صفحه 4 از 228 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 2277

موضوع: تحصیل در قبرس

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در قبرس

سلام
    میتونی یک کپی رنگی از پذیرش ایمیلیت بگیری واقدام کنی توی این فاصله هم اصلش دستت میرسه. موفق باشی!

Junior Member AM.S آواتار ها

سلام
    ایرانیها برای ورود به ترکیه نیازی به ویزا ندارن.با توجه به اینکه قبرس شمالی تحت تسلط ترکیه است آیا باید ویزا بگیریم؟ از چه طریقی باید اقدام کنیم؟ ظاهرا سفارت قبرس در تهران، صرفا مربوط به قبرس جنوبیه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط AM.S نمایش پست ها
    سلام
    ایرانیها برای ورود به ترکیه نیازی به ویزا ندارن.با توجه به اینکه قبرس شمالی تحت تسلط ترکیه است آیا باید ویزا بگیریم؟ از چه طریقی باید اقدام کنیم؟ ظاهرا سفارت قبرس در تهران، صرفا مربوط به قبرس جنوبیه.
    سلام
    کشوری بنام قبرس شمالی رسما" در سازمان ملل وجود نداره وفقط دو کشور در دنیا اونو برسمیت مشناسند 1-ترکیه 2-آذربایجان ، واسه همینه که مدارک دانشگاه هاش را با مهر آموزش عالی ترکیه میدهند وبه همین دلیل هیچ جا سفارت ندارد ، تا آنجا که من خبر دارم باید از طریق ترکیه سفر کنی وبعد وارد قبرس شمالی بشی منتهی قبلش باید پذیرشت را گرفته باشی

Junior Member

درسته EMU جواب نمیده به ایمیل من هم همین کار رو کردم ولی حالا می خواهم از طریق نمایندگی دانشگاه در ایران اقدام کنم. یه سوال شما برای RA سند خاصی رو ارائه کردین؟

Junior Member

آخه اولش هم استاد جواب داد و هم دانشکده گفتش که مدارکتو ایمیل کن ولی بعدش هر چی میل زدم انگار نه انگار!!!
    برای RA سند خاص رو نمی دونم منظورتون چیه ولی رزومه فرستادم که اونم زیاد پربار نیست:دی
    toefl:81, GRE:750,320,2.0, GPA:14.98 Amirkabir

Banned
    رشته و دانشگاه
    Computer Technology - 东南大学 (南京)

نقل قول نوشته اصلی توسط AM.S نمایش پست ها
    سلام

قبرس شمالی ویزا می خواد، ولی از همون ترکیه وارد می شی و بهت یک ماه ویزای زیارت (توریستی) میدن، اونجا هم یک student certificate به همراه تمبر و یه نامه از خوابگاه (محل سکونت) می بری می دی به district office، مبلغ 70 لیره ترکیه هم میدی و یکسال ویزا می گیری.

ApplyAbroad Superstar

کلاً با هزینه داشگاه و هزینه زندگی ( فکر کنید زیاد اهل بریز و بپاش ) نیستم این 2 سال فوق لیسانس چقدر خرج داره؟

دانشگاه EMU از سال 2009 رشته MECHATRONIC اورده اما نمی دونم فوق و دکترا هم در این رشته میده؟

ممنون

Junior Member

سلام به همه مخصوصا دوست عزیز جناب comboy
    من هفته بعد اگه خدا بخواد میم emu...می خوام بدونم انجا بجز خوابگاههای داخل دانشگاه جاههای دیگه ای هم هست واسه اسکان که هم شامل جا بشه و هم غذا رو بده(صبحانه..نهار..شام) منظورم یه چیزی مثل پانسیون یا همچی جایی...اگه هست هزینه هاش چطوریه..ممنون دوست عزیز

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی فیزیک

کلا قبرس برای تحصیل برای یه نفر که می خواد با دیپلم وارد شه چه جوریه؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    Computer Technology - 东南大学 (南京)

نقل قول نوشته اصلی توسط sardinaram نمایش پست ها
    سلام به همه مخصوصا دوست عزیز جناب comboy
    من هفته بعد اگه خدا بخواد میم emu...می خوام بدونم انجا بجز خوابگاههای داخل دانشگاه جاههای دیگه ای هم هست واسه اسکان که هم شامل جا بشه و هم غذا رو بده(صبحانه..نهار..شام) منظورم یه چیزی مثل پانسیون یا همچی جایی...اگه هست هزینه هاش چطوریه..ممنون دوست عزیز
    جایی که غذا بده ندیدم. بیشتر خوابگاه ها رستوارن دارن برای خودشون و توی خود دانشگاه رستوران هست. البته پول غذا را باید خودتون بدید.
    می تونین غذا سفارش بدین که به آدرستون آورده میشه (خیلی از غذا ها را بدون پرداخت هزینه آوردن درب منزل میشه خرید)
    این شماره های سفارش غذا.

ارمغان = غذای Doner Ozel Ekmeginde
    قیمتش 5 لیرا هست و می تونین بگین وسطش گوشت باشه (et) یا مرغ (tavuk)یا مخلوط (karisik)
    تلفن: 05338616768

MEMS
    غذای Balik Ekmek
    ماهی هست با تلفن: 05338844790
    این هم 5 لیرا.
    کیفیت طعم و غذای ماهی های این رستوران توسط یک دوست لاریجانی تایید شده. لذا برو تو کارش.

می تونین هم برین رستوران johnny rockets که ایرانی ها اونجا کار می کنن و غذاهاش استاندارهای آمریکایی داره و بیشتر موادش از آمریکا می آد. یه جور مک دونالد هست. البته قیمت بسیار بالا. یه همبرگر 11 لیرا هست.

کیک دوست داشتین بخورین، برین کافه moonwalker.همین امروز دوباره بازگشایی شد با کیک های جدید.

بعدشم شما باید آشپزی یاد بگیری مرد گنده! اگه یه هفته دیگه می آی بیا کتری و اجاق برقی من را بگیر....

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)