صفحه 1 از 15 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 144

موضوع: مشورت برای انتخاب گرایش, دانشگاه و یا کشور در رشته های ریاضی و آمار

ApplyAbroad Veteran
    m.arash آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics , IUT

پیش فرض مشورت برای انتخاب گرایش, دانشگاه و یا کشور در رشته های ریاضی و آمار

از این پس علاقه مندان به ادامه تحصیل در رشته ریاضی در خارج از کشور می توانند مسائل مربوط به انتخاب کشور و دانشگاه را در این تاپیک پیگیری کنند.
    به دلیل وجود گرایش های متنوع بحث ها و پرسش و پاسخ ها در مورد انتخاب کشور و دانشگاه می تواند در چارچوب گرایش ها نیز مطرح شوند.

توجه داشته باشید که بحث ها منحصرا در چارچوب تحصیل و ملزومات آن صورت گیرد.

کاربران در صورت پذیرش از دانشگاه ها و یا حتی کشورهای مختلف می توانید جهت مشورت برای تصمیم گیری با ارائه اطلاعات کامل نظر دیگران را نیز در این بخش جویا شوید.

توجه داشته باشید که این تاپیک صرفا جهت جویا شدن نظر افراد باتجربه برای انتخاب نوع کشور و یا دانشگاه می باشد. لطفا از ارسال پست ها برای بررسی مراحل اپلای و بررسی شانس پذیرش خودداری کنید برای این منظور به تاپیک زیر بروید. (با کلیک بر روی عبارت زیر به تاپیک مذکور منتقل می شوید)

*
    بررسی شانس پذیرش و بورس با توجه به رزومه و سایر شرایط

با تشکر
    ویرایش توسط m.arash : August 6th, 2011 در ساعت 12:47 PM
    We are always getting ready to live but never living

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشورت برای انتخاب گرایش, دانشگاه و یا کشور در رشته های ریاضی و آمار

سلامم من دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه تربیت معلم تهران هستم.ولیسانس هم دانشگاه گیلان بودم.معدل خیلی بالا نیست.ولی تو ارش د با استاد معروفی دارم کار می کنم.دانشگاه ارشدم تو زمینه که کار کمی کنم(ریاضیات کاربردی _ انالیز عددی) دانشگاه خوبیه.دارم برا زبانم می خونم که حداکثر تا دی ماه بگیرم.من کاندا دوست دارم..ولی اونجا کسی ندارم..ولی تو المان تو تا فامیل نزدیک دارم که منو حمایت می کنند.چند تا دانشگاه پیدا کردم تو المان که به زبان انگلیسی دکترا برکزار می کنند.ولی مراحل زدن مخ استادو نمیدونم..ایا حتما یه استاد باید مخشو بزنی یانه...ودر مورد کشور ایا شانسی برای پذیرش تو کاندا دارم...لطفا منو راهنمایی کنید...در ضمن یه توصیه نامه هم از پروفسور بابلیان دارم..ممنون
    ویرایش توسط m.arash : August 6th, 2011 در ساعت 12:50 PM دلیل: اصلاح عنوان

ApplyAbroad Veteran
    m.arash آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics , IUT

پیش فرض پاسخ : مشورت برای انتخاب گرایش, دانشگاه و یا کشور در رشته های ریاضی و آمار

نقل قول نوشته اصلی توسط newsiran نمایش پست ها
    سلامم من دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه تربیت معلم تهران هستم.ولیسانس هم دانشگاه گیلان بودم.معدل خیلی بالا نیست.ولی تو ارش د با استاد معروفی دارم کار می کنم.دانشگاه ارشدم تو زمینه که کار کمی کنم(ریاضیات کاربردی _ انالیز عددی) دانشگاه خوبیه.دارم برا زبانم می خونم که حداکثر تا دی ماه بگیرم.من کاندا دوست دارم..ولی اونجا کسی ندارم..ولی تو المان تو تا فامیل نزدیک دارم که منو حمایت می کنند.چند تا دانشگاه پیدا کردم تو المان که به زبان انگلیسی دکترا برکزار می کنند.ولی مراحل زدن مخ استادو نمیدونم..ایا حتما یه استاد باید مخشو بزنی یانه...ودر مورد کشور ایا شانسی برای پذیرش تو کاندا دارم...لطفا منو راهنمایی کنید...در ضمن یه توصیه نامه هم از پروفسور بابلیان دارم..ممنون
    درود
    راستش من با توجه به رشته خودم در مورد رشته شما نمی تونم نظر بدم.اما باید به شما جند نکته ای رو بگم:
    - در مورد ارتباط با استاد شما باید به انجمن مناسب در همین فروم برید و اطلاعات لازمه رو کسب کنید. لینک مکان مناسب:
    http://www.applyabroad.org/forum/forumdisplay.php?63-تماس-با-استادان

