صفحه 5 از 228 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 2277

موضوع: تحصیل در قبرس

Banned
    رشته و دانشگاه
    Computer Technology - 东南大学 (南京)

پیش فرض پاسخ : تحصیل در قبرس

نقل قول نوشته اصلی توسط دلارام نمایش پست ها
    کلا قبرس برای تحصیل برای یه نفر که می خواد با دیپلم وارد شه چه جوریه؟
    برای کسی که تو ایران نمی تونه از صد کنکور رد بشه و مشکل معدل داره، خیلی خوبه و ویزاش خیلی راحته.
    برای کسی که می خواد یه روز تابعیت یه جای دیگه را بگیره، در حد گرفتن مدرک و ادامه تحصیل در یه جای دیگه کمک می کنه. ظمن اینکه فرصت گرفتن بورس از کشورهای دیگه در مقاطع تحصیلی بالاتر بیشتره.

اینجا به سکوی پرتاب معروفه، فقط مواظب باشید به این سکو نچسبید ( قبل از اینکه روی سکو بشینید و آماده پرتاب بشید، نگاه کنید آدامس زیرش نباشه)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Comboy نمایش پست ها
    جایی که غذا بده ندیدم. بیشتر خوابگاه ها رستوارن دارن برای خودشون و توی خود دانشگاه رستوران هست. البته پول غذا را باید خودتون بدید.
    می تونین غذا سفارش بدین که به آدرستون آورده میشه (خیلی از غذا ها را بدون پرداخت هزینه آوردن درب منزل میشه خرید)
    این شماره های سفارش غذا.

ارمغان = غذای Doner Ozel Ekmeginde
    قیمتش 5 لیرا هست و می تونین بگین وسطش گوشت باشه (et) یا مرغ (tavuk)یا مخلوط (karisik)
    تلفن: 05338616768

MEMS
    غذای Balik Ekmek
    ماهی هست با تلفن: 05338844790
    این هم 5 لیرا.
    کیفیت طعم و غذای ماهی های این رستوران توسط یک دوست لاریجانی تایید شده. لذا برو تو کارش.

می تونین هم برین رستوران johnny rockets که ایرانی ها اونجا کار می کنن و غذاهاش استاندارهای آمریکایی داره و بیشتر موادش از آمریکا می آد. یه جور مک دونالد هست. البته قیمت بسیار بالا. یه همبرگر 11 لیرا هست.

کیک دوست داشتین بخورین، برین کافه moonwalker.همین امروز دوباره بازگشایی شد با کیک های جدید.

بعدشم شما باید آشپزی یاد بگیری مرد گنده! اگه یه هفته دیگه می آی بیا کتری و اجاق برقی من را بگیر....
    cowboy جان ممنون از جوابات که با حوصله و کامله.....یه سوال دیگه هم داشتم .

در مورد خوابگاه ,اگه بخوایم تو خوابگاههای داخل دانشگاه باشیم کدومش از همه بهتره؟من نمیخام جای شلوغ باشم,اتاق هم می خوام دو نفره باشه,با بچه های کجا بهتره هم اتاق باشیم با کیا نباشیم؟راستش من هم اتاقی واسم خیلی مهمه.....اینم بگم که من واسه ارشد میام اونجا. ممنون cowboy

Banned
    رشته و دانشگاه
    Computer Technology - 东南大学 (南京)

نقل قول نوشته اصلی توسط sardinaram نمایش پست ها
    cowboy جان ممنون از جوابات که با حوصله و کامله.....یه سوال دیگه هم داشتم .

در مورد خوابگاه ,اگه بخوایم تو خوابگاههای داخل دانشگاه باشیم کدومش از همه بهتره؟من نمیخام جای شلوغ باشم,اتاق هم می خوام دو نفره باشه,با بچه های کجا بهتره هم اتاق باشیم با کیا نباشیم؟راستش من هم اتاقی واسم خیلی مهمه.....اینم بگم که من واسه ارشد میام اونجا. ممنون cowboy
    http://dormitories.emu.edu.tr/dorms.htm

من نمی تونم به شما هم اتاقی معرفی کنم، چون سلیقه آدمها با هم فرق داره و ممکنه یه فرد در برخورد با یه فرد دیگه مخصوصا در محیط خصوصی یه اتاق، رفتاری کاملا متفاوت با آنچه در محیط بیرون از اتاق داره، از خودش بروز بده.

من خودم از خوابگاه های دانشگاه DAU2 Akdeniz Alfam بودم و باید بگم که از آلفام پرهیز کنید.

Junior Member

سلام به همگي
    چند تا سوال مهم دارم چون اين هفته احتمالا دارم ميام EMU و همه ي كارام خيلي سريع انجام شده احتياج به كمك دارم.
    1. بهم گفتن براي رفتن به شهر فاماگوستا كه دانشگاه توش قرار داره نيازي به ويزا ندارم و از طريق تركيه مي تونم وارد اين شهر بشم.درسته؟(تهران به استانبول و از اونجا به ارجان...)
    2. يكي از دوستان هم پرسيد ولي جوابي نديدم... هزينه ي متوسط زندگي دانشجويي اونجا چقدره؟
    3. اگه بخوام خوابگاه بگيرم به چه صورته؟همين اول كه وارد ميشم(روز اول) ،تو خوابگاه بهم جا ميدن؟؟
    من يه عالمه توضيح مي خوام لطفا...

Junior Member

سلام
    هزینه ی تست ایدز و هپاتیت چقدره برای دانشگاه؟

Junior Member

Comboy عزيز با تشكر از زحماتت ميخواستم بپرسم واسه كارشناسي محدوديت سني داره emu?

سلام
    اینجا از دوستان کسی هست که در GAU (دانشگاه آمریکایی گیرنه) مشغول تحصیل باشه یا اطلاعی از این دانشگاه داشته باشه؟ من دفترش توی تهران رفتم متقاضی هم ظاهراً زیاد داره. می خواستم ببینم مزیتی نسبت به EMU داره؟

ممنون

Junior Member

تحصیل در قبرس در رشته ی پزشکی هر ترم شهریش چنده ؟
    ممنون

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

سلام.کسی در مورد University of cyprus چیزی می دونه؟واسه phd راحت پذیرش میده یا نه؟

Junior Member

سلام.من الکترونیک دانشگاه آزاد خوندم.معدلم هم خوب نیست.زبانم خوبه.می خوام برای ارشد اقدام کنم توی همین رشته یا IT کسی میتونه کمک کنه
    درباره هزینه ها و دانشگاه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)