صفحه 52 از 52 نخستنخست ... 24243444546474849505152
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 517 , از مجموع 517

موضوع: دریافت کارت اقامت دایم (PR Card)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دریافت کارت اقامت دایم (PR Card)

دوستان من یه سوال داشتم که متاسفانه جوابشو نمی تونم پیدا کنم. من حدود 14 روز پیش مدارکم رو برای تمدید کارت PR ارسال کردم. نزدیک 1000 روز حضور فیزیکی داشتم(و از لحاظ پیش نیاز حضور فیزیکی مشکلی ندارم). منتهی یه مشکلِ عمده که دارم اینه که با توجه به دورانِ کرونا ممکنه تا 4 ماه طول بکشه پروسه تمدید. من کارتِ PR فعلیم تا April اعتبار داره و حتما برای موضوع مهمی (عمل مادرم) باید به ایران مراجعه کنم. برنامه ام اینه قبل از اتمامِ اعتبارِ کارتِ فعلیم(قبل از 19 آپریل) به کانادا برگردم. منتهی سوال مهمم اینه که با توجه به اینکه اداره مهاجرت تاکید کرده که به هنگام دریافتِ کارت جدید کارت قبلی رو از بین ببرین، اگر کارتِ من زمانی که ایران هستم ارسال بشه(یا حتی فراخوان بدن برای پیک آپ کردنش)، می تونم هنوز از کارت PR قبلیم که اعتبار داره برای ورود به کانادا استفاده کنم؟ آیا بعد از صدور کارت جدید کارت قبلی که هنوز اعتبار داره؟ اتوماتیک وار باطل نمی شه؟ آیا جرم نیست وقتی کارت جدید صادر شده(تو راه هست توسط پست یا اصلا آماده برای پیک آپ هست) من از کارتِ قبلیم که هنوز معتبره برای ورود به کانادا استفاده کنم؟ ممنون می شم اگر پاسخ بدین. چون خیلی نگرانم و واقعا هیچ جوره نتونستم اطلاعاتی در این مورد بدست بیارم. ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Recan نمایش پست ها
    منتهی سوال مهمم اینه که با توجه به اینکه اداره مهاجرت تاکید کرده که به هنگام دریافتِ کارت جدید کارت قبلی رو از بین ببرین، اگر کارتِ من زمانی که ایران هستم ارسال بشه(یا حتی فراخوان بدن برای پیک آپ کردنش)، می تونم هنوز از کارت PR قبلیم که اعتبار داره برای ورود به کانادا استفاده کنم؟
    شما وقتي مطمئني كه تا قبل از انقضاي كارت پي ار بر ميگردي چه اصراري هست كه وقتي حضور فيزيكي در كانادا نداري، كار تمديد كارت رو انجام بدي؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Soheilhs نمایش پست ها
    شما وقتي مطمئني كه تا قبل از انقضاي كارت پي ار بر ميگردي چه اصراري هست كه وقتي حضور فيزيكي در كانادا نداري، كار تمديد كارت رو انجام بدي؟
    ممنون از پاسختون دوست عزیز. ولی وقتی من مدارکم برای تمدید رو فرستادم، چند روز بعدش(حدود یک هفته) مادرم با من تماس گرفت و گفت دکتر گفته باید عمل شه هرچه سریعتر.

نقل قول نوشته اصلی توسط Recan نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون دوست عزیز. ولی وقتی من مدارکم برای تمدید رو فرستادم، چند روز بعدش(حدود یک هفته) مادرم با من تماس گرفت و گفت دکتر گفته باید عمل شه هرچه سریعتر.
    تا زماني كه كارت فعلي معتبر است و كارت جديد صادر نشده، ازش استفاده كنيد.
    اگر كارت جديد صادر و پست شد، بهترين كار ممكن اينه كه فردي قابل اطمينان برايتان بياورد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Soheilhs نمایش پست ها
    تا زماني كه كارت فعلي معتبر است و كارت جديد صادر نشده، ازش استفاده كنيد.
    اگر كارت جديد صادر و پست شد، بهترين كار ممكن اينه كه فردي قابل اطمينان برايتان بياورد
    ممنونم از کمکتون.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    computer

سلام دوستان،
    من ٢سال در كانادا بودم ولي نه پشت سر هم،الان بايد فرم هارو پر كنم،راستش نمي دونم دليل اينكه كه خارج از ايران بودم چي بنويسم ،چون طولاني بوده ممنون ميشم اگر تونستيد من راهنمايي كنيد

سلام دوستان. آیا گروهی برای تبادل نظر در مورد پر کردن قایلهای سیتیزن شیپی و بخصوص اینکه چه کسانی معاف از گرفتن پلیس چک هستند وحود داره؟ اگر ممکنه لینکش را برایم بنویسید؟
    با سپاس فراوان