صفحه 228 از 228 نخستنخست ... 128178218219220221222223224225226227228
نمایش نتایج: از شماره 2,271 تا 2,277 , از مجموع 2277

موضوع: تحصیل در قبرس

پیش فرض پاسخ : تحصیل در قبرس

نقل قول نوشته اصلی توسط Rezavatan نمایش پست ها
    دوستان سلام:بعد از وقفهاي كه براي سر زدن به اين سايت داشتم ( مشغول پايان نامه و پيدا كردن كار بودم) دوباره برگشتم كه به سوالات شما به عنوان كسي كه هفت سال مشغول زندگي و كار تو قبرس بودم جواب بدم . هر سوالي كه به ذهنتون ميرسه همين جا ازم بپرسين كه جواب بدم
    رضا وطنخواه
    شما تو چه رشته ای درس خوندین ؟ ارشد و دکترا رو همون قبرس بودین ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط architectman60 نمایش پست ها
    شما تو چه رشته ای درس خوندین ؟ ارشد و دکترا رو همون قبرس بودین ؟
    من دكتري مكانيك فارغ التحصيل شدم ٥ سال اسيستن دانشكده بودم ٢ سال هم استاد نيمه وقت دانشكده بودم

Junior Member

دوستان يك خبر خوش : امروز تو جلسه دانشكده صنايع دانشگاه hacettepe انكارا راضيشون كردم كه واسه ٣ دانشجو فوق خارجي تو رشته Engneering managment و Quality Engeering ظرفيت پذيرش باز بشه اگر خودتون يا اشناهاتون علاقه مند هستن با من در تماس باشن. موفق و پيروز باشين
    رضا وطنخواه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط KavehKaveh نمایش پست ها
    یک مطلبی رو هم من به فرمایشات دوستمون اضافه کنم (که کاملا صحبت هاشون صحیح هست)

انگلستان رفتن یک خوبی داره که قبرس نداره:
    زندگی جریان داره و شما فراموش نمیکنین که باید برای آینده تلاش کنین ، درس بخونین ، دنبال کار باشین ، مردم رو میبینین که صبح تا شب کار میکنن و تلاش میکنن.
    قبرس به ذات ، یه جای تفریحی هست. اینها خودشون تصمیم نگرفتن محل تفریح مردم باشن ، آب و هوای اون جزیره همه رو بی حال و الکی خوش میکنه !! لذا شما هم زیاد دنبال تلاش و کار نخواهید بود.

من 2 ساله از قبرس زدم بیرون ، هنوز که هنوزه دلم میخواد برگردم تو اون شرایط ، محیط بی استرس ، آروم ، همیشه گرم و آفتابی... ولی این تعریف زندگی نیست
    با شما کاملا موافقم. به اضافه اینکه در مجموع توی قبرس پیشرفت کشور بر اساس سرمایه گذاری روی استعداد نیروی جوان نیست بلکه در واقع بیشتر برای پیشرفت روی تیغ زدن دانشجو و توریست و خارجی و مسافر حساب میکنن. کلا توی قبرس همه چی شوخیه. یک کشوریه که خیلی سعی داره ادای کشورهای پیشرفته رو در بیاره ولی سطح فرهنگیش اجازه نمی ده. بضاعتشون در همین اندازه است.

Junior Member

سلام دوستان وقت بخیر..بعد از گذاشتن وثیقه، و گرفتن پاسپورت باید رفت سفارت ترکیه‌ تا کارهای رفتن انجام بشه.لازم به ذکراست که من میخوام با همسرم برم قبرس. کلیه کارهای سفارت ظرف چند روز طول میکشه؟اینکه من میخوام با همسرم برم،مشکلی نداره که؟لطفا راهنمایی کنید

Junior Member

یعنی بعد گرفتن پاسپورت،فقط بلیط میگیریم و میریم؟منظورم اینه که کلیه کارهایی که بعد گرفتن پاسپورت باید در ایران انجام دهم (من و همسرم) چیه؟لطفا توضیح بدید

نقل قول نوشته اصلی توسط architectman60 نمایش پست ها
    میخوام قبرس برای ارشد معماری داخلی بیام ولی اصلا نتونستم نتیجه گیری کنم ... هر کسی هم یه چیزی میگه .. یکی میگه خوبه یکی میگه بده .. یه روز یکی خوب تعریف میکنه انگیزه میگیریم فذدا یکی میاد کلا نتضا صحبت میکنه منصرف میشیم .. حتی اونایی هم که اونجان اطلاعات خوبی نمیدن ..
    برای درس خوندن و کسی که دوست داره پیشرفت کنه اینجا اصلا جای مناسبی نیست.
    برای عشق و حال و گرفتن یه مدرک میتونه جای مناسبی باشه.(البته اون عشق و حال هم در اون حد نیست)

نقل قول نوشته اصلی توسط blueearth نمایش پست ها
    ُلام دوستان میشه بگید ایا این دانشگاه برای مقطع ارشد بورسیه کامل داره یا خیر؟؟؟
    بورسیه کامل زمانی شامل حالتون میشه که اسیستنت بشید یا بتونید از طریق بورسیه دولتی قبرس 100% رو بگیرید.
    هر دو حالت نیاز به ای داره که حداقل یک ترم با همون بورس 50% اینجا بخونید تا در ترمهای بعد پارتی و موارد مورد نیاز دیگه رو پیدا کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)