاسخ خوبتون.
    باید خدمتتون عرض کنم که وقتی در قرار داد می نویسه کلید باید از خوابگاه تهیه بشه این به این معنی هستش که فرم های ملدزتل هم از اونجا تهیه باید کرد؟
    نکته دیگه اینکه تو خوابگاه دیگه همیشه و هر ساعت هستن یا اون هم ساعت خاصی داره ؟
    فرم ملدزتل رو همونجا به شما میدن. ساعات کار دفتر در فرم نوشته شده.

سلام
    دوستان
    ,من از دانشگاه وین اتریش در رشته مهندسی الکترونیک پذیرش گرفتم و ویزای من هم اومد اما به چند مشکل برخوردم که به راهنمایی شما نیاز دارم:
    1> من روز شنبه به اونجا میرسم و فکر میکنم روزهای شنبه و یک شنبه اونجا امور اداری تعطیل هست, پس من چه جوری میتونم کلید اتاقم رو بگیرم؟
    میشه یک ایرانی رو اونجا پیدا کنم و به مسئول خوابگاه بگم کلیدم رو به اون بدن؟
    2> من باید چه مبلغی حداقل تو حسابم بذارم؟ کمتر از هشت هزار یورو میشه تو وین؟
    3> اونجا صرافی های ایرانی هستند که اگر برای حساب بانکی پول کم آوردم از اونها برای چند روز بگیرم و بعد بهره اش رو بهشون بدم؟
    4> شنیدم برای ایرانیها دیگه حساب بانکی باز نمیکنند, این واقعیت داره؟ اگه اینجوری باشه پس من چه جوری کارهای دانشگاه و خوابگاهم رو میتونم اونجا انجام بدم؟

دوستان,
    من خیلی استرس دارم و نمیدونم باید چی کار کنم؟!!

Junior Member

سلام دوستان من بعد از مدتها برگشتم
    من پذیرشم از دانشگاه تکنیک وین اومده چند تا سوال دارم واسه خوابگاه ممنون میشم اگه جواب بدید اگه من بخوام الان شروع کنم واسه پروسه ویزا:
    1.من اگه الان خواسته باشم واسه ترم مهر (سپتامبر ) برم خابگاه رو باید واسه کی بگیرم ؟
    2.پولش رو چطوری و از طریق کدوم صرافی حواله کنم که به مشکل بر نخورم
    3.وقت سفارت رو اسه کی بگیرم ؟

ممنون میشم اگه دوستان زودتر جواب بدن .

نقل قول نوشته اصلی توسط payyyam نمایش پست ها
    سلام دوستان من بعد از مدتها برگشتم
    من پذیرشم از دانشگاه تکنیک وین اومده چند تا سوال دارم واسه خوابگاه ممنون میشم اگه جواب بدید اگه من بخوام الان شروع کنم واسه پروسه ویزا:
    1.من اگه الان خواسته باشم واسه ترم مهر (سپتامبر ) برم خابگاه رو باید واسه کی بگیرم ؟
    2.پولش رو چطوری و از طریق کدوم صرافی حواله کنم که به مشکل بر نخورم
    3.وقت سفارت رو اسه کی بگیرم ؟

ممنون میشم اگه دوستان زودتر جواب بدن .
    1 - خوابگاه رو واسه همون تاریخ بگیرید فقط دقت کنید که Oead تاریخ شروع قراردادش همیشه از اول هر ماه هستش
    2 - باید حواله کنید . صرافی های کمی هستن که این کار رو انجام می دن . لیست صرافی های مجاز رو از گوگل سرچ کنید که یک فایل پی دی اف هست و بهشون زنگ بزنید .
    3 - همین الان اگه وقت بگیرید و شروع کنید به جمع کردن مدارک و گرفتن خوابگاه و مدارک حساب بانکی . شاید خوب باشه از این تاریخ برای یک ماه تا یک ماه و نیم دیگه وقت بگیرید.

Member ata210 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Maschinenbau, TU Wien

نقل قول نوشته اصلی توسط sara2014 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان
    ,من از دانشگاه وین اتریش در رشته مهندسی الکترونیک پذیرش گرفتم و ویزای من هم اومد اما به چند مشکل برخوردم که به راهنمایی شما نیاز دارم:
    1> من روز شنبه به اونجا میرسم و فکر میکنم روزهای شنبه و یک شنبه اونجا امور اداری تعطیل هست, پس من چه جوری میتونم کلید اتاقم رو بگیرم؟
    میشه یک ایرانی رو اونجا پیدا کنم و به مسئول خوابگاه بگم کلیدم رو به اون بدن؟
    2> من باید چه مبلغی حداقل تو حسابم بذارم؟ کمتر از هشت هزار یورو میشه تو وین؟
    3> اونجا صرافی های ایرانی هستند که اگر برای حساب بانکی پول کم آوردم از اونها برای چند روز بگیرم و بعد بهره اش رو بهشون بدم؟
    4> شنیدم برای ایرانیها دیگه حساب بانکی باز نمیکنند, این واقعیت داره؟ اگه اینجوری باشه پس من چه جوری کارهای دانشگاه و خوابگاهم رو میتونم اونجا انجام بدم؟

دوستان,
    من خیلی استرس دارم و نمیدونم باید چی کار کنم؟!!
    شما کدوم تاریخ می رسین وین؟
    شما باید 7500 تا تو حسابتون باشه برای گرفتن کارت اقامت اما برای یکی از دوستام ریزپرینت حسابشو نخواستن کارت اقامتشم دادن
    چرا حساب باز می می کنن اما ممکنه بعضی شعبه ها مثلا شعبه بانک تو مرکز شهر باز نکنن
    و نیازی به این ندارین که پول چند روزه بگیرین کافیه با هم برین بانک پول به حسابتون واریز کنه بعد شما یه ریز پرینت از حسابتون میگیرین بعد پول برمی گردونین
    شاید اصلا ریز پرینت لازم لازم نباشه
    اصلا استرس نداره نگران نباشین
    ویرایش توسط ata210 : March 3rd, 2013 در ساعت 03:40 PM
    wöllen ist können