صفحه 5 از 28 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 272

موضوع: مشورت برای انتخاب گرایش, دانشگاه و یا کشور در رشته فیزیک

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشورت برای انتخاب گرایش, دانشگاه و یا کشور در رشته فیزیک

با سلام و خسته نباشيد
    من 1 سال ميشه ارشد فيزيك اتمي را تموم كردم (با معدل 70/17).معدل ليسانس هم 05/15 بوده .هر د و را از دانشگاه شيراز گرفتم.
    ميخواستم براي phdبورس بشم .1 مقاله ارائه در كنفرانس داخلي دارم و يه مقاله پذيرفته شده در كنفرانس خارجي كه برا ارائه نرفتم. زبان و جي ار اي هم ندارم. ممنون ميشم كلا كمكم كنيد.بيشتر دوس دارم در زمينه فوتونيك كاركنم.
    سوال دوم اينكه :درباره طرح اراسموس چيزي ميدونيد؟
    ممنون

ApplyAbroad Hero a2011 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط salam8 نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشيد
    من 1 سال ميشه ارشد فيزيك اتمي را تموم كردم (با معدل 70/17).معدل ليسانس هم 05/15 بوده .هر د و را از دانشگاه شيراز گرفتم.
    ميخواستم براي phdبورس بشم .1 مقاله ارائه در كنفرانس داخلي دارم و يه مقاله پذيرفته شده در كنفرانس خارجي كه برا ارائه نرفتم. زبان و جي ار اي هم ندارم. ممنون ميشم كلا كمكم كنيد.بيشتر دوس دارم در زمينه فوتونيك كاركنم.
    سوال دوم اينكه :درباره طرح اراسموس چيزي ميدونيد؟
    ممنون
    سلام
    شما حتما راجع به آلمان تحقیق کن چون شرایطت به آلمان می خوره و آلمان هم در زمینه فیزیک دانشگاههای قوی داره ! در مورد ارسموس هم بدرد کسانی که می خوان کل دوره PHD را در کشور مقصد بخوانند و بعد در آنجا مشغول به کار شوند نمی خورد !

Junior Member

با سلام به همه دوستان
    من 4 ساله که فیزیک را در دانشگاه دولتی یکی از شهرستانها با معدل 13.5 تموم کردم. زبان را به صورت جدی دارم پیگیری میکنم.میخوام بدونم شانس پذیرشم در دانشگاههای آمریکا یا کانادا برای مستر چقدره؟در ضمن نوع دانشگاه منظورم رنکینگ آن برام مهم نیست.
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط bid نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان
    من 4 ساله که فیزیک را در دانشگاه دولتی یکی از شهرستانها با معدل 13.5 تموم کردم. زبان را به صورت جدی دارم پیگیری میکنم.میخوام بدونم شانس پذیرشم در دانشگاههای آمریکا یا کانادا برای مستر چقدره؟در ضمن نوع دانشگاه منظورم رنکینگ آن برام مهم نیست.
    ممنون
    سوالتون خیلی کلیه، ولی اگه نمره زبان خوبی کسب کنید و نمره GRE تون خوب باشه، میتونید با یه نمره خوب در gre subject معدلتونو تا حدودی جبران کنین و از دانشگاه های خوب پذیرش بگیرید.
    البته یه چیزم بگم و اون اینکه تعداد دانشگاه های آمریکا اونقدر زیاده که اگه به درستی و با توجه به رزومتون انتخابشون کنین می تونین از چند دانشگاه به هر صورت پذیرش بگیرید.
    از ژرف ترین گودال ها، بلندترین ارتفاعات قله ها بر می خیزد....

