صفحه 11 از 15 نخستنخست ... 23456789101112131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 144

موضوع: مشورت برای انتخاب گرایش, دانشگاه و یا کشور در رشته های ریاضی و آمار

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    متاسفانه برق و همین حوالی

پیش فرض پاسخ : مشورت برای انتخاب گرایش, دانشگاه و یا کشور در رشته های ریاضی و آمار

نقل قول نوشته اصلی توسط gh8913381021 نمایش پست ها
    چه عالی. شما راضی اید؟ بعد تحصیل کار هست واسش؟
    من خودم کار نکردم مدلی که داشتم مدل HIV بود من با یک روش ریاضی حل کردم. خیلی اطلاعاتی ندارم راجبش که چه کارایی انجام میشه.
    سلام

منم الان پابان نامه ام در رابطه با بیماری HIV است و طراحی کنترلر MPC برای جلوگیری از رشد آن(من رشتم برق است گرایش کنترل). اساتید دانشگاه فردوسی رو هم دیدم در این زمینه مقاله دارند. راستش من پروژه کارشناسیم پیش بینی بیماری صرع با معیار های آشوبگونه بود(آنتروپی). الانم موندم چه کنم برای Phd ؟!

هنوز مقاله نفرستادم و اصلن تصمیم نگرفتم که چه زمینه ایی رو ادامه بدم. مسئله ایی که برام مهمِ این که بتونم پذیرش با فاند بالا بگیریم.

به نظر دوستان من چه کنم بهتر(از حوزه زیستی بیام بیرون برای اپلای یا نه ؟)

هدف آمریکا وکانادا

سپاس

پیش فرض پاسخ : مشورت برای انتخاب گرایش, دانشگاه و یا کشور در رشته های ریاضی و آمار

با سلام
    وضعیت پذیرش phd دانشگاه های کانادا وفاندشون چجوریه؟ من وضعیتم بد نیست ولی نمره تافلم 87 واسه همین فقط باید دانشگاه های سطح متوسط کانادا رو در نظربگیرم. یه دید کلی بدید ممنون میشم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Appkied Mathematics

با سلام به همه دوستان.
    من میخوام واسه کنکور ارشد امسال شرکت کنم و قصدم اپلای گرفتنه.باتوجه به اینکه معدل لیسانسم 12.9 هست (خاک وچوک
    ) بهترین گرایش واسه ارشدم چی باید باشه تا بتونم شرایط بهتری واسه دکتری فاند بگیرم(یا حداقل خیلی کم هزینه کنم.).دانشگاه ها ترجیحا امریکا یا کانادا.یا یه کشور خوب.

- معدل پایینم ناشی از تنبل و بی انگیزه بودنمه وگرنه درسهارو خیلی خوب میفهمیدم.اما وقتی واسه مرور نمیگذاشتم.
    مثلا سال پیش انتخاب پنجم شبانه علامه طباطبایی(تهران)، ریاضی مالی آوردم اما حس کردم برم سربازی دیگه واسه خروج از کشور مشکلی ندارم.

- تابحال آزمون زبان ندادم اما به نظرم تو رشته خودم زبان و کامپیوترم خوب به بالاس.(زبان رو به بهبودیه).

- 26 سالمه و مجردم.مجردم بودن مزیته یا نه؟

- به نظرتون بهتره ارشد و با قدرت بخونم و واسه دکتری فاند بگیرم یا اینکه فراموشش کنم؟چون بعید میدونم با این معدل واسه ارشد بشه فاند یا اپلای گرفت.

- کدوم دانشگاه ها و کدوم رشته ها بهترین شرایط رو واسه فاند، و بازار کار تو خارج دارن؟

- آیا دانشگاهی که تو ایران درس میخونی تاثیری در گرفتن فاند داره یا نه؟اگه آره کدوم دانشگاه ها؟

- و نکته آخر اینکه من از گرایش های محض متنفرم و دنبال رشته های به معنای واقعی کاربردی و خصوصا با درآمد زیاده.
    ســـــــــپاس از همتون.

سلام من ارشد آنالیز عددی دارم با یه مقاله آی اس آی میخوام برم یه کشور انگلیسی زبان از کجا شروع کنم؟؟البته یه مقداری از ذرس فاصله گرفتم سابقه تدریس هم دارم

سلام دوستان. فارغ التحصیل جبر هستم.
    ارشد خواجه نصیر معدل 19 شاگرد اول
    لیسانس معدل 18.25 شاگرد اول
    دو تا مقاله IsI
    ایلتس 6.5
    سابقه تدریس دو سال در دبیرستان
    تو دانمادک زندگی میکنم و میخام بعد از چهار سال فارغالتحصیلی برای دکترا توی دانمارک اپلای کنم. میخام تو رشته های کاربردی ادامه بدم؟ایا شانسی برام وجود داره؟چطور میتونم استادها را متقاعد کنم که رشته ام را تغییر بدم؟ایا خودم باید پیش نیاز هاش را بخانم؟برای ریاضیات بیو چه کتابهایی بخوانم کمکم میکنه؟ممنونم

Junior Member

سلام
    من کارشناسی ریاضی کاربردی از دانشگاه دولتی ولیعصر رفسنجان با معدل 14 و کارشناسی ارشد ریاضی کاربردی ( تحقیق در عملیات ) از داشگاه خوارزمی ( تربیت معلم تهران) با معدل 15.16 هستم . هنوز آزمون آیلتس ندادم ولی فکر میکنمم بتونم 6.5 بگیرم. ممنون میشم راهنمایم کنید برای دکتری با ارشد دوم با فاند کامل کدوم کشورها مناسب تر هستند برای شرایط فردی مثل من. بازار کار بعد از تحصیل هم برام مهمه.
    ممنون از وقتی که میگذارید.

