صفحه 4 از 15 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 144

موضوع: مشورت برای انتخاب گرایش, دانشگاه و یا کشور در رشته های ریاضی و آمار

پیش فرض پاسخ : مشورت برای انتخاب گرایش, دانشگاه و یا کشور در رشته های ریاضی و آمار

سلام. من 3 تا استاد تو دانشگاه کونکوردیا و شربروک میشناسم که دانشجو میگیرن (یعنی میگرفتن حالا اگه جای خالی داشته باشن) اونهایی که تو گرایش ترکیبیات جبری و تحقیق در عملیات معدلشون و رزومشون خوبه پیام خصوصی بدن . من ادرس و ایمیل استاد رو بدم بهشون.البته من خودم به یکیشون ایمیل زدم نمراتم رو دید قبول نکرد. و یه جا دیگه پذیرش گرفتم.

پیش فرض پاسخ : مشورت برای انتخاب گرایش, دانشگاه و یا کشور در رشته های ریاضی و آمار

من یکی از بچه ها دانشگاه امیرکبیر هستم که در حال حاضر ترم 5 هستم و رشتم ریاضیات و کاربردهاست معدل کلم هم بالای 17 هست و برای رزومه هم اگر بتونم میخوام از ترم اینده برای تدریس یار بودن اقدام کنم و این ترم هم برای انجمن علمی اقدام کردم میخواستم اگه میشه بگید که برای بورسیه رفتن باید چیکارا بکنم و از کجا شرو کنم؟مرسی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : موقعیت‌های خالی در دانشگاه‌های خارج از کشور

سلام دوستان. می خوام شروع کنم واسه آمریکا و کانادا اپلای کنم. مدارکم آمادس. از کجا شروع کنم؟
    لیستی از دپارتمان های ریاضی یا سایتی چیزی هست؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : موقعیت‌های خالی در دانشگاه‌های خارج از کشور

نقل قول نوشته اصلی توسط farhadhatami نمایش پست ها
    سلام دوستان. می خوام شروع کنم واسه آمریکا و کانادا اپلای کنم. مدارکم آمادس. از کجا شروع کنم؟
    لیستی از دپارتمان های ریاضی یا سایتی چیزی هست؟
    امتحان تافل بده زبان بخون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط afsanebahri نمایش پست ها
    من یکی از بچه ها دانشگاه امیرکبیر هستم که در حال حاضر ترم 5 هستم و رشتم ریاضیات و کاربردهاست معدل کلم هم بالای 17 هست و برای رزومه هم اگر بتونم میخوام از ترم اینده برای تدریس یار بودن اقدام کنم و این ترم هم برای انجمن علمی اقدام کردم میخواستم اگه میشه بگید که برای بورسیه رفتن باید چیکارا بکنم و از کجا شرو کنم؟مرسی
    زبان زبان زبان و معدل بالا بقیه زیاد مهم نیستند

Junior Member

لیستی یا سایتی میشه معرفی کنین که دپارتمان های ریاضی کانادا و امریکا رو داشته باشه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Pure Mathematics

سلام. تمام دانشگاه های آمریکا یا کانادا بخش ریاضی دارن،،، پس اگه لیست دپارتمان ها رو لازم داشته باشید کافیه نگاه به لیست دانشگاه های این کشورا بندازید. کانادا که حوالی 15 تا دانشگاه داره که بتونید اپلای کنید؛ ولی آمریکا خیلی بیشتر. واسه ی لیست دانشگاه ها به رنکینگ دانشگاه های اون کشور مراجعه کنید تا علاوه براون یه دید کلی هم از رنکینگ داشته باشید. ولی کلا لیست دانشگاه هایی که شما میتونید واسشون اپلای کنید و شانس گرفتن پذیرش دارید رو زمیته ی تحقیقات دوره ی ارشدتون معین میکنه؛

نقل قول نوشته اصلی توسط farhadhatami نمایش پست ها
    لیستی یا سایتی میشه معرفی کنین که دپارتمان های ریاضی کانادا و امریکا رو داشته باشه؟
    Quaecumque Vera

دوستان با سلام

آقایی هست 38 ساله، متاهل، دارای مدرک فوق لیسانس ریاضی از دانشگاه اصفهان با معدل 18.50 (شاگرد اول کورس دانشگاه) و 8 سال سابقه تدریس دانشگاهی برای ایشون برای گرفتن بورسیه تحصیلی در مقطع دکتری رشته ریاضی کجا رو پیشنهاد میکنید ؟
    (ایشون متاسفانه از لحاظ زبان مشکل دارند)

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی

نقل قول نوشته اصلی توسط sss638 نمایش پست ها
    دوستان با سلام

آقایی هست 38 ساله، متاهل، دارای مدرک فوق لیسانس ریاضی از دانشگاه اصفهان با معدل 18.50 (شاگرد اول کورس دانشگاه) و 8 سال سابقه تدریس دانشگاهی برای ایشون برای گرفتن بورسیه تحصیلی در مقطع دکتری رشته ریاضی کجا رو پیشنهاد میکنید ؟
    (ایشون متاسفانه از لحاظ زبان مشکل دارند)

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    آمریکا بهترین گزینه ست چون سخت گیری کمتری درمورد سن دارن ولی زبان رو باید حتمن قوی کارکنن و یه نمره خوب تافل یا آیلتس داشته باشن.

Junior Member

سلام دوستان
    من کارشناسی ریاضی محض دانشگاه سراسری معدل 14.6 و ارشد ریاضی محض از دانشگاه اصفهان معدل 15.69
    میخوام واسه دکتری تحقیق در عملیات بخونم چون با پایان نامه ام تقریبا مرتبط هست
    نمره تافل 90
    به نظرتون توی آمریکا یا کانادا شانس پذیرش با فاند دارم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)