صفحه 10 از 15 نخستنخست 123456789101112131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 144

موضوع: مشورت برای انتخاب گرایش, دانشگاه و یا کشور در رشته های ریاضی و آمار

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mathematics education

پیش فرض پاسخ : تجربیات اپلای دانشجویان دکتری در رشته آموزش ریاضی

نقل قول نوشته اصلی توسط thejoker نمایش پست ها
    بله. این دپارتمان تو بیشتر دانشگاه ها هست و به علت سادگی نسبی در سطح لیسانس، بین دانشجو های آمریکایی محبوبه.
    میشه بیشتر توضیح بدین در موردش اگه اطلاعاتی دارین؟
    یا چطور میتونم اطلاعات بیشتری ازش کسب کنم؟
    و اینکه با توجه به محبوبیتش بین دانشجوهای آمریکایی شانس پذیرش با فاند هست؟

Junior Member thejoker آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط anamis_boy نمایش پست ها
    میشه بیشتر توضیح بدین در موردش اگه اطلاعاتی دارین؟
    یا چطور میتونم اطلاعات بیشتری ازش کسب کنم؟
    و اینکه با توجه به محبوبیتش بین دانشجوهای آمریکایی شانس پذیرش با فاند هست؟
    راستش در حال حاضر اطلاعات من در حده گوگله. یکی دو تا شاگرد خصوصی از این دپارتمان دارم ازشون یک سوالی میپرسم. اما در رابطه با فاند همون طور که گفتم در سطح لیسانس محبوبه و فکر نمیکنم در سطح ارشد و دکترا شلوغ باشه.
    .We must accept finite disappointment, but never lose infinite hope

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mathematics education

راستش در حال حاضر اطلاعات من در حده گوگله. یکی دو تا شاگرد خصوصی از این دپارتمان دارم ازشون یک سوالی میپرسم. اما در رابطه با فاند همون طور که گفتم در سطح لیسانس محبوبه و فکر نمیکنم در سطح ارشد و دکترا شلوغ باشه.
    ممنون میشم اطلاعات جامعی ازشون بگیرین مخصوصا راجع به گرفتن دانشجوی خارجی

پیش فرض پاسخ : مشورت برای انتخاب گرایش, دانشگاه و یا کشور در رشته های ریاضی و آمار

سلام دوستان.

1- ارشد ریاضی کاربردی فردوسی مشهد معدل 18.91 (شاگرد اول)
    2- کارشناسی ریاضی کاربردی فردوسی مشهد 16.45
    3- آیلتس 7
    4- GRE ندارم. نمیدونم واسه رشته ریاضی لازمه یانه.
    5- دوتا مقاله علمی پژوهشی خارجی هم دارم.
    6- یک ترم تدریس داشتم. دو ترم حل تمرین بودم.
    7- شرایط دانشگاه: بورسیه و فول فاند، رنک قابل قبول، آب وهوا، امنیت، فرهنگ مردم و ...

ممنون میشم راهنماییم کنید...
    و تو میگویی دستت را به من بده ... حرفت را به من بگو ... زیرا که من ریشه های تو را آفریده ام...

رشته و دانشگاه
    Mathematics

پیش فرض پاسخ : مشورت برای انتخاب گرایش, دانشگاه و یا کشور در رشته های ریاضی و آمار

نقل قول نوشته اصلی توسط gh8913381021 نمایش پست ها
    سلام دوستان.

1- ارشد ریاضی کاربردی فردوسی مشهد معدل 18.91 (شاگرد اول)
    2- کارشناسی ریاضی کاربردی فردوسی مشهد 16.45
    3- آیلتس 7
    4- GRE ندارم. نمیدونم واسه رشته ریاضی لازمه یانه.
    5- دوتا مقاله علمی پژوهشی خارجی هم دارم.
    6- یک ترم تدریس داشتم. دو ترم حل تمرین بودم.
    7- شرایط دانشگاه: بورسیه و فول فاند، رنک قابل قبول، آب وهوا، امنیت، فرهنگ مردم و ...

