صفحه 3 از 15 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 144

موضوع: مشورت برای انتخاب گرایش, دانشگاه و یا کشور در رشته های ریاضی و آمار

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشورت برای انتخاب گرایش, دانشگاه و یا کشور در رشته های ریاضی و آمار

سلام
    لسانسم ریاضی محض بهشتی (15.50) ارشدم ریاضی کاربردی آزاد (19.20) یه مقاله ISI هم دارم، یه دونه هم داخلی
    میخوام حتمن بورس بگیرم، گرایشمم هم معادلات دیفرانسیل و سیستم های دینامیکیه ،29 سالمم هست
    شما کجارو پیشنهاد میکنیدکه هم تحصیل رایگان باشه و هم کمک هزینه بدن؟

پیش فرض پاسخ : مشورت برای انتخاب گرایش, دانشگاه و یا کشور در رشته های ریاضی و آمار

نقل قول نوشته اصلی توسط h.behrouz نمایش پست ها
    درود،

اگر امکان داره بیشتر از روزمه خودتون بگید. به هر حال، در رشته های کاربردی biomath الان بازار کار بهتری در آمریکا داره. البته اگر ریاضی محض هستید اکثر کارها آکادمیک هستند که البته کم هم نیستند.
    در مورد تفییر رشته ازتون راهنمابی میخاستم ..
    رباضی کاربردی خوندم .. یکی از دانشگاههای سراسری .. معدل 12.02 .. معدل خوی نبستش ..
    در زمینه کامپیوتر مدرک داخلی از موسسات دارم ودر زمینه ساختمان هم کمی تجربه دارم ودارم دوره میرم از طرفه سازمان مهندسی ..
    از اونجایی که باید بین ارسد وکارشناسی ارتباط باشه .. میخام بدونم برای ارشد وتفییر رشته ییشنهاد شما چبه با این شرابط ؟؟ ..

Junior Member

با سلام خدمت همه دوستان
    من كارشناسي رو دانشگاه شهيد مدني تبريز در رشته دبيري رياضي با معدل 16.54 خوندم و جزو 10% برتر دانشگاه بودم. ارشد رو هم محقق ارذبيلي با معدل 18.25 تموم كردم ميخوام واسه آلمان اپلاي كنم انشاالله. زبان رو تقويت مي كنيم. به نظرتون اميدي هست يا نه؟ در ضمن در اين زمينه هيچ كمكي ندارم ممنون ميشم دوستان كمك كنن.

نقل قول نوشته اصلی توسط shalaleh نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه دوستان
    من كارشناسي رو دانشگاه شهيد مدني تبريز در رشته دبيري رياضي با معدل 16.54 خوندم و جزو 10% برتر دانشگاه بودم. ارشد رو هم محقق ارذبيلي با معدل 18.25 تموم كردم ميخوام واسه آلمان اپلاي كنم انشاالله. زبان رو تقويت مي كنيم. به نظرتون اميدي هست يا نه؟ در ضمن در اين زمينه هيچ كمكي ندارم ممنون ميشم دوستان كمك كنن.
    چرا آلمان؟ کانادا یا امریکا رو چرا امتحان نمیکنید. معدلتون که خوبه
    کد رشته 4121 دریافت فایل از سیدنی اپریل 2009 دریافت فایل از دمشق اگوست 2009 انتقال به ورشو 1 دسامبر 2011 شروع بررسی پرونده همراه با ایمیل اپدیت 15 دسامبر 2011 دریافت مدیکال 2012/06/11 دریافت مدیکال در لندن 2012/06/22 پاس ریکوئست نوامبر 2012 دریافت ویزا نوامبر 2012

Junior Member

سلام دوستان
    تو يكي از تاپيكا خوندم كه واسه رشته رياضي RA تقريبا وجود نداره اره؟ من كه پاك نا اميد شدم. چون نه از بچه هاي رياضي خبري هست تو سايت و همين كه نتايج پذيرش رو ديدم واقعا تو رشته رياضي كمه. نميدونم نميخوان يا پذيرش گرفتن تو رشته ي ما سخته

Member ravak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    applied mathematics

