صفحه 9 از 15 نخستنخست 123456789101112131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 144

موضوع: مشورت برای انتخاب گرایش, دانشگاه و یا کشور در رشته های ریاضی و آمار

پیش فرض پاسخ : مشورت برای انتخاب گرایش, دانشگاه و یا کشور در رشته های ریاضی و آمار

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrashtchi نمایش پست ها
    دوست عزیزاستاد شما ممگنه چندین سال پیش درس خونده یاشن که الان اوضاع خیلی فرق کرده. بازار کار ریاضی اتفاقا در زمینه آموزش بشیار بد است. اگر کشی با مدرک لیسانس آموزش ریاضی بیاد کانادا باید حداقل دو سال بره دانشگاه تا مدرکش ری نیو بشه و بغدش هم دنبال کار. تو ایلت کبک که باید زیان فرانسه قوی داشته باشید. اگر برای دکتری میاید بدونید که جای خالی تو دانشگاهها اصلا نیست. استادی که به تازگی در دانشگاه ما استخدام شده بعد از دکنری 4 جا بصورت پست دکتری قراردادهای 2 ساله داشته تا تونسته اسنجا استخدام بشه. خیلی خیلی رقابت شدید هست. اگر گرایش هایی کار کنید که در بازار بیرون کاربرد دارن و کامپیوتر هم بخوی میدونید و زبان هم تسلط دارید بله شانسی دارید وگرنه نه!
    دوست عزیز استاد بنده در حال حاضی واترلو هستن.
    من نظر شخصی خودم رو گفتم و از دید من و با علایق من آموزش بهترین شغله. مسلما برای ورود به هیات علمی یک دانشگاه در کانادا نیازه پست های موقت دکتری در جاهای دیگه داشته باشیم.
    حرف بنده و دوست عزیز دیگرمون در رابطه با تغییر گرایش ایشون بود که در آخر هم بنده منابعی در رابطه با کنترل پزشکی براشون ایمیل کردم و ایشون هم در حال مطالعه برای تغییر رشته در دکترا هستند و ان شااالله موفق به دریافت فاند میشن. ممنون از نظرتون . همه میدونیم باید پشتکار و تلاش بسیاااااااااار داشته باشیم چه برای شغل های اکادمیک چه غیر آکادمیک
    به امید موفقیت و پیروزی همه ی دوستان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mathematics education

پیش فرض پاسخ : مشورت برای انتخاب گرایش, دانشگاه و یا کشور در رشته های ریاضی و آمار

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrashtchi نمایش پست ها
    اگه بنونید به صورت مهاجرتی بیاین اینجا میتونید برید از اول لیسانس یا فوق لیسانس در هر رشته ای که دلت میخواد درس بخونی و دولت هم ماهی حدود 800 دلار بورس میده و شهریه ات هم رو وام میده ( البته مهاجرت استان کبک بقیه استان ها رو نمیدونم) اما اگر بخوای بصورت دانشجویی بیای توصیه نمیکنم. اتفاقا چند روز پیش یه نفر رو دیدک گه معلم ریاضی با 13 سال سابقه بود اومده بود اینجا و داست کار جنرال انجام میداد( کارهای سطح پایین) و معطل مونده بود که چیکار کنه.
    ممنون از جوابتون
    میشه یه راهنمایی کلی و یه نقشه راه واسه من بگین ؟که توش هزینه نسبتا دقیق قید شده باشه گام اول من چی باید باشه؟ واسه مهاجرت
    هزینه رسیدن به انجا؟
    هزینه مسکن با خانواده م؟
    هزینه دانشگاه؟
    شرایط ماهیانه 800 دلار واسه بورس دولت؟
    شرمنده بابت سوال کلی من

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mathematics education

پیش فرض تجربیات اپلای دانشجویان دکتری در رشته آموزش ریاضی

سلام دوستان عزیز
    با توجه به اینکه وضعیت اپلای تو کشورهای مختلف متفاوته مثلا در آمریکا خیلی به مدرک و گرایش توجه ندارن و بیشتر پژوهشها و مقالات طرف زیر ذره بینه (تا جایی که من فهمیدم)
    میخواستم بدونم تو فروم کسی هست که کارشناسی ارشد آموزش ریاضی داشته و برای اپلای اقدام کرده ... حالا تو هر مرحله اپلای باشه مهم نیست.
    .
    .
    چه کشورهایی و چه دانشگاههایی بیشتر تو این گرایش دارن کار میکنن؟

Junior Member thejoker آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mathematics

پیش فرض پاسخ : تجربیات اپلای دانشجویان دکتری در رشته آموزش ریاضی

نقل قول نوشته اصلی توسط anamis_boy نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    با توجه به اینکه وضعیت اپلای تو کشورهای مختلف متفاوته مثلا در آمریکا خیلی به مدرک و گرایش توجه ندارن و بیشتر پژوهشها و مقالات طرف زیر ذره بینه (تا جایی که من فهمیدم)
    میخواستم بدونم تو فروم کسی هست که کارشناسی ارشد آموزش ریاضی داشته و برای اپلای اقدام کرده ... حالا تو هر مرحله اپلای باشه مهم نیست.
    .
    .
    چه کشورهایی و چه دانشگاههایی بیشتر تو این گرایش دارن کار میکنن؟
    سلام دوست عزیز.
    با توجه به چیزی که توی این مدت در آمریکا دیدم، فکر نمیکنم یک همچین گرایشی، حداقل در آمریکا و در رشته ی ریاضی وجود داشته باشد. شاید چیزی مثل این را در دپارتمان های Education بتوانید پیدا کنید، مثلا لینک زیر( البته من مطمئن نیستم که این همان چیز مد نظرتان باشد):
    http://www.soe.umich.edu/academics/d...l_programs/me/
    چند دانشگاه دیگر هم هست که یک همچین برنامه ای دارند.
    موفق باشید
    .We must accept finite disappointment, but never lose infinite hope