ممنون میشم راهنماییم کنید...
    سلام دوست عزیز. رزومه خوبی دارید. ولی برای راهنمایی بهتر بفرمایید منظورتان از "آب وهوا، امنیت، فرهنگ مردم " دقیقا چیست؟ یعنی در این موارد چه معیارهایی مد نظرتان هست؟

سلام دوست عزیز. رزومه خوبی دارید. ولی برای راهنمایی بهتر بفرمایید منظورتان از "آب وهوا، امنیت، فرهنگ مردم " دقیقا چیست؟ یعنی در این موارد چه معیارهایی مد نظرتان هست؟
    ممنون که وقت گذاشتید.
    1- اینا بیشتر منظورم در مورد دانشگاههای آمریکا بود. که خیلی سرد نباشه امنیت داشته باشه شهرش.
    نمیدونم چه رنکی به بعد شانس دارم.

2- یک نکته دیگه اینکه من جی ار ای ندارم. چون به آمریکا فکر نمیکردم تا حالا، لازمه حتما این نمره رو داشته باشم؟
    3- شما کدوم کشور و پیشنهاد میکنید؟
    4- من خودم کانادا دانشگاه بریتیش کلمبیا رو بیشتر مد نظر دارم، شانس دارم؟
    5- استاد پیدا کردن برام سخته چون موضوم یکم قدیمیه، استاد راهنمام بازنشسته بود بزور دوتا مقاله در آوردم ازش. واسه همین کسیکه دقیقا کارم بهش بخوره سخته پیدا کردن، چیکارکنم بنظرتون؟

پیشاپیش ممنون
    و تو میگویی دستت را به من بده ... حرفت را به من بگو ... زیرا که من ریشه های تو را آفریده ام...

رشته و دانشگاه
    Mathematics

ممنون که وقت گذاشتید.
    1- اینا بیشتر منظورم در مورد دانشگاههای آمریکا بود. که خیلی سرد نباشه امنیت داشته باشه شهرش.
    نمیدونم چه رنکی به بعد شانس دارم.

2- یک نکته دیگه اینکه من جی ار ای ندارم. چون به آمریکا فکر نمیکردم تا حالا، لازمه حتما این نمره رو داشته باشم؟
    3- شما کدوم کشور و پیشنهاد میکنید؟
    4- من خودم کانادا دانشگاه بریتیش کلمبیا رو بیشتر مد نظر دارم، شانس دارم؟
    5- استاد پیدا کردن برام سخته چون موضوم یکم قدیمیه، استاد راهنمام بازنشسته بود بزور دوتا مقاله در آوردم ازش. واسه همین کسیکه دقیقا کارم بهش بخوره سخته پیدا کردن، چیکارکنم بنظرتون؟

پیشاپیش ممنون
    1- برای اینکه از سرما دوری کنید، باید شهر های شمال و شمال غربی را حذف کنید. اینجا از نظر من تقریبا همه ی شهرهاش، منهای بعضی محلات از شهرهای بزرگی مثل نیویورک، امنه. ولی در این زمینه نمی توانم جواب کاملی به شما بدهم. crime rate همه ی شهرها به صورت public در اینترنت موجوده و میتوانید خودتان تحقیق بیشتری انجام دهید. در زمینه ی رنک بدون دو جی آر ای، نمی شود نظر کامل داد ولی با توجه به شرایط رزومه شما و با فرض نمرات محتمل خوب در آن دو، شما شانس بالایی برای دانشگاه های تاپ 50 دارید(البته به توجه به شرط آب و هوایتان، خیلی از این دانشگاه ها حذف می شوند). البته زمینه تحقیقات هم خیلی مهمه که بهش اشاره نکردید. به هر حال در اپلای توصیه می شود که برای چند دسته از دانشگاه ها در رنک های مختلف و حتی پایین هم اقدام کنید.
    2- بله. دانشگاه های تاپ بدون شک هر دو را میخواهند. دانشگاه های سطح پایین تر معمولا فقط جی آر ای جنرال می خواهند.

3- بستگی مستقیم به زمینه ی تحقیقاتی شما دارد.

4- بله. به نظر من برای بریتیش کلمبیا شانس دارید ولی فاند در کانادا، تا جایی که من اطلاع دارم، بستگی به ارتباط با استاد دارد. در این زمینه دوستانی که در کانادا هستند اطلاعات کامل تری دارند.

5- در درجه ی اول مطمئن شوید که کسی در زمینه ی کاری شما در دانشگاه های مدنظرتان کار نمی کند. اگر کسی پیدا شد که مسئله حل شده است. اگر نشد می توانید بدون پیدا کردن استاد اقدام کنید. می شود به این شکل پذیرش گرفت. یکم احتمال پذیرش پایین می آید که حتی می شود این را هم به یک سری ترفند ها درست کرد.

