صفحه 15 از 15 نخستنخست ... 56789101112131415
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 144 , از مجموع 144

موضوع: مشورت برای انتخاب گرایش, دانشگاه و یا کشور در رشته های ریاضی و آمار

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی دانشگاه فردوسی

پیش فرض پاسخ : مشورت برای انتخاب گرایش, دانشگاه و یا کشور در رشته های ریاضی و آمار

سلام
    من دانشجوی کارشناسی ریاضی فردوسی ام
    میخواستم بدونم کسی میتونه راهنماییم کنه برای ارشد میتونم کشور دیگه ای درس بخونم ؟
    هنوز تصمیمی برای انتخاب رشته ارشدم ندارم

پیش فرض پاسخ : مشورت برای انتخاب گرایش, دانشگاه و یا کشور در رشته های ریاضی و آمار

سلام دوستان
    من امسال از دو دانشگاه kansas state university و university of new mexico در مقطع دکتری پذیرش فول فاند گرفتم.
    نمیدونم کدوم تو ریاضی قویتره؟
    قبلش هم با استاد مکاتبه نداشتم که الان برم کارای اون استاد رو ببینم.

راهنمایی میخواستم

نقل قول نوشته اصلی توسط elaheab نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من امسال از دو دانشگاه kansas state university و university of new mexico در مقطع دکتری پذیرش فول فاند گرفتم.
    نمیدونم کدوم تو ریاضی قویتره؟
    قبلش هم با استاد مکاتبه نداشتم که الان برم کارای اون استاد رو ببینم.

راهنمایی میخواستم
    سلام دوست عزیز. تبریک میگم بابت پذیرشتون.
    راستش من با این دو دانشگاه آشنا نیستم و نمی دونم کدوم بهتره. ولی اگر من جای شما بودم بیشتر تصمیمم را بر اساس این موارد می گرفتم:
    ۱- کدوم استاد بهتره؟
    ۲- کدوم فاند بهتری داره؟
    ۳- کدوم برای زندگی مناسب تره؟
    توی رشته ریاضی استاد راهنما خیلی مهمه. یجورایی مهمتر از اسم دانشگاه. معمولا بهتره با یک استاد راهنمای قوی تر در یک دانشگاه ضعیف تر کار کنین جای اینکه با استاد ضعیف تر در یک دانشگاه قوی تر. البته به این شرط که اختلاف خیلی فاحشی بین سطح دو دانشگاه نباشه.
    به نظر من شما اگر نمی دونین که کدوم استاد شما را گرفته بهتره که یک ایمیل بزنید و بپرسید. ولی اگر کلا سیستمشون اینطوری هست که اول وارد دانشگاه میشید و بعد از یه مدت مشخصی استاد انتخاب می کنین بهتره استادای اون گرایشی که قراره بخونید را مقایسه کنید و ببینید کدوم دانشگاه استادای قوی تری توی گرایشی که قراره بخونید داره.
    اگر که کلا گرایش و زمینه تحقیقاتی که در این دو دانشگاه قراره کار کنین کلا متفاوت باشه که در این صورت بهتره میزان علاقه شما به اون گرایش و فرصت های شغلی بعد از فارغ التحصیلی را هم به سه مورد بالا که اشاره کردم اضافه کنین و بعد تصمیم بگیرین.

Junior Member

سلام من فارغ التحصیل ارشد ریاضی با معدل 14 و خرده ای از دانشگاه گیلان،گرایش کنترل و بهینه سازی، ولی آموزش محور بودم برای همین پایان نامه ندارم ،مقاله م ندارم، معدل 16 و خرده ای از تربیت معلم همدان برای لیسانس، 10 ساله دبیر ریاضی هستم،میخوام برای ارشد اقدام کنم،میخواستم راهنمایی کنین منو که آیا میتونم بورس بگیرم؟حالا هر کشوری،برای اینکه تحصیل برم خارج راهنمایی میخوام،دلیلم هم برای ارشد خوندم پایان نامه نداشتنه

مرسی
    ویرایش توسط Hoomaan_ : April 6th, 2018 در ساعت 12:47 PM

صفحه 15 از 15 نخستنخست ... 56789101112131415

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)