سلام من ارشد ریاضی محض امیر کبیر هستم لیسانس هم فیزیک امیر کبیر بودم معدلم بالا نیست لیسانس ۱۴ ارشد ۱۵ می خواستم ببینم برای المان شانس دارم من با توجه به موضوع کاریم انتخاب هام محدود هستن از کجا می تونم شروع کنم تنها جاهایی هم که می تونن دانشگاه گوتینگن و دانشگاه هامبورگ هستن که استاد در ضمینه من دارن، کشور های اروپایی بعد ار المان ایتالیا فقط رشته من رو داره، هدفمم از اپلای اینه که استادم دانشجو دکتری نمی گیره.

نقل قول نوشته اصلی توسط unnamed1692 نمایش پست ها
    سلام من ارشد ریاضی محض امیر کبیر هستم لیسانس هم فیزیک امیر کبیر بودم معدلم بالا نیست لیسانس ۱۴ ارشد ۱۵ می خواستم ببینم برای المان شانس دارم من با توجه به موضوع کاریم انتخاب هام محدود هستن از کجا می تونم شروع کنم تنها جاهایی هم که می تونن دانشگاه گوتینگن و دانشگاه هامبورگ هستن که استاد در ضمینه من دارن، کشور های اروپایی بعد ار المان ایتالیا فقط رشته من رو داره، هدفمم از اپلای اینه که استادم دانشجو دکتری نمی گیره.
    سلام

معدلت خرابه بد بختانه. حالا زبانت چی؟ بقیه رزومت چه شکلیه؟
    دانشگاههای سطج اولش رو که مچبور نیستی بری. مثلا همین گوتینگن بد نی بخای اپلای کنی.
    بعد من متعجبم از اینکه میشنوم کسی که فیزیک و ریاضی خونده میگه دستش برای انتخاب دکتری بستس!
    Whatever doesn't kill you simply makes you Stranger

نقل قول نوشته اصلی توسط Babaii نمایش پست ها
    سلام

معدلت خرابه بد بختانه. حالا زبانت چی؟ بقیه رزومت چه شکلیه؟
    دانشگاههای سطج اولش رو که مچبور نیستی بری. مثلا همین گوتینگن بد نی بخای اپلای کنی.
    بعد من متعجبم از اینکه میشنوم کسی که فیزیک و ریاضی خونده میگه دستش برای انتخاب دکتری بستس!

سلام . زبان مشکلی نیست.

خوب موضوع من یه جوریه کسی کار نمی کنه چون جوابی قرار نیست بده. اینجوری نیست که هر جا ریاضی فیزیک زده باشه بتونم کار کنم. بیشتر خواستم ببینم معدل تو آلمان چقدر تاثیر داشته

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mathematics education

نقل قول نوشته اصلی توسط thejoker نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز.
    با توجه به چیزی که توی این مدت در آمریکا دیدم، فکر نمیکنم یک همچین گرایشی، حداقل در آمریکا و در رشته ی ریاضی وجود داشته باشد. شاید چیزی مثل این را در دپارتمان های Education بتوانید پیدا کنید، مثلا لینک زیر( البته من مطمئن نیستم که این همان چیز مد نظرتان باشد):
    http://www.soe.umich.edu/academics/d...l_programs/me/
    چند دانشگاه دیگر هم هست که یک همچین برنامه ای دارند.
    موفق باشید
    اتفاقا منم اینو پیدا کردم و دارم وراندازش میکنم اما با توجه به اینکه به نظام آموزشی و.... در آمریکا آشنایی چندانی ندارم این پروسه داره کمی طول میکشه.
    از این دپارتمانای آموزشی تو همه دانشگاه ها هستش؟
    .
    دوستانی ک آموزش ریاضی خوندن آیا همچین دپارتمانایی اپلای کردن؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    math

گرایش منم جبره

فارغ التحصیل شدید؟
    اگه هنوز به اساتید دسترسی دارید حتما مقاله کار کنید ( حتی تو زمینه غیر از گرایشتون) تا بدونن فعالیت داشتید چون معدلتون هم پایینه باید نمره زبان خیلی خوب و مقاله داشته باشید،

تا فارغ التحصیل نشدید بجنبید که بعدا نمیشه به مشکل بر میخورید

Junior Member thejoker آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mathematics

نقل قول نوشته اصلی توسط anamis_boy نمایش پست ها
    اتفاقا منم اینو پیدا کردم و دارم وراندازش میکنم اما با توجه به اینکه به نظام آموزشی و.... در آمریکا آشنایی چندانی ندارم این پروسه داره کمی طول میکشه.
    از این دپارتمانای آموزشی تو همه دانشگاه ها هستش؟
    .
    دوستانی ک آموزش ریاضی خوندن آیا همچین دپارتمانایی اپلای کردن؟
    بله. این دپارتمان تو بیشتر دانشگاه ها هست و به علت سادگی نسبی در سطح لیسانس، بین دانشجو های آمریکایی محبوبه.
    .We must accept finite disappointment, but never lose infinite hope

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)