صفحه 7 از 15 نخستنخست 123456789101112131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 144

موضوع: مشورت برای انتخاب گرایش, دانشگاه و یا کشور در رشته های ریاضی و آمار

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشورت برای انتخاب گرایش, دانشگاه و یا کشور در رشته های ریاضی و آمار

نقل قول نوشته اصلی توسط gh8913381021 نمایش پست ها
    دانشگاه بریتیش کلمبیا دپارتمان ریاضیش یک گروه Mathematical Biology داره. لینکشو میزارم.

http://www.math.ubc.ca/~cytryn/MathBio/index.php
    دانشگاه UCLA، دانشگاه فلوریدای شمالی ازجمله دانشگاههایی هستن که رشته ی بیومتمتیک رادارن.

پیش فرض پاسخ : مشورت برای انتخاب گرایش, دانشگاه و یا کشور در رشته های ریاضی و آمار

سلام و خسته نباشید
    بنده فوق لیسانس ریاضی کاربردی هستم،معدل لیسانس 16.49 و معدل فوق لیسانس 17.31، یک مقاله در سمینار داخلی و یک مقاله در مجله ISC دارم. 24 ساله و متاهل هستم. در حال مطالعه ی زبانم و می خواهم تا شهریور امتحان ایلتس را شرکت می کنم سعی می کنم نمره خوبی اخذ کنم.
    ممکن است بنده را در مورد انتخاب کشور و دانشگاه راهنمایی بفرمایید؟
    در مورد علاقمندی ها باید عرض کنم به تمام موضوعات تحقیق علاقمندم. گرایش من کنترل و بهینه سازی بوده و پایان نامه و مقالاتم در حوزه ریاضی زیستی است. در سال آخر لیسانس هم مقام سوم کشوری مسابقات تحقیق در عملیات را داشتم و همچنین به آنالیز عددی و معادلات دیفارنسیل هم بسیار علاقمندم.
    2 نکته برایم بسیار مهم است:
    1- از دانشگاه فاند کامل دریافت کنم.
    2- همسرم در کشور مقصد اجازه ی کار و تحصیل داشته باشد.
    بسیار لطف میفرمایید بنده را راهنمایی بفرمایید.
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidotahmin نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید
    بنده فوق لیسانس ریاضی کاربردی هستم،معدل لیسانس 16.49 و معدل فوق لیسانس 17.31، یک مقاله در سمینار داخلی و یک مقاله در مجله ISC دارم. 24 ساله و متاهل هستم. در حال مطالعه ی زبانم و می خواهم تا شهریور امتحان ایلتس را شرکت می کنم سعی می کنم نمره خوبی اخذ کنم.
    در مورد علاقمندی ها باید عرض کنم به تمام موضوعات تحقیق علاقمندم. گرایش من کنترل و بهینه سازی بوده و پایان نامه و مقالاتم در حوزه ریاضی زیستی است. در سال آخر لیسانس هم مقام سوم کشوری مسابقات تحقیق در عملیات را داشتم و همچنین به آنالیز عددی و معادلات دیفارنسیل هم بسیار علاقمندم.
    ممنون
    سلام
    دوست عزیز این مسابقات شما هیچ اعتباری نداره چون مربوط به یه شاخه هست و فکر نمیکنم هیچ جای دنیا چنین مسابقاتی وجود داشته باشه... مثلا فرض کنید مسابقاتی راه بندازن تو ایران که فقط انالیز یا فقط جبر یا فقط هندسه و عددیو.... اینا توش باشن.
    موفق باشید

ئوست عزیز ممنون از جوابتون اما منظور من فقط این بود که علاقمندم و گرنه میدونم برای رزومه ارزشی نداره و هدف از بیانش در اینجا فقط این بود که تو همه ی گرایش های ریاضی مطالعاتی و تحقیقاتی ( حتی اندک ) داشتم .

ئوست عزیز ممنون از جوابتون اما منظور من فقط این بود که علاقمندم و گرنه میدونم برای رزومه ارزشی نداره و هدف از بیانش در اینجا فقط این بود که تو همه ی گرایش های ریاضی مطالعاتی و تحقیقاتی ( حتی اندک ) داشتم .
    اگر نمره تافل و جی ار ای خوبی بیارید قطعا پذیرش میگیرید. تافل و جی ار ای مهمترین چیز ها واسه پذیرش گرفتن هستن از امریکا. جی ار ای سابجکت هم باید بدید

Member
    رشته و دانشگاه
    Pure Mathematics

سلام. رنک دانشگاه و فاند بستگی به کل پکیج اپلیکیشن شما از جمله نمرات زبان و توانایی شما در برقراری ارتباط موثر با اساتید و هایلایت کردن CV شما داره. در مورد وضعیت همسرتون در آمریکا ایشون به عنوان همراه اجازه کار نخواهند داشت. ولی در کانادا میتونن اجازه کار بگیرن. ولی چه در آمریکا چه در کانادا میتونن اپلای کنن و اگه وضعیتشون خوب باشه پذیرش و فاند بگیرن.

