صفحه 7 از 228 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 2277

موضوع: تحصیل در قبرس

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در قبرس

نقل قول نوشته اصلی توسط Aaida نمایش پست ها
    سلام من لیسانس ادبیات انگلیسی دارم! معدل کل:15.85 معدل اختصاصی 16.69
    1سال سابقه تدریس در آموزشگاه.آیلتس و تافل ندارم
    دانشگاهی هست که بتونم رشته ی خودم رو تو فوق لیسانس ادامه بدم(یا رشته ی نزدیک به رشته ی من)
    هزینه هایی که نوشتن به دلار هست؟!!!!!
    توی فوق لیسانس میتونی MBA بخونی تو دانشگاه های خصوصی البته مورد تائید آموزش عالی ، شهریه اش برای یک سال (شامل دو ترم 30 واحد) میشه 8 میلیون تومن ولی امتحان زبان از شما میگیرند با توجه به سابقه تدریست راحت قبول میشی.
    ولی اگر دانشگاه دولتی را انتخاب کنی( UNIVERSITY OF CYPRUS )تا مقطع دکترا میتونی زبان انگلیسی بخونی شهریه هاش هم کمتره منتهی پذیرشش سخت است.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Kikolo نمایش پست ها
    سلام به همه...
    من مدارکم رو برای ترم بهار برای University of Cyprus فرستادم ، کسی هست که اونم حرکتی زده باشه ؟
    از دوستان کسی هست در مورد این دانشگاه چیزی بدونه ویا اینکه کلا از جو موجود در قبرس جنوب اطلاعاتی داشته باشه ؟

ممنون
    سلام
    این دانشگاه معتبر ترین دانشگاهش است توی نیکوزیا است برخی از رشته هاش انگلیسیه بعضی هم یونانی اگر سطح علمی ات بالا باشه میتونی پذیرش بگیری شهریه اش 4000 یورو برای دکترا است در مورد جو قبرس منظورت را نفهمیدم اگه واضحتر بگی شاید بتونم کمکت کنم! کلا" عضو اتحادیه اروپا ست مردمش هم دو زبانه هستند با جمیت کم کلا" 1میلیون نفر تا خودت مشکل درست نکنی کسی باهات کار نداره!

Member Aaida آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English literature,Islamic Azad University,Rasht

نقل قول نوشته اصلی توسط m.a. نمایش پست ها
    توی فوق لیسانس میتونی MBA بخونی تو دانشگاه های خصوصی البته مورد تائید آموزش عالی ، شهریه اش برای یک سال (شامل دو ترم 30 واحد) میشه 8 میلیون تومن ولی امتحان زبان از شما میگیرند با توجه به سابقه تدریست راحت قبول میشی.
    ولی اگر دانشگاه دولتی را انتخاب کنی( UNIVERSITY OF CYPRUS )تا مقطع دکترا میتونی زبان انگلیسی بخونی شهریه هاش هم کمتره منتهی پذیرشش سخت است.
    ممنون که جواب دادین دوست عزیزم.من دانشگاه EUCرو چک کردم.دانشگاه دولتی هستش؟رشته ی مورد نظرم رو داشت.
    میتونم ازتون خواهش کنم بهم بگین هزینه ی ارشد تو دانشگاه های دولتیشون چقدر هست؟؟
    بازم خیلی خیلی متشکرم

بچه ها من برای Emu پذیرش گرفتم برای بهمن ماه ترم جدید
    کسی هست پذیرش گرفته باشه برای ترم جدید ؟

Member Aaida آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English literature,Islamic Azad University,Rasht

دوست عزیز من واسه university of cyprus
    اقدام کردم اما ادبیات انگلیسی نداشت
    یعنی ممکنه ترم بعد ارائه بشه؟؟؟؟یا کلا ندارن!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Aaida نمایش پست ها
    ممنون که جواب دادین دوست عزیزم.من دانشگاه EUCرو چک کردم.دانشگاه دولتی هستش؟رشته ی مورد نظرم رو داشت.
    میتونم ازتون خواهش کنم بهم بگین هزینه ی ارشد تو دانشگاه های دولتیشون چقدر هست؟؟
    بازم خیلی خیلی متشکرم
    خواهش میکنم دوست عزیز! دانشگاه EUC دانشگاه خصوصی است و تا انجا که من اطلاع دارم امسال به نمایندگیهاش اعلام کرده 30 درصد تخفیف میده حدودا" 8 میلیون تومن برای 2 ترم .
    تنها دانشگاه دولتی فقط UNIVERSITY OF CYPRUS است که شهریه ارشدش 5125 یورو برای کل دوره است بجز MBA که 10250 یورو است . در مورد ادبیات انگلیسی هم فکر کنم داره ، شما اشتباه میکنید! ممنون
    ویرایش توسط m.a. : November 14th, 2010 در ساعت 09:39 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    لیسانس کامپیوتر-دانشگاه آزاد

سلام دوستان ما مدارکمون واسه مقطع ارشد آمادست میخوایم واسه emu اقدام کنیم.کسی از دوستان که اونجا هست میتونه کمکی بهمون بکنه؟آخه نمیخوایم پول بیخودی به این دفترها بدیم.اگر میشه مدارکو پست کرد یکی از دوستان لطف کنه یه راهنمایی به ما بکنه.

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mtn2008 نمایش پست ها
    سلام دوستان ما مدارکمون واسه مقطع ارشد آمادست میخوایم واسه emu اقدام کنیم.کسی از دوستان که اونجا هست میتونه کمکی بهمون بکنه؟آخه نمیخوایم پول بیخودی به این دفترها بدیم.اگر میشه مدارکو پست کرد یکی از دوستان لطف کنه یه راهنمایی به ما بکنه.
    جواب خیلی از مسائلی که ممکنه براتون پیش بیاد رو میتونید با خوندن پست های گذسته این تاپیک و تاپیک های مشابه بدست بیارید. اگر راهنمایی خاصی میخواهید بهتره موردی اشاره کنید تا دوستان بتونن راهنماییتون کنن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    لیسانس کامپیوتر-دانشگاه آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط basy نمایش پست ها
    جواب خیلی از مسائلی که ممکنه براتون پیش بیاد رو میتونید با خوندن پست های گذسته این تاپیک و تاپیک های مشابه بدست بیارید. اگر راهنمایی خاصی میخواهید بهتره موردی اشاره کنید تا دوستان بتونن راهنماییتون کنن.
    ما هرچی ایمیل میزنیم دانشگاه جواب نمیدن.امروز مدارکمونو ایمیل کردیم.میترسیم اصلا به دستشون نرسه.چیکار کنیم؟

Member

میتونید تلفنی تماس بگیرید. برای جواب دادن به ایمیل هم یک هفته ده روز انتظار غیر طبیعی نیست. به همون آدرس رسمی که اعلام شده با یه پست مطمئن پست کنید، چرا نرسه؟؟
    زیاد نگران نباشید. بالاخره پذیرش گرفتن این یه خورده نگرانی و استرس رو داره...امیدوارم بچه هایی که دانشجوی دانشگاه مورد نظر شما هستن هم اینجا باشن و بتونن بهتون همفکری بدن...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)