صفحه 3 از 28 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 272

موضوع: مشورت برای انتخاب گرایش, دانشگاه و یا کشور در رشته فیزیک

ApplyAbroad Veteran
    m.arash آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics , IUT

پیش فرض پاسخ : دیتابیس برای رشته فیزیک در مقاطع phd,ms

نقل قول نوشته اصلی توسط 8803374 نمایش پست ها
    سلام.ارشد جامد با معدل 15 و2 تا مقاله isi دارم. مدرک زبان هنوز نگرفتم . من پذیرش با بورس می خوام. پیشنهادتون کدوم کشور است؟
    سلام
    شما اگر نمرات زبان و GRE هاتون رو خوب بیارید کشورهای آمریکا و کانادا و کشور های خوب اروپایی هم شانس خوبی دارید. دو مقاله ISI خیلی کمکتون می کنه!
    We are always getting ready to live but never living

ApplyAbroad Hero a2011 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط 8803374 نمایش پست ها
    سلام.ارشد جامد با معدل 15 و2 تا مقاله isi دارم. مدرک زبان هنوز نگرفتم . من پذیرش با بورس می خوام. پیشنهادتون کدوم کشور است؟
    به نظر با اینکه آلمان سخت پذیرش می ده ولی یه امتحانی به بکن ! چون امریکا ممکنه روی ویزا دادن اذیتت کنه یکم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناس ارشد برق - دانشگاه گیلان

با سلام
    من کارشانسی ارشد الکترونیک خوندم . به خاطر پایان نامه ام QCA(quantum dot cellural automata به فیزیک ذرات بنیادی به شدت علاقه مند شدم .الان می خوام برای یکی از دانشگاههای آمریکا اقدام کنم . با توجه به رزومه زیر به نظر برای چه دانشگاههایی شانس دارم .

toefl ibt : 90 , gre subject : 850 در ضمن مقاله هم ندارم .

Junior Member silver_star973 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master Of Science

پیش فرض پاسخ : مشورت برای انتخاب گرایش, دانشگاه و یا کشور در رشته فیزیک

سلام
    از دوستان می خواستم که منو راهنمایی کنن که کجا برای دکترای رشته فیزیک دریا خوبه؟یا برای گرایش های مرتبط با نفتی .
    اگر امکان داره اسم چندتا دانشگاه خوب در این زمینه معرفی کنید.

می خواستم ببینم وضعیت فیزیک پزشکی تو دانشگاه های اروپا چه جوریه
    من معدل خوبی ندارم کار تحقیقاتی هم تو این زمینه نکردم ولی زبانم خوبه. هنوز امتحان ندادم ولی فکر نمی کنم نمره بدی بگیرم
    با این وجود امیدداشته باشم که بتونم تو فیزیک پزشکی پذیرش بگیرم؟
    شهریه های این رشته چه جوریه؟ به رشته های پزشکی نزدیک تره یا فیزیک. اخه شهریه های پزشکی خیلی بالاست

در مورد aerology چطور؟ بیشتر المان یا اتریش مد نظرم هست. امیدی داشته باشم به پذیرش؟

ApplyAbroad Hero a2011 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mokhtari363 نمایش پست ها
    می خواستم ببینم وضعیت فیزیک پزشکی تو دانشگاه های اروپا چه جوریه
    من معدل خوبی ندارم کار تحقیقاتی هم تو این زمینه نکردم ولی زبانم خوبه. هنوز امتحان ندادم ولی فکر نمی کنم نمره بدی بگیرم
    با این وجود امیدداشته باشم که بتونم تو فیزیک پزشکی پذیرش بگیرم؟
    شهریه های این رشته چه جوریه؟ به رشته های پزشکی نزدیک تره یا فیزیک. اخه شهریه های پزشکی خیلی بالاست

در مورد aerology چطور؟ بیشتر المان یا اتریش مد نظرم هست. امیدی داشته باشم به پذیرش؟
    یه جورایی میشه گفت شهریه بین شهریه فیزیک و پزشکی هست و دلیلش اینه که چون وارد شاخه پزشکی می شین یکم داستان عوض می شه و مثله فیزیک ارزون نیست و راحت پذیرش نمیدن. البته نه اینکه سخت باشه ! بهتره بری از DAAD.de رشته ای که می خوای رو پیدا کنی و شرایطش رو ببینی

Junior Member

سلام دوستان
    من دانشجوي ترم آخر فيزيكم تو دانشگاه سراسري تبريز معدلم 13.5 حدودا. جي آر اي هنوز ندادم. زبانم بد نيس ميتونم نمره 80-90 بيارم. به نظر شما آمريكا شانس پذيرش دارم؟ مقاله اينا هم ندارم. اگه آمريكانه كدوم كشور رو پيشنهاد ميكنين؟
    ممنون ميشم اگه كمكم كنيد

سلام
    من دانشگاه فردوسي كارشناسي فيزيك خوندم با معدل 15.50 و الان تحصيلات تكميلي زنجان دارم ارشد فيزيك نجومي ميخونم ترم اولم يعني 2 سال ديگه تموم مي كنم. دوست دارم برا ادامه تحصيل برم كانادا براي دكترا توي هر گرايشي از فيزيك كه بشه ولي با فيزيك محاسباتي بيشتر حال مي كنم
    هيچي از كانادا نمي دونم يعني اينكه كدوم دانشگاه بهتره و من با موقعيتم كجا شانس بيشتري دارم
    يه خورده راهنمايي براي انتخاب دانشگاه مي خوام و اينكه براي رفتن چي بايد حاضر كنم يا داشته باشم كه توي اين دوسال همه ي چيزاي لازم رو حاضر كنم.

Junior Member

سلام
    من کارشناسی ارشد فیزیک اتمی در زمینه اپتیک و لیزر هستم. می خواستم بدونم کدوم دانشگاه و کشور خارجی در این گرایش برای دکترا خوبه و بورس می ده؟
    یه سواله دیگه ، ازبین دوستان کسی می دونه که آیا می شه با این رشته برای رشته فیزیک پزشکی بورس بگیرم ؟با توجه به این که پایان نامه ام در رابطه با لیزر در دندانپزشکی بوده.
    کسی درباره کار و آینده فیزیک پزشکی در ایران چیزی می دونه ؟اصلا بهتر از فیزیک هست یا نه ارزش داره؟ممنون
    ویرایش توسط laser : October 14th, 2011 در ساعت 06:44 PM

Junior Member

من دانشجوی ارشد فیزیک هستم گرایش انرژی های بالا( نظریه ی ابر ریسمان) ... میخوام برا مقصع دکترا پدیرش بگیرم ...کانادا یا اروپا... میشه یکم راهنماییم کنین!
    میخواستم بدونم سایت خاصی وجود داره که من بتونم بر اساس گرایشم دنبال دانشگاه بگردم؟؟!! ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)