1- برای اینکه از سرما دوری کنید، باید شهر های شمال و شمال غربی را حذف کنید. اینجا از نظر من تقریبا همه ی شهرهاش، منهای بعضی محلات از شهرهای بزرگی مثل نیویورک، امنه. ولی در این زمینه نمی توانم جواب کاملی به شما بدهم. crime rate همه ی شهرها به صورت public در اینترنت موجوده و میتوانید خودتان تحقیق بیشتری انجام دهید. در زمینه ی رنک بدون دو جی آر ای، نمی شود نظر کامل داد ولی با توجه به شرایط رزومه شما و با فرض نمرات محتمل خوب در آن دو، شما شانس بالایی برای دانشگاه های تاپ 50 دارید(البته به توجه به شرط آب و هوایتان، خیلی از این دانشگاه ها حذف می شوند). البته زمینه تحقیقات هم خیلی مهمه که بهش اشاره نکردید. به هر حال در اپلای توصیه می شود که برای چند دسته از دانشگاه ها در رنک های مختلف و حتی پایین هم اقدام کنید.
    2- بله. دانشگاه های تاپ بدون شک هر دو را میخواهند. دانشگاه های سطح پایین تر معمولا فقط جی آر ای جنرال می خواهند.

3- بستگی مستقیم به زمینه ی تحقیقاتی شما دارد.

4- بله. به نظر من برای بریتیش کلمبیا شانس دارید ولی فاند در کانادا، تا جایی که من اطلاع دارم، بستگی به ارتباط با استاد دارد. در این زمینه دوستانی که در کانادا هستند اطلاعات کامل تری دارند.

5- در درجه ی اول مطمئن شوید که کسی در زمینه ی کاری شما در دانشگاه های مدنظرتان کار نمی کند. اگر کسی پیدا شد که مسئله حل شده است. اگر نشد می توانید بدون پیدا کردن استاد اقدام کنید. می شود به این شکل پذیرش گرفت. یکم احتمال پذیرش پایین می آید که حتی می شود این را هم به یک سری ترفند ها درست کرد.
    ممنون بازم.
    من روی کنترل تاخیری عفونت HIV با استفاده از سری فوریه کار کردم. کلا ریاضیات پزشکی دوسدارم کارکنم. (Mathematical Biology)
    خوبه بنظرتون دنبال این زمینه ها باشم؟ کجاها رو پیشنهاد میکنید؟

رشته و دانشگاه
    Mathematics

ممنون بازم.
    من روی کنترل تاخیری عفونت HIV با استفاده از سری فوریه کار کردم. کلا ریاضیات پزشکی دوسدارم کارکنم. (Mathematical Biology)
    خوبه بنظرتون دنبال این زمینه ها باشم؟ کجاها رو پیشنهاد میکنید؟
    اتفاقا من هم توی Biomath کار میکنم. به نظر من دنبال زمینه ای باشید که دوست دارید. اگر بیو هست بمونید داخلش. استادای زیادی توی این زمینه کار میکنند. بهترین جا توی این زمینه از نظر من هاروارد و پرینستونه. اگر هم بخواهید یکم کامپیوتیشنال در نظر بگیرید کارنیج ملون بهتره. این اینکی که میگذارم خیلی ناقصه ولی یک شروعه.
    http://www.smb.org/resources/education/degree.shtml

اتفاقا من هم توی Biomath کار میکنم. به نظر من دنبال زمینه ای باشید که دوست دارید. اگر بیو هست بمونید داخلش. استادای زیادی توی این زمینه کار میکنند. بهترین جا توی این زمینه از نظر من هاروارد و پرینستونه. اگر هم بخواهید یکم کامپیوتیشنال در نظر بگیرید کارنیج ملون بهتره. این اینکی که میگذارم خیلی ناقصه ولی یک شروعه.
    http://www.smb.org/resources/education/degree.shtml
    چه عالی. شما راضی اید؟ بعد تحصیل کار هست واسش؟
    من خودم کار نکردم مدلی که داشتم مدل HIV بود من با یک روش ریاضی حل کردم. خیلی اطلاعاتی ندارم راجبش که چه کارایی انجام میشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)