صفحه 2 از 15 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 144

موضوع: مشورت برای انتخاب گرایش, دانشگاه و یا کشور در رشته های ریاضی و آمار

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشورت برای انتخاب گرایش, دانشگاه و یا کشور در رشته های ریاضی و آمار

سلام دوستان
    من کارشناسد رشته ریاضی محض هستم با معدل 17.32 از دانشگاه ملی . اما بازار کار بسیار بد است . یکی از همکلاسی هام بازم کنکور داد و پزشکی قبول شد . بنظر شما من اگه بخوام دندانپزشکی امتحان بدم کار درستی است؟؟؟ لطفا مرا کمک و راهنمایی کنید.
    با سپاس از همه شما

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشورت برای انتخاب گرایش, دانشگاه و یا کشور در رشته های ریاضی و آمار

سلام من :
    لیسانس ریاضی محض
    ارشد محض
    برا دکتری یک رشته میخوام کاربردی و دارای بازار کار باشد. چه رشته ای را پیشنهاد میکنید ؟؟؟

ApplyAbroad Veteran
    h.behrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    polytechnic of tehran, mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط keyking نمایش پست ها
    سلام من :
    لیسانس ریاضی محض
    ارشد محض
    برا دکتری یک رشته میخوام کاربردی و دارای بازار کار باشد. چه رشته ای را پیشنهاد میکنید ؟؟؟
    درود،

اگر امکان داره بیشتر از روزمه خودتون بگید. به هر حال، در رشته های کاربردی biomath الان بازار کار بهتری در آمریکا داره. البته اگر ریاضی محض هستید اکثر کارها آکادمیک هستند که البته کم هم نیستند.
    I am back to AA.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc Mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط morvarid2191 نمایش پست ها
    لیسانس محض.
    ارشد منطق ریاضی.
    برای دکترا کاربردی تر میخوام. چه گرایشی پیشنهاد میکنین؟
    اگه بخوام علوم کامپیوتر یا ریاضی مالی برای دکترا ادامه بدم، درسهای پایه رو خودم بخونم یا منتظر بشم بعد از ورود به دانشگاه واحدهای پیش نیاز رو خود دانشگاه ارائه بده تا پاس کنم؟
    سلام ، در مورد علوم كامپيوتر كه نمي دونم ، اما در مورد رياضي مالي : نظريه احتمال ، فراييندهاي تصادفي ، اناليز تصادفي ، اينا ها مباحثي هستند كه اگه بخوايم رياضي وار و با وسواس رياضي! بخونيمشون ، بسيار سنگين هستند ، و زمان بر.و شما احتمالا نياز به تغييراتي در شيوه خوندن و يادگيري داري! مخصوصا اينكه منطق خوندين!
    پس اشنايي قبلي ، و مطالعه چندباره اين مباحث ميتونه خيلي مفيد باشه ، مخصوصا اگر براي يك برنامه دكترا كوتاه مدت مد نظرتون هست.

Junior Member

چرا کسی زیاد واسه دکترا ریاضی اروپا اپلای نمیکنه؟ همه میرن سمت امریکا. وضعیت فاند مگه چجوریه این دو قاره؟

Junior Member

با سلام خدمت دوستان
    من ارشد ریاضی گرایش آنالیز از دانشگاه امیر کبیر با معدل 15.72 و لیسانس ریاضی از دانشگاه علم و صنعت با معدل 16.09دارم
    1- من ارشدم رو سال 87 گرفتم این فاصله در پذیرش من تاثیر داره یا نه؟
    2- تو رشته ما مقاله دادن سخته این شانس پذیرش رو چقدر پایین میاره؟
    3 -من برای چند دانشگاه تو رشته علوم کامپیوتر قصد اقدام دارم با توجه به متفاوت بودن رشته و نداشتن سابقه کار چه پیشنهادی دارید؟ (صرف نیاز این رشته به مقدار زیادی ریاضی می تونم امیدوار باشم)
    4- باوضع اقتصادی الان کشور ها می تونم امکان دریافت fund داشته باشم؟
    ضمنا" من برای آبان امتحان Gre دارم.
    تشکر از راهنماییتون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی کاربردی - مهندسی صنایع

با سلام.

من دو تا لیسانس یکی در رشته ریاضی کاربردی در دانشگاه ملی با معدل 14.8 و یکی مهندسی صنایع دارم. می خوام با مدرک ریاضیم اپلای کنم چون هم علاقه م به ریاضی بیشتره هم معدل صنایعم تعریفی نداره . و راجع به گرایش ریاضیات مالی تحقیق کردم و دلیل انتخابم اینه که تا حدی به هر دو رشته من نزدیکه.. البته من درس سری های زمانی که به ریاضیات مالی مربوط میشه رو با 12.5 پاس کردم. به نظر شما این شانس منو کم می کنه؟ اپلای برای رشته تحقیق در عملیات که نمره من در این درس بالاتره شانس پذیرش رو بالا می بره؟ آنالیز عددی چطور؟
    یه سوال دیگه اگه تو رزومه راجع به رشته صنایعم تو قسمت education بنویسم ولی معدلمو ننویسم یعنی صرفا برسونم که دو تا رشته خوندم مشکلی ایجاد میکنه؟

Junior Member

سلام من لیسانس ریاضی محض هستم و می خوام mathematics education بخونم برای فوق ولی باید یه امتحان CEST رو اول پاس کنم که مال معلم هاست در کالیفرنیا ,کسی اطلاعاتی داره در این زمینه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    آموزش ریاضی بهشتی

دوستان گرامی من امسال لیسانس ریاضیمو میگیرم.(فردوسی مشهد)
    تصمیم دارم که یادر ریاضیات مالی یا در biomath ادامه تحصیل بدم.
    با توجه به اینکه معدل لینسانسم 12.10 هست میدونم که نمیتونم رو دانشگاه های شاخ حساب کنم.
    میخواستم با توجه به شرایط من چند دانشگاه متوسط هلند رو که ممکنه من شانس گرفتن فاند داشته باشم رو بهم معرفی کنید.
    در صمن من مدرک زبانم رو هم تا چند وقت دیگه میگیرم.
    من پست های زیادی دیدم که بی جواب مونده بود.
    خواهش میکنم در این مورد منو کمک کنید!!!

Junior Member

سلام دوستان عزیز
    من لیسانس ریاضی کاربردی با معدل 13.80 از دانشگاه پیام نور هستم.شدیدا دارم زبان می خونم برای آیلتس .می خواستم بپرسم آیا برای master (فوق لیسانس) می تونم امیدوار باشم که از یکی از دانشگاههای اروپا فاند بگیرم.و اگر نه چطور باید برای گرفتن پذیرش اقدام کنم.منظورم اینه که اگر بخوام یک جای خوب ریاضی بخونم چطور باید اقدام کنم؟
    اگر قرار باشه که هزینه دانشگاه رو خودم بدم کجا مناسب تر و کم هزینه تره و در ضمن از نظر علمی خوب هم هست؟
    مرسی از راهنماییتون.مجید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)