سلام و خسته نباشید
    ممنون
    Quaecumque Vera

Junior Member m.Rn آواتار ها

سلام دوستان
    من لیسانس کاربردی و کارشناسی ارشد ریاضی مالی هستم معدل کارشناسی 14.5 و ارشد 17.20 چند سال سابقه تدریس در دانشگاه پیام نور و یکسال سابقه کار در کارگزاری بورس رو دارم ودر زمینه نرم افزارهای ریاضی متلب و متمتیکا حرفه ای کارکردم اما مقاله ایی ندارم. یکی از اساتید دانشگاه های آمریکا میگفت که با نمره تافل و جی آر ایی خوب میتونی از دانشگاه برکلی کالیفرنیا پذیرش بگیری!
    -به نظر شما برای ادامه در مقطع دکتری و ریاضی مالی چه دانشگاه هایی در آمریکا شانس پذیرش دارم؟
    -دانشگاه های آمریکا جی آر ایی جنرال و سابجکت رو با هم میخوان یا فقط سابجکت؟
    -من به biomath هم علاقه مندم و دو مقاله ISI با دوستانم در ژنتیک پزشکی دارم (کار آماریشو من انجام دادم) و خیلی مدلسازی ریاضی رو دوست دارم، با این اوصاف آیا در این گرایش شانس پذیرش دارم؟ چه دانشگاه هایی؟
    آنچه را که می توانید تصورش کنید می توانید به آن دست یابید

Junior Member thejoker آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط m.Rn نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من لیسانس کاربردی و کارشناسی ارشد ریاضی مالی هستم معدل کارشناسی 14.5 و ارشد 17.20 چند سال سابقه تدریس در دانشگاه پیام نور و یکسال سابقه کار در کارگزاری بورس رو دارم ودر زمینه نرم افزارهای ریاضی متلب و متمتیکا حرفه ای کارکردم اما مقاله ایی ندارم. یکی از اساتید دانشگاه های آمریکا میگفت که با نمره تافل و جی آر ایی خوب میتونی از دانشگاه برکلی کالیفرنیا پذیرش بگیری!
    -به نظر شما برای ادامه در مقطع دکتری و ریاضی مالی چه دانشگاه هایی در آمریکا شانس پذیرش دارم؟
    -دانشگاه های آمریکا جی آر ایی جنرال و سابجکت رو با هم میخوان یا فقط سابجکت؟
    -من به biomath هم علاقه مندم و دو مقاله ISI با دوستانم در ژنتیک پزشکی دارم (کار آماریشو من انجام دادم) و خیلی مدلسازی ریاضی رو دوست دارم، با این اوصاف آیا در این گرایش شانس پذیرش دارم؟ چه دانشگاه هایی؟
    معدل کارشناسی تان یکم کار را سخت میکنه ولی با GRE Subject عالی جبران پذیره. نظر دادن درباره ی شانس پذیرش بدون داشتن نمرات زبان و دو GRE غیرممکنه.
    برای پذیرش از دانشگاه های آمریکا باید هر دو GRE را داشته باشید ( توی وبسایت دانشکده ها مینویسند فقط GRE جنرال ولی بدون Subject پذیرش غیرممکنه).
    تغییر گرایش امکان پذیره ولی شدن یا نشدنش به مسائل زیادی ربط داره. مثلا به دانشگاهی که میخواهید برای آن اپلای کنید, فاند RA میخواهید یا نه و...
    اما در رابطه با اینکه فرمودبد میتوانید از برکلی پدیرش بگیرد...میشه. اما چطور؟ من برای دکترا میخواهم برای استنفورد اپلای کنم که در رنکینگ پایین تر از برکلی است. این میانگین نمرات کسانی است که برای ریاضی در استنفورد اپلای میکنند(اینها جدا از Publications و شرایط رزومه است):Toefl: 106, GRE Subject: 800, GRE General:V155,Q167
    این رو در نظر بگیرید که میانگین بالا به این معنی نیست که اگر این شرایط را ندارید اپلای نکنید. ولی احتمال پذیرش شما کمتر خواهد بود. هر چند نمرات بالا میانگین است و برای پذیرش باید بسیار بالاتر از میانگین باشید.
    موفق باشید
    .We must accept finite disappointment, but never lose infinite hope

Junior Member m.Rn آواتار ها

با تشکر از thejoker عزیز. با توجه به این میخوام رنک دانشگاه ها رو بررسی کنم ، ممنون میشم بقیه دوستان هم نظراتشون رو اعلام کنند. در مورد اینکه چه دانشگاه ها یی رو بررسی کنم؟
    آنچه را که می توانید تصورش کنید می توانید به آن دست یابید

Junior Member thejoker آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط thejoker نمایش پست ها
    معدل کارشناسی تان یکم کار را سخت میکنه ولی با GRE Subject عالی جبران پذیره. نظر دادن درباره ی شانس پذیرش بدون داشتن نمرات زبان و دو GRE غیرممکنه.
    برای پذیرش از دانشگاه های آمریکا باید هر دو GRE را داشته باشید ( توی وبسایت دانشکده ها مینویسند فقط GRE جنرال ولی بدون Subject پذیرش غیرممکنه).
    تغییر گرایش امکان پذیره ولی شدن یا نشدنش به مسائل زیادی ربط داره. مثلا به دانشگاهی که میخواهید برای آن اپلای کنید, فاند RA میخواهید یا نه و...
    اما در رابطه با اینکه فرمودبد میتوانید از برکلی پدیرش بگیرد...میشه. اما چطور؟ من برای دکترا میخواهم برای استنفورد اپلای کنم که در رنکینگ پایین تر از برکلی است. این میانگین نمرات کسانی است که برای ریاضی در استنفورد اپلای میکنند(اینها جدا از Publications و شرایط رزومه است):Toefl: 106, GRE Subject: 800, GRE General:V155,Q167
    این رو در نظر بگیرید که میانگین بالا به این معنی نیست که اگر این شرایط را ندارید اپلای نکنید. ولی احتمال پذیرش شما کمتر خواهد بود. هر چند نمرات بالا میانگین است و برای پذیرش باید بسیار بالاتر از میانگین باشید.
    موفق باشید
    من یک اصلاح باید انجام دهم. میانگین نمره ی GRE General V:165, Q:167 است.
    .We must accept finite disappointment, but never lose infinite hope

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)