صفحه 6 از 15 نخستنخست 123456789101112131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 144

موضوع: مشورت برای انتخاب گرایش, دانشگاه و یا کشور در رشته های ریاضی و آمار

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشورت برای انتخاب گرایش, دانشگاه و یا کشور در رشته های ریاضی و آمار

با سلام. من کارشناسی برق مخابرات هستم. میتونم برای آمار ریاضی یا یک گرایش محض ریاضی اپلای کنم؟

پیش فرض پاسخ : مشورت برای انتخاب گرایش, دانشگاه و یا کشور در رشته های ریاضی و آمار

نقل قول نوشته اصلی توسط saharnj نمایش پست ها
    سلام، من ریاضی کاربردی لیسانس خوندم و ارشد آنالیز عددی... به نظرتون برای دکتری رشته یی که جدید باشه چی رو میتونم انتخاب کنم؟ که بشه اپلای گرفت ... حالا با یکسال پیشنیازز خوندن حتی. کاربردیتر باشه
    ممنونم
    همین انالیز عددی یا چیزهای مشابه دانشگاهای امریکا خوب پذیرش میدن

نقل قول نوشته اصلی توسط mo_math نمایش پست ها
    دوستان گرامی من امسال لیسانس ریاضیمو میگیرم.(فردوسی مشهد)
    تصمیم دارم که یادر ریاضیات مالی یا در biomath ادامه تحصیل بدم.
    با توجه به اینکه معدل لینسانسم 12.10 هست میدونم که نمیتونم رو دانشگاه های شاخ حساب کنم.
    میخواستم با توجه به شرایط من چند دانشگاه متوسط هلند رو که ممکنه من شانس گرفتن فاند داشته باشم رو بهم معرفی کنید.
    در صمن من مدرک زبانم رو هم تا چند وقت دیگه میگیرم.
    من پست های زیادی دیدم که بی جواب مونده بود.
    خواهش میکنم در این مورد منو کمک کنید!!!
    سلام دوست عزیز.من دانشجوی ارسد دانشگاه تربیت مدرسم و دارم biomathمیخونم.این رشته عالیه و اینکه میتونی اینجا قبول شی اگه تلاش کنی.
    سوال داشتی میل بزن
    ویرایش توسط FanTasTic : September 9th, 2014 در ساعت 10:30 AM

سلام.من دانشجوی دانشگاه تربیت مدرسم. و تو فکر بورسیه واسه دکترام.رشته م biomathمی باشد. معدل کارشناسی 17.01 ه. دنبال دانشگاه های عالی توی ریاضیات زیستی(یک شاخه از ریاضی کاربردیه)میگردم.ایران ارضام نمیکنه تو علم ،کسی جایی رو سراغ داره؟
    ممنون

Junior Member

سلام
    من هم ارشد کنترل دارم میخوام برای دکتری ریاضی اقدام کنم و شما چی کار کردین؟ به نتیجه ای رسیدین؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amirianmatlob نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز.من دانشجوی ارسد دانشگاه تربیت مدرسم و دارم biomathمیخونم.این رشته عالیه و اینکه میتونی اینجا قبول شی اگه تلاش کنی.
    سوال داشتی میل بزن
    سلام. من ارشد کنترلم. پایاننامم در مورد کنترل بهینه عفونت HIV بوده. فکر میکنم به همین BIOmath مربوط باشه، میشه یکم از مزایای این گرایش بگین. چون دانشگاه UBC، دپارتمان ریاضی ام یک گروه Mathematical biology داره. میخواستم ببینم خوبه تو این زمینه کار کرد؟ ممنون میشم

نقل قول نوشته اصلی توسط amirianmatlob نمایش پست ها
    سلام.من دانشجوی دانشگاه تربیت مدرسم. و تو فکر بورسیه واسه دکترام.رشته م biomathمی باشد. معدل کارشناسی 17.01 ه. دنبال دانشگاه های عالی توی ریاضیات زیستی(یک شاخه از ریاضی کاربردیه)میگردم.ایران ارضام نمیکنه تو علم ،کسی جایی رو سراغ داره؟
    ممنون
    دانشگاه بریتیش کلمبیا دپارتمان ریاضیش یک گروه Mathematical Biology داره. لینکشو میزارم.

http://www.math.ubc.ca/~cytryn/MathBio/index.php

با سلام من لیسانسم بازاریابی بوده ولی خیلی دوست دارم در رشته فاینانس در قسمتی که به ریاضیات متمایل تر هست ادامه بدم. مشکل این هست که دانشگاهها انتظار دارن پایه ریاضی قوی داشته باشی که منطقی هم هست.
    من شنیدم بعضی دانشگاهها برنامه های یک ساله تحت نام diploma با موضوع ریاضی دارن. میخواستم بپرسم چه دانشگاهها همیچین برنامه هایی را با کیفیت خوب ارایه میدن؟ اگر سراغ دارید یکی دو نمونه معرفی کنید ممنون میشم.
    من یکی پیدا کردم این هست:
    http://www.essex.ac.uk/coursefinder/...rse=dip+gn1309

Junior Member

سلام دوست محترم. بنده هم شرایطم دقیقامانندشماست. اما 1.5 سال سابقه ی تدریس دردانشگاه دارم. بنده هم دقیقادنبال رشته ریاضی زیستی هستم. امااصلانمیدانم باتوجه به اینکه ارشدم جبربوده واصلادرزمینه ریاضی زیستی کارنکردم آیاشانسی برای گرفتن پذیرش دارم یانه؟ امایکی ازاستادای دوره ی لیسانسم بهم گفتن که گرفتن پذیرش دراین رشته خیلی راحته.یک توصیه نامه میخوادبامدرک زبان باریزنمرات. ازیک استادایرانی یکی ازدانشگاههای کشورآفریقای جنوبی هم که یکباردریک کنفرانس ریاضی داخل کشورایشان رادیدم وباهاشون صحبت کردم پرسیدم گفتن پول خیلی خوبی برای کسانی که دراین رشته کارکنن اونورمیدن وبه شدت دنبال علاقه مندمیگردن برای جذب. اما چون گرایش نوپایی هست خودبنده هم اطلاعات چندانی درباره اپلای گرفتن درش ندارم. اگه به اطلاعات جدیدی دست یافتیدلطفامراهم راهنمایی کنید. پیروزباشید.

Junior Member

سلام دوست محترم. بنده هم شرایطم دقیقامانندشماست. اما 1.5 سال سابقه ی تدریس دردانشگاه دارم. بنده هم دقیقادنبال رشته ریاضی زیستی هستم. امااصلانمیدانم باتوجه به اینکه ارشدم جبربوده واصلادرزمینه ریاضی زیستی کارنکردم آیاشانسی برای گرفتن پذیرش دارم یانه؟ امایکی ازاستادای دوره ی لیسانسم بهم گفتن که گرفتن پذیرش دراین رشته خیلی راحته.یک توصیه نامه میخوادبامدرک زبان باریزنمرات. ازیک استادایرانی یکی ازدانشگاههای کشورآفریقای جنوبی هم که یکباردریک کنفرانس ریاضی داخل کشورایشان رادیدم وباهاشون صحبت کردم پرسیدم گفتن پول خیلی خوبی برای کسانی که دراین رشته کارکنن اونورمیدن وبه شدت دنبال علاقه مندمیگردن برای جذب. اما چون گرایش نوپایی هست خودبنده هم اطلاعات چندانی درباره اپلای گرفتن درش ندارم. اگه به اطلاعات جدیدی دست یافتیدلطفامراهم راهنمایی کنید. پیروزباشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)