شما بپرس ما در خدمتیم! من خودم اول که شروع کردم هیچ کس جواب سوالام رو نمیداد (یعنی کسی نبود که جواب بده) اما حالا من مقداری از راه رو رفتم و جواب شما رو اگه بدونم میدم! امیدوار باشید و اگه راه نبود خودتون باید راه رو بسازید برای آیندگان!
    در مورد RA هم من گفته بود خب اونجا در ادامه هم گفته بودم که عوضش TA زیادتر برای ریاضی ها در دسترسه اینکه دیگه نگرانی نداره!
    نقل قول نوشته اصلی توسط shalaleh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    تو يكي از تاپيكا خوندم كه واسه رشته رياضي RA تقريبا وجود نداره اره؟ من كه پاك نا اميد شدم. چون نه از بچه هاي رياضي خبري هست تو سايت و همين كه نتايج پذيرش رو ديدم واقعا تو رشته رياضي كمه. نميدونم نميخوان يا پذيرش گرفتن تو رشته ي ما سخته
    ... Cathedrals in my heart

سلام دوستان شرایطم اینه خواهشا راهنماییم کنید لیسانس ریاضی کاربردی از پیام نور اهواز با معدل 14.36(معدل4ترم آخرم15.99) دانشجوی ارشد آنالیز ریاضی دانشگاه شهید چمران اهواز آزمون زبان هنوز ندادم شرایطمو باید به چه حدی برسونم که بشه دانشگاهی مثل ساسکاچوان کانادا یا شفیلد انگلیس فاند گرفت؟؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member

با سلام
    من دارای مدرک کارشناسی از دانشگاه پیام نور با معدل 16.10 هستم.
    برای مقطع کارشناسی ارشد تمایل به تحصیل در یکی از دانشگاههای اروپایی یا امریکایی را داردم.با توجه به رشته من امکان استفاده از دانشگاههای بدون شهریه را دارم.و از نظر هزینه و اعتبار دانشگاه چه دانشگاهی را پیشنهاد میکنید/؟

Member ravak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    applied mathematics

من یه توضیح کلی بدم که برای TA گرفتن تافل حداقل 90( من با تافل 97 فاند نگرفم و گفتن 100 برو بیار! شاید کیسی پیدا بشه با از این کمتر هم فاند گرفته باشه ها اما ریسکش به نظرم بالاست.) الان رقابت شدیده و داوطلب ها بسیار! پس باید تا جایی که میتونید رزومه اتون رو قوی کنید و توقعتون رو بیارید پایین. یعنی رنک پایین هم اپلای کنید. البته بازم بگم پذیرش گرفتن با فاند تا حدودی شانسیه یعنی یکی با رزومه بهتر از یه جای پایین نگرفته ولی یکی با رزومه ضعیف تر از یه جای بهتر گرفته. برای کانادا هم که بهتره قبل از اپلای نظر یه استاد رو جلب کنید. اگه آمریکا مد نظرتون هست جی ار ای خوب واقعا کمک میکنه و به نظر من از مقاله مهم تره.
    ... Cathedrals in my heart

Member
    رشته و دانشگاه
    Pure Mathematics

دوست عزیز این که شما بتونید از یه داشگاه اروپا یا آمریکا پذیرش بگیرید به خیلی فاکتور ها بستگی داره که شما تنها به گفتن معدلتون و دانشگاه کارشناسیتون بسنده کردید.
    مهمترین مرحله گرفتن پذیرش جلب نظر یه استاد هست که میسر نیست مگه این که شما تجربه ی research داشته باشید. بخصوص اینکه شما شرایط معاف از شهریه رو در نظر دارید. من فکر میکنم اگه قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور رو داشته باشید بهتره کارشناشی ارشد رو در ایران تحصیل کنید تا بواسطه ی اون بتونید صحبت از research experience کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط lmlmlm نمایش پست ها
    با سلام
    من دارای مدرک کارشناسی از دانشگاه پیام نور با معدل 16.10 هستم.
    برای مقطع کارشناسی ارشد تمایل به تحصیل در یکی از دانشگاههای اروپایی یا امریکایی را داردم.با توجه به رشته من امکان استفاده از دانشگاههای بدون شهریه را دارم.و از نظر هزینه و اعتبار دانشگاه چه دانشگاهی را پیشنهاد میکنید/؟
    Quaecumque Vera

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)