صفحه 74 از 216 نخستنخست ... 24646566676869707172737475767778798081828384124174 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 731 تا 740 , از مجموع 2157

موضوع: تهیه اجاره نامه و رزرو خوابگاه جهت اخذ ویزای دانشجویی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر(نرم افزار)، شهید بهشتی

پیش فرض پاسخ : تهیه اسکان موقت یا دائم در اتریش(اجاره نامه، رزرو خوابگاه، Flat و ... جهت اخذ

با سلام
    اگر از دوستان کسی اطلاعاتی درباره این موضوع داره ممنون می شم در اختیار من هم قرار بده.
    یکی از بستگان من در اتریش زندگی می کنه و من می توانم مدت 3 الی 4 ماه پیش او زندگی کنم. برای سفارت چه مدرکی باید ببرم که من هنگام ورود و چند ماه بعد از اون پیش ایشون هستم تا حالا خودم خونه پیدا کنم.
    در ضمن آیا متراژ خونه اون شخص برای سفارت مهم است؟
    با تشکر

Member
    رشته و دانشگاه
    BME

پیش فرض پاسخ : تهیه اجاره نامه و رزرو خوابگاه جهت اخذ ویزای دانشجویی

نقل قول نوشته اصلی توسط Nefertiti14 نمایش پست ها
    مرسی از جوابت کاوه جان. فقط اینکه من وقت سفارتم ۲ آپریل هست و برای سیمسترتابستان ادمیشن دارم. نمی دونم از کی باید خوابگاه اجاره کنم که الکی پول ندم.واینکه این مبلغ که گفتی فقط دپازیت برای ۴ ماهه؟ واینکه سفارت حتما ۴ ماه میخواد؟
    سلام.خواهش میکنم.شما باید از الان خوابگاه رزرو کنید برای سپتامبر.چون قرارداد خوابگاه معمولا 20-30 روز طول میکشه بیاد از الان رزرو کنید که مدارک که میخوایید واسه سفارت بدید کامل باشه.حتی یک روز هم بخوایید خوابگاه رزرو کنید باید 750 یورو پرداخت کنید.با تجربیاتی که دوستان داشتند بهتره کمتر از 4 ماه نباشه
    موفق باشید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تهیه اسکان موقت یا دائم در اتریش(اجاره نامه، رزرو خوابگاه، Flat و ... جهت اخذ

نقل قول نوشته اصلی توسط hanana نمایش پست ها
    با سلام
    اگر از دوستان کسی اطلاعاتی درباره این موضوع داره ممنون می شم در اختیار من هم قرار بده.
    یکی از بستگان من در اتریش زندگی می کنه و من می توانم مدت 3 الی 4 ماه پیش او زندگی کنم. برای سفارت چه مدرکی باید ببرم که من هنگام ورود و چند ماه بعد از اون پیش ایشون هستم تا حالا خودم خونه پیدا کنم.
    در ضمن آیا متراژ خونه اون شخص برای سفارت مهم است؟
    با تشکر
    سلام
    در مورد متراؤ من اطلاعی ندارم .اما برای سفارت ایشون باید کاغذ بنویسن که شما ار این تاریخ تا اون تاریخ پیشیشون می مونید و اسم شما وخودشون رو بنویسن داخلش و اون رو ببرن محضر(نوتار) ثبت و امضا بشه و همراه قرار داد خونه باید بدید به سفارت
    فکر میکنم اسکنش هم قبول باشه
    باز دوستان اگر اطلاعات کاملتری دارند لطفا بگن

با درود
    اینجا هیچ کس نیست که از leoben پذیرش داشته باشه و واسه خوابگاه به مشکا بر خورده باشه که ما هم تنها نباشیم در این عذاب بزرگ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali1362kamali نمایش پست ها
    با درود
    اینجا هیچ کس نیست که از leoben پذیرش داشته باشه و واسه خوابگاه به مشکا بر خورده باشه که ما هم تنها نباشیم در این عذاب بزرگ؟
    منم برای لئوبن اقدام کردم به خوابگاهی که اتاق گرفتم ایمیل زدم و برای شما پرسیدم هنوز جواب نداده به من پیغام خصوصی بدین

Junior Member gmx آواتار ها

دوستان oead بلاخره برای من قرار داد رو فرستاد ولی جای کرایه رو خالی گذاشته
    ازشون پرسیدم چرا جای کرایه رو خالی گذاشتید جواب دادند:
    Sehr geehrter Hr. ...!

Danke für Ihr E-Mail!

