صفحه 12 از 15 نخستنخست ... 23456789101112131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 144

موضوع: مشورت برای انتخاب گرایش, دانشگاه و یا کشور در رشته های ریاضی و آمار

پیش فرض پاسخ : مشورت برای انتخاب گرایش, دانشگاه و یا کشور در رشته های ریاضی و آمار

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad17666 نمایش پست ها
    با سلام
    وضعیت پذیرش phd دانشگاه های کانادا وفاندشون چجوریه؟ من وضعیتم بد نیست ولی نمره تافلم 87 واسه همین فقط باید دانشگاه های سطح متوسط کانادا رو در نظربگیرم. یه دید کلی بدید ممنون میشم
    اگه دیدید جایی رو گیر نیووردید میتونید دانشگاههای فرانسه زبان کانادا رو هم امتحان کنید. دانشگاه مونترال دانشگاه لاوال دانشگاه شربروک . مدرک زبان فرانسه یا انگلیسی نمیخوان ازتون ولی باید یواش یواش یاد بگیرید. به استاداشون تو زمینه های خودتون ایمیل بزنید.

پیش فرض پاسخ : مشورت برای انتخاب گرایش, دانشگاه و یا کشور در رشته های ریاضی و آمار

سلام به دوستان گل
    من دانشجوی فوق لیسانس آمار بیمه (در واقع همون Actuarial science ) دانشگاه علامه طباطبایی ترم 2 هستم. میخوام برای سال دیگه اپلای کنم. یک سوال داشتم:
    به نظر شما من از این رشته میتونم برای دکتری آمار اقدام کنم یا فقط برای دکتری اکچوءیری میشه اقدام کرد؟ با توجه به مسترم

Junior Member thejoker آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط acclamation نمایش پست ها
    سلام به دوستان گل
    من دانشجوی فوق لیسانس آمار بیمه (در واقع همون Actuarial science ) دانشگاه علامه طباطبایی ترم 2 هستم. میخوام برای سال دیگه اپلای کنم. یک سوال داشتم:
    به نظر شما من از این رشته میتونم برای دکتری آمار اقدام کنم یا فقط برای دکتری اکچوءیری میشه اقدام کرد؟ با توجه به مسترم
    سلام. شدنش میشه(با در نظر گرفتن رزومه ی خوب) ولی توی دکترای آمار میخواهید روی چی کار کنید؟اگر میخواهید روی همین موضوع کار کنید، باید یک استاد توی دانشکده های آمار پیدا کنید که حدودا روی این کار کنه یا یک موضوع مشابه. اگر میخواهید تغییر گرایش بدید، باید به این سوال جواب بدید که چرا تغییر گرایش میدید.
    .We must accept finite disappointment, but never lose infinite hope

سلام thejoker.
    میشه در مورد گرایش به من کمک کنید؟
    من لیسانس ریاضی دارم ولی برای فوق نظرم عوض شد و رفتم زیست شناسی خوندم! حالا که برای PhD میخوام اپلای کنم نمی دونم بین دوتا رشته Mathematical Biology و یا biostatistics کدوم یکی را انتخاب کنم؟ کدوم یکی بیشتر ریاضی داره (چون میترسم تو ریاضی کم بیارم!).
    شرایطم:
    آیلتس = 8
    مقالات: 3 تا ISI (دوتاش تلفیقی آمار و زیسته)- 2 تا همایش
    GRE: باید دوباره بدم دفعه پیش:
    verbal =140 / Quant: 160 / AW: 3
    برای آمریکا میخوام.
    ضمنا معدلم اونقدرا خوب نیست (17.5)

Junior Member thejoker آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط fatikhanoom نمایش پست ها
    سلام thejoker.
    میشه در مورد گرایش به من کمک کنید؟
    من لیسانس ریاضی دارم ولی برای فوق نظرم عوض شد و رفتم زیست شناسی خوندم! حالا که برای PhD میخوام اپلای کنم نمی دونم بین دوتا رشته Mathematical Biology و یا biostatistics کدوم یکی را انتخاب کنم؟ کدوم یکی بیشتر ریاضی داره (چون میترسم تو ریاضی کم بیارم!).
    شرایطم:
    آیلتس = 8
    مقالات: 3 تا ISI (دوتاش تلفیقی آمار و زیسته)- 2 تا همایش
    GRE: باید دوباره بدم دفعه پیش:
    verbal =140 / Quant: 160 / AW: 3
    برای آمریکا میخوام.
    ضمنا معدلم اونقدرا خوب نیست (17.5)
    بستکی داره که بخواید چی کار کنید. نمیشه الان گفت کدوم کار ریاضیش کمتره.

