صفحه 5 از 15 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 144

موضوع: مشورت برای انتخاب گرایش, دانشگاه و یا کشور در رشته های ریاضی و آمار

پیش فرض پاسخ : مشورت برای انتخاب گرایش, دانشگاه و یا کشور در رشته های ریاضی و آمار

باسلام من دانشجوی ریاضیات شهید بهشتی هستم و برای ارشد میخوام تو کانادا تحصیل کنم ترجیحا علوم کامپیوتر یا گرایش آنالیز...اما سوالی که دارم اینه...آیا پذیرش گرفتن از کانادا مخصوصا از کبک چطوره؟ یا حتی دانشگاه های انگلیسی زبان...لطفا اگه کمکم کنید ممنون میشم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    math_iust

پیش فرض پاسخ : مشورت برای انتخاب گرایش, دانشگاه و یا کشور در رشته های ریاضی و آمار

با سلام

من لیسانس و فوق لیسانس رو ریاضی محض خوندم گرایش جبر در دانشگاه علم و صنعت با معدل17.21 ...... 3سال دانشگاه دروس ریاضی وآمار و تحقیق در عملیات تدریس میکنم... با توجه یه بازار کار میخوام سراغ رشته های ریاضی مالی و ریاضی زیست برم... به نظرتون کدوم بهتره ؟ و آیا برای پذیرش دکتری از آمریکا و اروپا شانسی دارم؟ و از کجا شروع کنم؟

ممنون میشم اگه جواب بدین

Junior Member

سلام بچه ها. من دانشجو ارشد ریاضی کنترل هستم. میخواستم تغییر رشته بدم به رشته های مهندسی. مکانیک میشه رفت؟ gre subject باید بدم؟ پیشنهاد مهندسی بهتر نزدیک به رشتم دارید؟
    اصلا ذکر کنم که ارشد دارم؟
    ویرایش توسط girisha : May 4th, 2014 در ساعت 09:23 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط girisha نمایش پست ها
    سلام بچه ها. من دانشجو ارشد ریاضی کنترل هستم. میخواستم تغییر رشته بدم به رشته های مهندسی. مکانیک میشه رفت؟ gre subject باید بدم؟ پیشنهاد مهندسی بهتر نزدیک به رشتم دارید؟
    اصلا ذکر کنم که ارشد دارم؟
    اگه کاربردی هستید یا درسای تحقیق در عملیات رو پاس کردید، مهندسی صنایع هم مناسب هست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط noch نمایش پست ها
    اگه کاربردی هستید یا درسای تحقیق در عملیات رو پاس کردید، مهندسی صنایع هم مناسب هست.
    مرسی از پاسخت.تا تحقیق پیشرفته همه رو پاس کردم. اوضاع فاند تو صنایع خوبه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط girisha نمایش پست ها
    مرسی از پاسخت.تا تحقیق پیشرفته همه رو پاس کردم. اوضاع فاند تو صنایع خوبه؟
    اطلاع دقیقی در رابطه فاندش ندارم، بستگی به دانشگاهی که می خوای بری داره، فکر کنم از لحاظ فاند رشته ی خوبی باشه.

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و بورس با توجه به رزومه و سایر شرایط

سلام من دانشجوی کارشناسی آمار دانشگاه الزهرا هستم و میخوام برای ارشد توی یه دانشگاه ارزون قیمت بخونم.شما کدوم کشور و ذانشگاهو پیشنهاد میکنین؟ و سوال دیگه اینکه اگه ارشد رو تو ایران بخونم بازم میتونم تو یه کشور دیگه ارشد همون رشته رو بخونم؟ ممنون میشم جوابمو بدین

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بررسی شانس پذیرش و بورس با توجه به رزومه و سایر شرایط

نقل قول نوشته اصلی توسط nedamomenzade نمایش پست ها
    سلام من دانشجوی کارشناسی آمار دانشگاه الزهرا هستم و میخوام برای ارشد توی یه دانشگاه ارزون قیمت بخونم.شما کدوم کشور و ذانشگاهو پیشنهاد میکنین؟ و سوال دیگه اینکه اگه ارشد رو تو ایران بخونم بازم میتونم تو یه کشور دیگه ارشد همون رشته رو بخونم؟ ممنون میشم جوابمو بدین
    والله یه زمانی در کشورهای اسکاندیناوی ، خوندن ارشد برای همه مجانی بود، منتها مثل این که الان برای غیر اروپایی ها پولی شده، ولی بازم زیاد نمی گیرند، مثلا تو فنلاند ترمی حدود 600 یورو می گیرند، کلا اگه از لحاظ مالی در مضیقه هستید بهتره ارشدتون رو تو ایران در یک دانشگاه خوب بخونید و برای دکتری اقدام کنید که یه حقوقی هم می گیرید.اگر هم بخواین می تونید ارشد رو دوباره در خارج بخونید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    math_iust

تو رو خدا جواب بدین

من لیسانس و فوق لیسانس رو ریاضی محض خوندم گرایش جبر در دانشگاه علم و صنعت با معدل17.21 ...... 3سال دانشگاه دروس ریاضی وآمار و تحقیق در عملیات تدریس میکنم... با توجه یه بازار کار میخوام سراغ رشته های ریاضی مالی و ریاضی زیست برم... به نظرتون کدوم بهتره ؟ و آیا برای پذیرش دکتری از آمریکا و اروپا شانسی دارم؟ و از کجا شروع کنم؟

ممنون میشم اگه جواب بدین

Junior Member

سلام، من ریاضی کاربردی لیسانس خوندم و ارشد آنالیز عددی... به نظرتون برای دکتری رشته یی که جدید باشه چی رو میتونم انتخاب کنم؟ که بشه اپلای گرفت ... حالا با یکسال پیشنیازز خوندن حتی. کاربردیتر باشه
    ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)