Junior Member

سلام بچه ها....من کارشناسی ارشد در رشته فیزیک گرایش لیزر می خونم.موضوع پروژه من فتو دینامیک تراپی هست...دوتا سوال دارم..اول اینکه من که دارم در دانشگاه سوئد مدرک میگیرم بازم باید نمره زبان ارائه بدم؟ و دوم اینکه چه دانشگاهی مرتبط با رشته من در کانادا پیشنهاد می کنید و چه موقعی بهترین زمان برای اپلای هست؟

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط arefehv نمایش پست ها
    سلام بچه ها....من کارشناسی ارشد در رشته فیزیک گرایش لیزر می خونم.موضوع پروژه من فتو دینامیک تراپی هست...دوتا سوال دارم..اول اینکه من که دارم در دانشگاه سوئد مدرک میگیرم بازم باید نمره زبان ارائه بدم؟ و دوم اینکه چه دانشگاهی مرتبط با رشته من در کانادا پیشنهاد می کنید و چه موقعی بهترین زمان برای اپلای هست؟
    در مورد سوال اولتون فکر کنم احتیاج به نمره زبان نیست، چون معمولا توی قسمت exception توی سایت دانشگاه ها نوشته کسانیکه در دانشگاه انگلیسی زبان تحصیل کردن و مدرک تحصیلیشونو به زبان انگلیسی گرفتن احتیاج به نشون دادن نمره زبان ندارن.
    زمان اپلای برای دانشگاههای کانادا هم کم کم رو به اتمامه، ددلاین ها معمولا از اوایل ژانویه تا فوریه هست. حالا ممکنه چند استثنا هم وجود داشته باشه که دیرتر بخوان.
    از ژرف ترین گودال ها، بلندترین ارتفاعات قله ها بر می خیزد....

Junior Member sa1990 آواتار ها

Question پاسخ : مشورت برای انتخاب گرایش, دانشگاه و یا کشور در رشته فیزیک

سلام. من ترم 7 کارشناسی فیزیک دانشگاه آزاد شیراز هستم. میخاستم بدونم کدام گرایش فیزیک کاربردی و بازار کار بهتری دارد؟
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Aerospace Engineering & Physics at Sharif

سلام دوستان
    من دانشجوی ترم ۶ رشته هوافضا و فیزیک (دو رشته در کارشناسی) در شریف هستم.معدلم فعلا حدود ۱۷.۵
    می‌خواستم از شما راهنمائی بگیرم آیا می‌تونم از دانشگاه‌های آمریکا مس کلتک یا برکلی پذیرش با فاند خوب بگیرم ؟ شما کجاها رو توصیه می‌کنید؟به نظر شما چه گرایش یا رشته می‌تونه بین این دو رشته من مشترک باشه؟
    در ضمن فعلا تافل یا جی‌آرای نداده ام، زبان عمومیم هم متوسطه روبه خوبه...احتمال میدم تا پایان کارشناسی بتونم یه پیپر در فیزیک داشته باشم بابت توصیه نامه هم بعید می‌دونم مشکلی‌ داشته باشم
    مرسی‌ از اینکه وقت میذارید و نظرتون می‌گید
    موفق باشید

Junior Member

سلام
    من برای مستر فیزیک برای spring 2013در سوئد میخوام اقدام کنم اما هنوز نمیدونم کدوم برنچشو انتخاب کنم. فرصت شغلی برنچ از همه چیز برام مهمتره.9 تا دانشگاه رو در فیزیک پیدا کردم.البته تا اونجایی که سرچ کردم همه شاخههای فیزیک در دانشگاههای سوئد نبودند. مستر همشون 2 ساله بود.یعنی مستر یک ساله در فیزیک ندارن؟ کسی در زمینه انتخاب رشته میتونه سایتی معرفی کنه؟
    یه سوال دیگه اگه کلا بخوام رشتمو عوض کنم تو چه رشتههایی میتونم اپلای کنم؟
    ممنون

سلام
    من دانشجو ارشد فیزیک پیام نور هستم با معدل 16 و کارشناسی معدل 13
    دارم 1 مقاله را اکی میکنم واسه کنفرانس داخلی در مورد نانو فیزیک
    زبانم هنوز دارم واسه آیلتس میخونم و احتمالا 6/5
    امیدی داشته باشم واس دکترا بخام اقدام کنم؟بصورت رایگان؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید و اگه امکانش هست یکی 2 تا دانشگاه رو بهم معرفی کنید
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)