Junior Member

سلام دوستان من کارشناسی ریاضی کاربردی (دانشگاه دولتی رفسنجان معدل 14) و ارشد ریاضی کاربردی (تربیت معلم تهران معدل 15.16) .
    میخواستم راهنماییم کنید اگر خواستم برای ارشد دوم یا دکتری اقدام کنم چه گرایشی بازار کار بهتری توی کشوری مثل کانادا یا اروپا مثل آلمان داره؟
    ممنون از لطفتون

نقل قول نوشته اصلی توسط oops نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان.
    من میخوام واسه کنکور ارشد امسال شرکت کنم و قصدم اپلای گرفتنه.باتوجه به اینکه معدل لیسانسم 12.9 هست (خاک وچوک
    ) بهترین گرایش واسه ارشدم چی باید باشه تا بتونم شرایط بهتری واسه دکتری فاند بگیرم(یا حداقل خیلی کم هزینه کنم.).دانشگاه ها ترجیحا امریکا یا کانادا.یا یه کشور خوب.

- معدل پایینم ناشی از تنبل و بی انگیزه بودنمه وگرنه درسهارو خیلی خوب میفهمیدم.اما وقتی واسه مرور نمیگذاشتم.
    مثلا سال پیش انتخاب پنجم شبانه علامه طباطبایی(تهران)، ریاضی مالی آوردم اما حس کردم برم سربازی دیگه واسه خروج از کشور مشکلی ندارم.

- تابحال آزمون زبان ندادم اما به نظرم تو رشته خودم زبان و کامپیوترم خوب به بالاس.(زبان رو به بهبودیه).

- 26 سالمه و مجردم.مجردم بودن مزیته یا نه؟

- به نظرتون بهتره ارشد و با قدرت بخونم و واسه دکتری فاند بگیرم یا اینکه فراموشش کنم؟چون بعید میدونم با این معدل واسه ارشد بشه فاند یا اپلای گرفت.

- کدوم دانشگاه ها و کدوم رشته ها بهترین شرایط رو واسه فاند، و بازار کار تو خارج دارن؟

- آیا دانشگاهی که تو ایران درس میخونی تاثیری در گرفتن فاند داره یا نه؟اگه آره کدوم دانشگاه ها؟

- و نکته آخر اینکه من از گرایش های محض متنفرم و دنبال رشته های به معنای واقعی کاربردی و خصوصا با درآمد زیاده.
    ســـــــــپاس از همتون.
    همون ریاضی مالی خوبه. حتی مسترش اینجا تو کانادا بازار کار بهتری داره. اگه بتونی پدیرش بگیری از دانشگاه مونترال

نقل قول نوشته اصلی توسط poor_m نمایش پست ها
    سلام دوستان من کارشناسی ریاضی کاربردی (دانشگاه دولتی رفسنجان معدل 14) و ارشد ریاضی کاربردی (تربیت معلم تهران معدل 15.16) .
    میخواستم راهنماییم کنید اگر خواستم برای ارشد دوم یا دکتری اقدام کنم چه گرایشی بازار کار بهتری توی کشوری مثل کانادا یا اروپا مثل آلمان داره؟
    ممنون از لطفتون
    بازار کار ریاضی برای تدریس در دانشگاهها خیلی خرابه. بنابراین باید حتما گرایش مالی یا کامپیوتر رو کار کنید. البته من دوستانی میشناسم که گرایش محض بودن ولی برنامه نویسیشون خوب بوده و کار گیر اوردن. بنابراین اگر میخواین وارد بازار کار کامپیوتر بشین زیاد فرقی نمیکنه ولی خودتون باید کار کنید برنامه نویسی و... رو

نقل قول نوشته اصلی توسط dan_phd نمایش پست ها
    سلام دوستان. فارغ التحصیل جبر هستم.
    ارشد خواجه نصیر معدل 19 شاگرد اول
    لیسانس معدل 18.25 شاگرد اول
    دو تا مقاله IsI
    ایلتس 6.5
    سابقه تدریس دو سال در دبیرستان
    تو دانمادک زندگی میکنم و میخام بعد از چهار سال فارغالتحصیلی برای دکترا توی دانمارک اپلای کنم. میخام تو رشته های کاربردی ادامه بدم؟ایا شانسی برام وجود داره؟چطور میتونم استادها را متقاعد کنم که رشته ام را تغییر بدم؟ایا خودم باید پیش نیاز هاش را بخانم؟برای ریاضیات بیو چه کتابهایی بخوانم کمکم میکنه؟ممنونم
    سی ویتون که خیلی خوبه. اونجا میتونید سر بزنید به استادها یا اینکه سی ویتون رو بفرستید بهشون و نظرشون رو بپرسید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)