Die Miete für die Lorenz-Müllergasse beträgt derzeit EUR 330,-. Ab September 2013 wird die Miete etwas höher werden. Sobald wir die neuen Mietpreise erhalten, werden wir diese an die Studenten weiterleiten.

Leider haben wir im nächsten Jahr voraussichtlich keine Plätze im Haus Döbling. Bitte informieren Sie uns bis spätestens zum 14. März 2013 per e-mail, ob Sie die Buchung in der Lorenz-Müllergasse dennoch behalten oder lieber stornieren möchten. Falls Sie sich bis zu diesem Tag nicht melden, wird die Buchung automatisch verbindlich.

Mit freundlichen Grüßen

هیچی دیگه می گویند از سپتامبر کرایه ها گرون میشه! ای خدا اینها هم مگه تورم دارند؟؟؟ دوستانی که می خواهند اقدام کنند حواسشون باشه! نمی دونم چقدر می خواد گرون بشه اونم ازشون می پرسم جوابشونو می نویسم...

Member mamali1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD student in OR,University of Vienna

نقل قول نوشته اصلی توسط gmx نمایش پست ها
    دوستان oead بلاخره برای من قرار داد رو فرستاد ولی جای کرایه رو خالی گذاشته
    ازشون پرسیدم چرا جای کرایه رو خالی گذاشتید جواب دادند:
    Sehr geehrter Hr. ...!

Danke für Ihr E-Mail!

Die Miete für die Lorenz-Müllergasse beträgt derzeit EUR 330,-. Ab September 2013 wird die Miete etwas höher werden. Sobald wir die neuen Mietpreise erhalten, werden wir diese an die Studenten weiterleiten.

Leider haben wir im nächsten Jahr voraussichtlich keine Plätze im Haus Döbling. Bitte informieren Sie uns bis spätestens zum 14. März 2013 per e-mail, ob Sie die Buchung in der Lorenz-Müllergasse dennoch behalten oder lieber stornieren möchten. Falls Sie sich bis zu diesem Tag nicht melden, wird die Buchung automatisch verbindlich.

Mit freundlichen Grüßen

هیچی دیگه می گویند از سپتامبر کرایه ها گرون میشه! ای خدا اینها هم مگه تورم دارند؟؟؟ دوستانی که می خواهند اقدام کنند حواسشون باشه! نمی دونم چقدر می خواد گرون بشه اونم ازشون می پرسم جوابشونو می نویسم...
    متغییره !! کرایه 380 یورویی شده 405 یورو بین 6 تا 10 درصد گرون شده !

Junior Member gmx آواتار ها

دوستانی که از وین اطلاع دارند می خوام بدونم اگر یک خوابگاهی که در مناطق دورتر نسبت به مرکز شهره (مثلن 1220 یا 1230) حدودی چقدر از نظر زمانی طول می کشه تا برسیم به کلاس زبان؟ صرف داره که برای ماهی 60 یورو کمتر بریم توی این خوابگاههای دور؟
    برای من الانoead این wihast Lorenz-Müllergasse 1a wخوابگاه رو رزو کرده با ماهی 330 ولی همین خوابگاه رو wihast می ده 270 یورو یعنی با ماهی 60 تا کمتر
    موندم چکار کنم

Member mamali1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD student in OR,University of Vienna

دوستانی که از وین اطلاع دارند می خوام بدونم اگر یک خوابگاهی که در مناطق دورتر نسبت به مرکز شهره (مثلن 1220 یا 1230) حدودی چقدر از نظر زمانی طول می کشه تا برسیم به کلاس زبان؟ صرف داره که برای ماهی 60 یورو کمتر بریم توی این خوابگاههای دور؟
    برای من الانoead این wihast Lorenz-Müllergasse 1a wخوابگاه رو رزو کرده با ماهی 330 ولی همین خوابگاه رو wihast می ده 270 یورو یعنی با ماهی 60 تا کمتر
    موندم چکار کنم
    به نوع خابگاه بستگی داره !امکانات خابگاه رو بررسی کن بعضیا صبحانه هم میدن که رو اجاره حساب میشه تقریبن تو مناطق 12 واقع شدن ! دور بودن رو میشه با مترو و ... برطرف کرد! بعد میشه آدرس رو بپرسی تو گوگل تا حدودی معلوم میشه !

موندم چکار کنم
    گرفتن این خوابگاه به طور مستقیم از wihast اگر در ایران باشید تقریبا غیر ممکنه. من خودم چندین بار بهwihast ایمیل زدم و هیچ گاه پاسخی ازشون نداشتم. شاید باید اونجا باشین تا بشه حضوری رفت.