- در مورد شانستون برای پذیرش در کانادا یا هر کشور دیگه ای باید رزومه کامل تری از خودتون بدید تا دوستان راهنمایی کنند. مثلا معدل, سابقه پژوهشی (شامل مقاله, پروژه و یا افتخارات علمی) و ....

توجه داشته باشید که این تاپیک صرفا برای مشورت راجع به انتخاب کشور و دانشگاه در رشته و گرایش های مربوطه مدنظر می باشد !
    ویرایش توسط m.arash : August 6th, 2011 در ساعت 12:51 PM دلیل: اصلاح عنوان
    We are always getting ready to live but never living

Junior Member

سلام
    من لیسانس دبیری ریاضی دارم با معدل 11.18(روم سیاه) از یکی از دانشگاههای شهرستان در سال 1380، 13 سال هم سابقه تدریس دارم تو مقطع دبیرستان، برای ادامه تحصیل در رشته های غیر مرتبط اقدام کردم که متاسفانه اجازه ادامه تحصیل بهم ندادند، علاقه ای هم به ادامه تحصیل در رشته ریاضی محض و کاربردی ندارم، اخیرا موقعیتی فراهم شده که با اقامت گرین کارت از پاییز تو آمریکا خواهم بود

یکسال آینده رو میخوام زبان بخونم و برای پاییز 2012 پذیرش بگیرم، با توجه به اینکه اقامت دارم میتونم از وام های فدرال و ایالتی هم استفاده کنم،

به موارد بین رشته ای فکر میکنم و یا آموزش ریاضی چرا که تدریس رو دوست دارم و سابقه هم دارم، در مدیریت تا حدی استعداد ذاتی دارم، با این تفاصیل دوستان و اساتید عزیز چه رشته ای رو برای من پیشنهاد میکنند، خودم ریاضیات مالی مد نظرم هست و یا رشته های مدیریتی که اطلاعی ندارم و همچنین دوره های مرتبط با آموزش ریاضی

نکته مهم برام اینه که ریاضیات سخت و با بیس بالایی نخواد و بتونم از عهده اش بربیام، ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند که چه رشته ای رو انتخاب کرده و چه جوری اقدام کنم براش
    در ضمن من شمال کالیفرنیا خواهم بود و اون دور و بر باید ادامه تحصیل بدم احتمالا
    سپاس فراوان
    ویرایش توسط m.arash : August 6th, 2011 در ساعت 12:53 PM دلیل: اصلاح عنوان

Senior Member vahideabdolazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    iut

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad54 نمایش پست ها
    سلام
    من لیسانس دبیری ریاضی دارم با معدل 11.18(روم سیاه) از یکی از دانشگاههای شهرستان در سال 1380، 13 سال هم سابقه تدریس دارم تو مقطع دبیرستان، برای ادامه تحصیل در رشته های غیر مرتبط اقدام کردم که متاسفانه اجازه ادامه تحصیل بهم ندادند، علاقه ای هم به ادامه تحصیل در رشته ریاضی محض و کاربردی ندارم، اخیرا موقعیتی فراهم شده که با اقامت گرین کارت از پاییز تو آمریکا خواهم بود

یکسال آینده رو میخوام زبان بخونم و برای پاییز 2012 پذیرش بگیرم، با توجه به اینکه اقامت دارم میتونم از وام های فدرال و ایالتی هم استفاده کنم،

به موارد بین رشته ای فکر میکنم و یا آموزش ریاضی چرا که تدریس رو دوست دارم و سابقه هم دارم، در مدیریت تا حدی استعداد ذاتی دارم، با این تفاصیل دوستان و اساتید عزیز چه رشته ای رو برای من پیشنهاد میکنند، خودم ریاضیات مالی مد نظرم هست و یا رشته های مدیریتی که اطلاعی ندارم و همچنین دوره های مرتبط با آموزش ریاضی

