صفحه 79 از 216 نخستنخست ... 29697071727374757677787980818283848586878889129179 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 781 تا 790 , از مجموع 2157

موضوع: تهیه اجاره نامه و رزرو خوابگاه جهت اخذ ویزای دانشجویی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تهیه اجاره نامه و رزرو خوابگاه جهت اخذ ویزای دانشجویی

کسی از دوستان میدونه اگه دو نفر بخان با هم هم اتاقی بشن ،امکانش هست یا نه؟ باید همزمان با هم خوابگاه رزرو کنن؟ یا تو فرم در خواست میشه یکیشون در خواست یک اتاق دونفره(با شخص مورد نظر) بده؟ کلا چیکار باید کرد؟ یه سواله دیگه اینکه اگر به هر دلیل سفارت بهت ویزا نده،این پول پیشی که واریز شده رو میشه پس گرفت؟
    ممنون میشم اگه جوابمو بدین دوستان

Member mamali1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD student in OR,University of Vienna

نقل قول نوشته اصلی توسط Christmas نمایش پست ها
    کسی از دوستان میدونه اگه دو نفر بخان با هم هم اتاقی بشن ،امکانش هست یا نه؟ باید همزمان با هم خوابگاه رزرو کنن؟ یا تو فرم در خواست میشه یکیشون در خواست یک اتاق دونفره(با شخص مورد نظر) بده؟ کلا چیکار باید کرد؟ یه سواله دیگه اینکه اگر به هر دلیل سفارت بهت ویزا نده،این پول پیشی که واریز شده رو میشه پس گرفت؟
    ممنون میشم اگه جوابمو بدین دوستان
    کافیه هر دو نفر اسم همدیگرو تو قسمت هم اتاقی بنویسن ! دو تا پول پیش و دو تا اجاره باید بدین ! اگر هم بخایین پولتون رو پس بگیرین باید جریمه بدین و یک حساب خارج از ایران معرفی کنید میریزن به اون حساب این حساب میتونه مال یک ایرانی خارج از کشور هم باشه !

Junior Member

با سلام
    من از دانشگاه شهر فیلاخ در رشته الکترونیک پذیرش گرفتم متاهل و دارای یک فرزندم و می خواهیم خانوادگی برویم ولی الان از بابت اجاره خوابگاه متاهلی یا اجاره خانه به مشکل برخوردم و نمی دانم چکار باید بکنم امروز که 27 فروردینه و باید حداکثر 15 شهریور آنجا باشم چکار باید بکنم
    لطفاً کمک کنید نیاز به اطلاعات دارم

Member
    رشته و دانشگاه
    BME

نقل قول نوشته اصلی توسط 776776 نمایش پست ها
    با سلام
    من از دانشگاه شهر فیلاخ در رشته الکترونیک پذیرش گرفتم متاهل و دارای یک فرزندم و می خواهیم خانوادگی برویم ولی الان از بابت اجاره خوابگاه متاهلی یا اجاره خانه به مشکل برخوردم و نمی دانم چکار باید بکنم امروز که 27 فروردینه و باید حداکثر 15 شهریور آنجا باشم چکار باید بکنم
    لطفاً کمک کنید نیاز به اطلاعات دارم
    سلام.به نظره من با شرایطی که شما فرمودید خوابگاه مناسب نباشه.به خاطر فرزندتون عرض میکنم.شما به نظره من یک راه دارید اونم انجام کاراتون بوسیله یک وکیل یا اگر آشنایی در اون شهر داشته باشید به کمک آنها.اگه آشنا یا فامیلی در اون شهر دارید میتونید بهشون بگید که خونه اجاره کنند براتون.اگه نه میتونید با گرفتن یک وکیل و باز کردن حساب بانکی در اون شهر خونه اجاره کنید که براتون مشکلی ایجاد نکنه
    موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر(نرم افزار)، شهید بهشتی

دوستان سلام ، کمک فوری می خوام!! من برای ترم زمستون بخوام اونجا باشم برای ثبت نام، از کی بگم تاریخ اجاره نامه رو برام بزنن؟ یکی از اقوام مشخصات من رو خواسته و پرسیده از من که از چه تاریخی می خوام اجاره نامه رو. از کی بگم تاریخ بزنه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    BME

نقل قول نوشته اصلی توسط hanana نمایش پست ها
    دوستان سلام ، کمک فوری می خوام!! من برای ترم زمستون بخوام اونجا باشم برای ثبت نام، از کی بگم تاریخ اجاره نامه رو برام بزنن؟ یکی از اقوام مشخصات من رو خواسته و پرسیده از من که از چه تاریخی می خوام اجاره نامه رو. از کی بگم تاریخ بزنه؟
    سلام.به نظرم از همون تاریخی که خوابگاه ها میزنن تاریخ بزنید خوبه.به ثبت نام دانشگاه و کلاس زبان هم میرسید
    یعنی 15/9/2013 که 15 روز بعد اون ثبت نام دانشگاه ها هستش

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر(نرم افزار)، شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh_fatholla نمایش پست ها
    سلام.به نظرم از همون تاریخی که خوابگاه ها میزنن تاریخ بزنید خوبه.به ثبت نام دانشگاه و کلاس زبان هم میرسید
    یعنی 15/9/2013 که 15 روز بعد اون ثبت نام دانشگاه ها هستش
    آهان یعنی ثبت نام دانشگاه 1 اکتبر هستش و من از 15 سپتامبر بگم تاریخ اجاره خانه رو بزنه. مرسی از جوابی که واقعا فوری دادید. ممنون

Junior Member

دوستان با سلام میشه لطفا نظرتون رو در مورد خوابگاه obermullnerstrasse 1020wienبگید .

Member mamali1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD student in OR,University of Vienna

نقل قول نوشته اصلی توسط payyyam نمایش پست ها
    دوستان با سلام میشه لطفا نظرتون رو در مورد خوابگاه obermullnerstrasse 1020wienبگید .
    چی رو میخای بدونی ؟! خابگاهها اکثرنشون تمیزن ! هر چی هم نوشته دارن ! من 5 6 تا رو دیدم عینن مثل عکساش بوده ! به نظرم بگو برات چند تا عکس بفرستن ازش ! ایرانی هم تو این خابگاه 6 7 نفری رو میدونم که هست !
    اگر A یک معادله ی موفق باشد،آنگاه فرمول آن به این قرار است: Z+Y+X=A که در آن،X : کار و Y: تفریح و Z : دهانت را بسته نگه دار، تعریف شده است.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    akademie der bildenden künste wien_Doktorat der Philosophie

پیش فرض پاسخ : [تاپیک جامع] پرسش و پاسخ در خصوص گرفتن ویزای دانشجویی اتریش (پست اول را بخوانی

اجاره نامه ایکه من از آشنایان گرفتم نبردن محضر تایید کنن.همونطوری دادم به سفارت.چیزی هم بهم نگفتن.ممکنه مشکل ساز بشه؟