صفحه 6 از 28 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 272

موضوع: مشورت برای انتخاب گرایش, دانشگاه و یا کشور در رشته فیزیک

ApplyAbroad Hero a2011 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مشورت برای انتخاب گرایش, دانشگاه و یا کشور در رشته فیزیک

نقل قول نوشته اصلی توسط kazablanka2012 نمایش پست ها
    سلام
    من دانشجو ارشد فیزیک پیام نور هستم با معدل 16 و کارشناسی معدل 13
    دارم 1 مقاله را اکی میکنم واسه کنفرانس داخلی در مورد نانو فیزیک
    زبانم هنوز دارم واسه آیلتس میخونم و احتمالا 6/5
    امیدی داشته باشم واس دکترا بخام اقدام کنم؟بصورت رایگان؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید و اگه امکانش هست یکی 2 تا دانشگاه رو بهم معرفی کنید
    ممنون
    آلمان تو فیزیک خیلی خوبه (و دوره دکتری در آلمان مجانی هست). ولی باید مدلتون رو بالای 17 نگه دارید تا شانس داشته باشید اکثر دانشگاههای خوب مینیمم معدل مورد نظرشون حدود 85% هست. در مورد دانشگاه هم می تونید از سایت daad.de کمک بگیرید که بعضیی از PHD Position ها رو داره.

Junior Member mamaliast آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Material,Amirkabir

با سلام.ببخشید آیا امکان اقدام کردن برای رشته های مرتبط با نجوم در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا برای فارغ التحصیلان رشته های مهندسی مثل مکانیک در ایران هست و مسئله ی خاصی در موردش نیست؟

سلام من لیسانس فیزیک هسته ای دارم,میخواستم ارشدم رو تو کشور آلمان گرایش راکتور بخونم
    میخواستم ازشماها کمک بگیرم ببینم چجوری میتونم بفهمم کدام دانشگاه آلمان این رشته رو تو ارشد داره و اینکه آیا اجازه تحصیل تو این رشته ها رو به ماهاکه ایرانی هستیم میدن یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad_moradii نمایش پست ها
    سلام من لیسانس فیزیک هسته ای دارم,میخواستم ارشدم رو تو کشور آلمان گرایش راکتور بخونم
    میخواستم ازشماها کمک بگیرم ببینم چجوری میتونم بفهمم کدام دانشگاه آلمان این رشته رو تو ارشد داره و اینکه آیا اجازه تحصیل تو این رشته ها رو به ماهاکه ایرانی هستیم میدن یا نه؟
    شما از سایت DAAD.de می تونید دانشگاههای مورد رو پیدا کنی ولی همونطور که می دونی برای ویزا کار سخت خواهد بود !

ممنونم از کمکتون فقط منظورتونو نتونستم درست برداشت کتم,برای گرفتن ویزا کارم سخته و میدن یا اینکه کارم سخته ونمیدن این خیلی برام مهم هستش

Junior Member

سلام.من لیسانس فیزیک از دانشگاه دولتی و ارشد آزاد دارم.5سال سابقه تدریس در دانشگاه.مقاله و پروژه ای هم ندارم.دوست دارم ادامه تحصیل بدم در اروپا.32سالمه.شانسم چقدره؟اصراری ندارم حتما فیزیک باشه.رشته مرتبط مثل فیزیک پزشکی یا الکترونیک هم دوست دارم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک

سلام..
    من لیسانس فیزیک دارم با معدل 14.68 امسال ارشد دادم احتمال زیاد تهران قبول میشم. چند تا سوال و توضیح میدم لطفا راهنماییم کنید:
    1-به نظر شما ارشد رو بخونم بعد برای دکترا اقدام کنم بهتره یا کلا بیخیال خوندن ارشد تو ایران شم؟
    2- زبانم بد نیست ولی تو هیچ امتحانی تاحالا شرکت نکردم.
    3-برای فیزیک گرایشهای نانو،جامد،اتمی مولکولی چه کشورهایی تو اروپا و حتی آسیا بهتره؟ به ترتیب اولویت.
    4-من احتمالا اگه ارشد ایران بمونم تا 2 سال دیگه ازدواج کردم میخواستم بدونم شرایط برای افراد متاهل بهتر هستش یا مجرد؟ آیا بورسی برای افراد متاهل وجود داره؟
    5-آیا میشه از پس خرج و مخارج دو نفر در اروپا بر اومد؟
    ممنون میشم کامل توضیح بدید

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad_moradii نمایش پست ها
    ممنونم از کمکتون فقط منظورتونو نتونستم درست برداشت کتم,برای گرفتن ویزا کارم سخته و میدن یا اینکه کارم سخته ونمیدن این خیلی برام مهم هستش
    والا تا پارسال که دیدم می دادن ولی با تاخیر و نه به همه. امسال رو نمی دونم !

نقل قول نوشته اصلی توسط salazar نمایش پست ها
    سلام..
    من لیسانس فیزیک دارم با معدل 14.68 امسال ارشد دادم احتمال زیاد تهران قبول میشم. چند تا سوال و توضیح میدم لطفا راهنماییم کنید:
    1-به نظر شما ارشد رو بخونم بعد برای دکترا اقدام کنم بهتره یا کلا بیخیال خوندن ارشد تو ایران شم؟
    2- زبانم بد نیست ولی تو هیچ امتحانی تاحالا شرکت نکردم.
    3-برای فیزیک گرایشهای نانو،جامد،اتمی مولکولی چه کشورهایی تو اروپا و حتی آسیا بهتره؟ به ترتیب اولویت.
    4-من احتمالا اگه ارشد ایران بمونم تا 2 سال دیگه ازدواج کردم میخواستم بدونم شرایط برای افراد متاهل بهتر هستش یا مجرد؟ آیا بورسی برای افراد متاهل وجود داره؟
    5-آیا میشه از پس خرج و مخارج دو نفر در اروپا بر اومد؟
    ممنون میشم کامل توضیح بدید
    در مورد اینکه کی برید من توصیه می کنم حتما برای ارشد برید ! چون چند تا از دوستام اینجا (در آلمان) فیزیک خوندن و دیدم که می گن خیلی فرق داره با ایران ! آلمان تا جایی که می دونم در زمینه فیزیک در اروپا خیلی سطح خوبی داره و چون هزینه تحصیل در این کشور در رشته شما پایین هست دانشجوهای زیادی برای رشته فیزیک به آلمان میان ! در مورد اینکه کی بیاید هم به نظرم بهتره اول خودتون بیاید با شرایط کمی آشنایی پیدا کنید و بعد همسرتون رو بیارید. اگه اینجا ارشد رو بخونید و خودتون رو خوب نشون بدید شانستون برای گرفتن Paid Position در دوره دکتری بالا میره !

نقل قول نوشته اصلی توسط ladym20 نمایش پست ها
    سلام.من لیسانس فیزیک از دانشگاه دولتی و ارشد آزاد دارم.5سال سابقه تدریس در دانشگاه.مقاله و پروژه ای هم ندارم.دوست دارم ادامه تحصیل بدم در اروپا.32سالمه.شانسم چقدره؟اصراری ندارم حتما فیزیک باشه.رشته مرتبط مثل فیزیک پزشکی یا الکترونیک هم دوست دارم.
    برای فیزیک مقاله خیلی مهمه !! این حرفی بود که یکی از RA های دانشگاه Odleburg موقع اپلای دوستم بهش زده بود

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)