صفحه 20 از 28 نخستنخست ... 10111213141516171819202122232425262728 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 272

موضوع: مشورت برای انتخاب گرایش, دانشگاه و یا کشور در رشته فیزیک

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشورت برای انتخاب گرایش, دانشگاه و یا کشور در رشته فیزیک

سلام. من لیسانس فیزیک شریف با معدل 15 دارم. اگه 1 مقاله آی اس آی بدم امیدوار باشم که کوسمولوژی از دانشگاه خوب آمریکا پذیرش بگیرم؟ جوری که هزینه ش خیلی زیاد نشه. آکسفورد و کمبیج چطور؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra73 نمایش پست ها
    سلام. من لیسانس فیزیک شریف با معدل 15 دارم. اگه 1 مقاله آی اس آی بدم امیدوار باشم که کوسمولوژی از دانشگاه خوب آمریکا پذیرش بگیرم؟ جوری که هزینه ش خیلی زیاد نشه. آکسفورد و کمبیج چطور؟
    من هم تقریباً سوأل مشابهی دارم
    کازمولوژی نسبیت گرانش ، بهرینای اروپا ( دانشگاه و اساتید ) کدوما هستن ؟ یکی دو مقاله ی تو ژورنالایی نه مثل ISI ، در حد Physical Review D ، European Physical Journal
    از انگلستان که گویا خیلی سخت می شه فاند گرفت ، دانشگاه اروپایی که فاند خوبی بدن ، در این زمینه فعالیت کنن و کار حرفه ای داشته باشن و جزء بهترینا باشن ، کدوما رو پیشنهاد می کنید ؟
    با تشکر

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra73 نمایش پست ها
    با نمره زبان و جی ار ایی خوب چرا که نه؟
    البته خوب نمی دونم منظورتون چیه. ولی در حد ریورساید مثلا من دیدم ک بچه ها پذیرش گرفتن.

Junior Member

سلام.
    من رشته ام فیزیک حالت جامد است و میخوام برای پست داک برم "آمریکا". در زمینه شیشه های نوری کار می کنم. اصلا نمی دونم فقط فیزیک هسته ای رشته حساس است یا گریش جامد هم ممکنه در ویزا گرفتن به مشکل بربخوره؟ ممنون میشم اگر تجربه ای از خودتون یا کسی دارید در احتیارم بگذارید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Irannezhad نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز.
    اگر میخوای اپلای کنی و بری اصلا سمت فیزیک هسته ای نرو!
    ببین به اتمی یا جامد کدوم یک علاقه بیشتری داری و اون رو انتخاب کن.
    با آرزوی موفقیت.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک/ نانوفیزیک

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : فیزیک - دولتی رفسنجان 13.37
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : نانوفیزیک-دولتی زاهدان 16.09
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...) به تفکیک نمرات مهارت‌ها : تافل 80
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها :
    فعلا خیر
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر :
    یک مقاله اخیرا
    6- تعداد مقالات کنفرانسی (به تفکیک فارسی یا انگلیسی) با ذکر نام برگزار کننده:
    3تا کنفرانس داخلی
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : دکتری - فیزیک
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : آمریکا. اروپا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام در رخدادهای مرتبط بین‌المللی، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه و ...) : پایان نامه مرتبط با کارهای شبیه سازی- تسلط خوب بر فرترن و یک نرم افزار شبیه سازی دیگر
    10- سایر نکات مهم (
    مقیم دائم یا شهروند کشور دیگر بودن موقع اپلای، میزان نیاز به فاند و ...) : 32 سال سنم هست و نیازمند فاند
    به صورت خاص با فرض صرف 6 ماه وقت می تونم برای دانشگاه میشیگان هدفگذاری کنم یا بلندپروازی است؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical eng

سلام من ميخواستم واسه ليسانس براي رشته نجوم برم خارج از كشور اونم جايي ك هزينه ها كم باشن يا حداقل واسه معدلاي بالا بورس يا وام بدن و كيفيت دانشگاها بالا باشه.زبانشم انگليسي باشه.جايي رو سراغ داريد بهم پيشنهاد كنيد؟

Junior Member

سلام دوستان شرایط من به این صورته
    1. کارشناسی فیزیک حالت جامد دانشگاه یاسوج 15/12
    2. ارشد فیزیک هسته ای( البته با پایان نامه ی کاملا تئوری و کوانتومی) دانشگاه بابل 14/90
    3. 3 تا مقاله ی ISI دارم و یک SUBMIT که خدا رو شکر جاهای خوبی چاپ شده
    4. زبانم خوبه و برای آیلس دارم آماده میشم
    5. کشورهای مد نظرم آلمان سوئد و هلنده
    راستش از فیزیک محض خسته شدم و تا الان دو جا که مستر فیزیک می خواست با علاقه بالا به رشته های فیزیک پرشکی و بیو فیزیک سوئد و آلمان اپلای کردم که رد شدم
    به نظر شما بزرگواران امیدی به پذیرش دارم توی این رشته ها توجه به رزومه و گرایش مورد علاقم
    سپاس

Junior Member

سلام
    من ارشد فیزیک اتمی هستم دانشگاه اصفهان.معدل فوقم با پایان نامه حدود 16.5 میشه.
    من بین کانادا بریتیش کلمبیا و آلمان نمی دونم کدوم بهترن واسه فیزیک اتمی و لیزر
    قصد من اقامت بعد از تحصیل هست و می خوام بدونم توی کدوم کشور کار بعد از تحصیلم تضمین شده و خوب هستش.
    نکته ای دیگه که مهمه واسم هزینه دوران تحصیله.که توی آلمان حداکثر با همسرم 65 ملیون تومان برا یکسال و در کانادا حدود 100 میلیون تومان(از سایتهای هزینه زو از دلار و یورو پیدا کردم)
    ولی در کانادا راحتر فاند میدن ولی مطمعن نیستم این فاند جبران گرونی کانادا رو بده.
    البته دایی من کانادا هستن.
    واقعا موندم کجا میتونم موفق تر باشم.آینده شغلیم از دانشگاه مهمتره.
    ممنون میشم راهنماییم کنید

Junior Member

سلام...ببخشید سوالی که میپرسم زیاد تخصصی نیست
    من هنوز دانشگاه نرفتم و پشت کنکورم...از بچگی علاقه شدیدی به فیزیک و مخصوصا استرونومی داشتم ولی متاسفانه به خاطر یه سری مشکلات هیچوقت دنبالش نرفتم...حقیقتش اینه که هیچ اطلاعات تخصصی راجع به این موضوع ندارم ولی علاقه و انگیزه زیادی دارم که تو این رشته درس بخونم و اگه واقعا امکانش باشه میخوام تو انگلیس بخونم...سوالم راجع به اپلای نیست فقط میخوام بدونم بدون اطلاعات اولیه کسی کارشناسی این رشته رو میتونه پذیرفته بشه؟یا اینکه حتما باید توانایی و اطلاعات تو این رشته داشته باشم...اگه سوالم زیاد با این تایپک تناسب نداشت عذر میخوام

Junior Member

سلام خیلی وقته اینجا کسی جواب نمیده لطفا پیگیری کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)