رزومه ی شما جالبه و توجه جلب میکنه. اگر مقاله هاتون هم آمار زیستیه، چرا میخواید بیاید ریاضی؟ اگر علاقه مند باشید و بخواید یکم برنامه نویسی کنید، برای دپارتمان های بیوانفورماتیک و کامپیوتر ساینس هم شانس دارید که توش کارهای جالبی میشه کرد. معدل کارشناسیه 17.5 که خیلی خوبه. راحت میشه روش مانور داد.

اگر GRE بالا بیاد، با این رزومه شانس پذیرش تون عالیه.
    .We must accept finite disappointment, but never lose infinite hope

Junior Member

دوستان کسی اینجا آمار زیستی خونده؟؟؟؟
    کسی برای بورسیه دکترا و یا فوق آمار زیستی اقدام کرده؟ در امریکا؟؟؟؟؟
    ممنون میشم اگه کسی هس پاسخ بده

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Appkied Mathematics

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه ی دوشتان عزیز.من سه تا سوال دارم که متاسفانه نتونستم جوابشونو پیدا کنم.اول اینکه در کل کدوم کشور ها واسه پذیرش و بورس راحت تر هستند؟ کشورهای اروپایی یا امریکا و کانادادوم اینکه دوستان عزیز خیلی در مورد زبان برنامه نویسی تاکید دارند،چه زبونهایی رو باید کار کنیم و چه نرم افزارهایی رو باید مسلط باشیم.واسه گرایشهای تحقیق و مالی؟مورد بعدی اینکه کسی که میخواد پذیرش یا فاند بگیره باید از لحاظ اقتصادی جیبش پر پول باشه یا به درآمد خانواده کاری ندارند؟خیلی ممنونم از لطف همتون.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial ENG, IUST

نقل قول نوشته اصلی توسط oops نمایش پست ها
    با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه ی دوشتان عزیز.من سه تا سوال دارم که متاسفانه نتونستم جوابشونو پیدا کنم.اول اینکه در کل کدوم کشور ها واسه پذیرش و بورس راحت تر هستند؟ کشورهای اروپایی یا امریکا و کانادادوم اینکه دوستان عزیز خیلی در مورد زبان برنامه نویسی تاکید دارند،چه زبونهایی رو باید کار کنیم و چه نرم افزارهایی رو باید مسلط باشیم.واسه گرایشهای تحقیق و مالی؟مورد بعدی اینکه کسی که میخواد پذیرش یا فاند بگیره باید از لحاظ اقتصادی جیبش پر پول باشه یا به درآمد خانواده کاری ندارند؟خیلی ممنونم از لطف همتون.
    سلام
    1- هر کشور سختی های خودشو داره ایتالیا، اسپانیل به نسبت راحت تر پذیرش و فاند میدن. سوئد، ترکیه هم بد نیستن
    2- برنامه نویسی مهمه زبان های سی و تازگی پایتون و متلب
    تخصصی امار ار و سپی اس اس
    3- بودن دوستایی که هم فاند داشتن و هم اوضاع مالی توپ ولی یکی از اینها باشه هم لازمم و کافیه!
    پاینده باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Appkied Mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط sholan نمایش پست ها
    با سلاماین جا کسی هست که ترجمه شرح دروس ریاضی کاربردی را به زبان انگلیسی داشته باشد. لطفا اگه کسی این شرح دروس رو داره اطلاع بده ممنون میشم.
    سلام دوست عزیز،منظورتون از شرح دروس،کتاب به زبان انگلیسیه یا چیز دیگه ای منظورتونه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Appkied Mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط usef2011 نمایش پست ها
    سلام1- هر کشور سختی های خودشو داره ایتالیا، اسپانیل به نسبت راحت تر پذیرش و فاند میدن. سوئد، ترکیه هم بد نیستن2- برنامه نویسی مهمه زبان های سی و تازگی پایتون و متلبتخصصی امار ار و سپی اس اس3- بودن دوستایی که هم فاند داشتن و هم اوضاع مالی توپ ولی یکی از اینها باشه هم لازمم و کافیه!پاینده باشید
    سلام دوباره دوست عزیز و ممنون بابت پاسختوندر مورد زبانها که گفتین،من میخوام پایتون رو یاد بگیرم،البته بین این و متلب و.س موندم باز شما اگه پیشنهاد بهتری دارین ممنون میشم.راستی واشه ارشد چه گرایشی بهتره،تحقیق ؟مالی ،کنترل یا یه گرایش دیگه؟منظورم برای اپلایه طوری که تو کشوری کهاپلا میکنی بتونی کار هم بکنی.بازم ممنون.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)