نکته مهم برام اینه که ریاضیات سخت و با بیس بالایی نخواد و بتونم از عهده اش بربیام، ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند که چه رشته ای رو انتخاب کرده و چه جوری اقدام کنم براش
    در ضمن من شمال کالیفرنیا خواهم بود و اون دور و بر باید ادامه تحصیل بدم احتمالا
    سپاس فراوان
    خوشا به حالت برا ما هم دعا کن!
    ولی معدلتون خیلی کمه! البته ببخشید!
    ولی خوب به نظر من هوش مصنوعی هم بدک نیست. البته شما معلوم نکردید که تدریس دانشگاهی مد نظتونه یا همون دبیرستانی!
    ریاضیات صنعتی هم هست که نمی دونم تو خارج چی بهش می گند یا اصلا هست یا نه! ولی جدیدا تو دانشگاه صنعتی اصفهان اورده اند رشته اش رو. لابد اون ور هم هست.
    بین رشته ای می تونه حتی بیولوژی ها رو هم شامل بشه و مدل بندی ریاضی توی بیولوژی.
    برای فیزیک بیوفیزیک هست ولی نمی دونم تو ریاضی بهش اسم خاصی تعلق می گیره یا نه! ولی خیلی استاد های بیوفیزیک کار دانشجوی ریاضی هم می گیرند.
    یا حتی بیولوژیست ها.
    موفق باشید

به نظر من شاید ازتون بخواهند دوباره کمی از درسای لیسانس رو پاس کنید چون معدلتون از مشروطی هم پایین تره! یعنی عملا برای لیسانس اول باید اقدام کنید ولی خوب می تونید اول از officeهای دانشگاه ها بپرسید ببنید چه طوریه! یعنی باید لیسانس بخونید یا قبولتون دارند. البته گرین کارت رو هم اشاره کنید.
    ویرایش توسط m.arash : August 6th, 2011 در ساعت 12:54 PM دلیل: اصلاح عنوان

لیسانس محض.
    ارشد منطق ریاضی.
    برای دکترا کاربردی تر میخوام. چه گرایشی پیشنهاد میکنین؟
    اگه بخوام علوم کامپیوتر یا ریاضی مالی برای دکترا ادامه بدم، درسهای پایه رو خودم بخونم یا منتظر بشم بعد از ورود به دانشگاه واحدهای پیش نیاز رو خود دانشگاه ارائه بده تا پاس کنم؟

با سلام
    دوستان من لیسانس آمار در سال 80 با معدل 13.60 دارم و دارم برای اقامت می رم مونترال کانادا. می خوام اونجا ادامه تحصیل بدم ولی دوست ندارم این رشته را ادامه بدم .حالا به نظر شما من در چه رشته ای می تونم ادامه تحصیل بدم؟( مثلا در دانشگاه کونکوردیا)

Junior Member

Unhappy پاسخ : مشورت برای انتخاب گرایش, دانشگاه و یا کشور در رشته های ریاضی و آمار

با سلام

من ارشد ریاضی محض رشته جبر هستم. معدل ارشدم 16.17 هست و معدل کارشناسی ام 13.70 که نرم افزار بوده. یه مقاله دارم و یه سوال حل نشده رو حل کردم. زبان رو هنوز اقدام نکردم ولی تو چهار ماه امیدوارم بتونم زبان بیارم؟؟؟ تا قبل از اینکه برم سربازی. سن من هم سی سال هست. آیا با این شرایط امکان پذیریش با فاند دارم؟ چند در صد این احتمال هست و برای کجا؟ البته من دانشگاه آزاد قبول شدم، ولی هزینش خیلی خیلی زیاد هست و متاسفانه قانون جدید هم هست که کسایی که دانشگاه آزاد قبول شدن دیگه نمی تونن دولتی امتحان بدن. البته این رو هم بگم که برای توصیه نامه، اساتیدی هستن که شناخته شده هستن و برام توصیه نامه می دن، ولی اینکه چی می خوان بنویسن رو نمی دونم؟

Junior Member

سلام من کارشناسی ارشد ریاضی کاربری گرایش تحقیق در عملیات خوندم. میخواستم دوباره برای مقطع فوق لیسانس برای دانشگاه رم در رشته مدیریت بازرگانی اپلای کنم.آیا میتونم این رشته رو انتخاب کنم؟زیر گروه رشته من میشه؟

Junior Member

با سلام
    این جا کسی هست که ترجمه شرح دروس ریاضی کاربردی را به زبان انگلیسی داشته باشد. لطفا اگه کسی این شرح دروس رو داره اطلاع بده ممنون میشم.

صفحه 1 از 15 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)