نقل قول نوشته اصلی توسط mehrashtchi نمایش پست ها
دوست عزیزاستاد شما ممگنه چندین سال پیش درس خونده یاشن که الان اوضاع خیلی فرق کرده. بازار کار ریاضی اتفاقا در زمینه آموزش بشیار بد است. اگر کشی با مدرک لیسانس آموزش ریاضی بیاد کانادا باید حداقل دو سال بره دانشگاه تا مدرکش ری نیو بشه و بغدش هم دنبال کار. تو ایلت کبک که باید زیان فرانسه قوی داشته باشید. اگر برای دکتری میاید بدونید که جای خالی تو دانشگاهها اصلا نیست. استادی که به تازگی در دانشگاه ما استخدام شده بعد از دکنری 4 جا بصورت پست دکتری قراردادهای 2 ساله داشته تا تونسته اسنجا استخدام بشه. خیلی خیلی رقابت شدید هست. اگر گرایش هایی کار کنید که در بازار بیرون کاربرد دارن و کامپیوتر هم بخوی میدونید و زبان هم تسلط دارید بله شانسی دارید وگرنه نه!
دوست عزیز استاد بنده در حال حاضی واترلو هستن.
من نظر شخصی خودم رو گفتم و از دید من و با علایق من آموزش بهترین شغله. مسلما برای ورود به هیات علمی یک دانشگاه در کانادا نیازه پست های موقت دکتری در جاهای دیگه داشته باشیم.
حرف بنده و دوست عزیز دیگرمون در رابطه با تغییر گرایش ایشون بود که در آخر هم بنده منابعی در رابطه با کنترل پزشکی براشون ایمیل کردم و ایشون هم در حال مطالعه برای تغییر رشته در دکترا هستند و ان شااالله موفق به دریافت فاند میشن. ممنون از نظرتون . همه میدونیم باید پشتکار و تلاش بسیاااااااااار داشته باشیم چه برای شغل های اکادمیک چه غیر آکادمیک
به امید موفقیت و پیروزی همه ی دوستان