صفحه 10 از 52 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 517

موضوع: دریافت کارت اقامت دایم (PR Card)

پیش فرض پاسخ : PR Card

نقل قول نوشته اصلی توسط darya30 نمایش پست ها
    باهاشون تماس گرفتم. گفتن ادرس نداریم و از الان که ادرس دادین 45 روز طول می کشه

دریا جان، با این حساب شما بدشانسی آوردید. خیره خدا بخواد. گویا مشکلتون برگشت به ایران بوده. اگر بلیط برگشت برای ایران دارید که مشکلی نیست، می تونید تشریف ببرید. اگر اینجا منزل اقوام هستید که خوب کارت رو اونها دریافت می کنند. اگر هم نیستید که می تونید بعدا درخواست تراول داکیومنت کنید که میانگین یک ماهه براتون صادر میشه. این ها رو که احتمالا خودتون هم می دونستید.

ولی یک توصیه آخر خدمت شما و همه همسفرانی که مشکل مشابه دارند. اگر پیش از صدور کارت پی آر قصد برگشت دارید، یک سر تشریف ببرید فروشگاههایی مثل والمارت یا شاپرز یا خیلیای دیگه که حتما من نمی شناسم که فروشگاه های شناخته شده ای هستند، اون شعبه هایی که خدمات عکاسی هم دارند، بفرمایید برای کارت پی آر به عکسم اشکال گرفتند و عکس تهیه کنید. اون ها پشت عکس ها را مهر می کنند و خیلی قابل اعتمادند. اون رو به اقوامتون بدید تا اگر احیانا به عکس اشکال گرفتند، شما از ایران به دردسر نیفتید.
    آدمی چون کشتی است و بادبان////تا کی آرد باد را آن بادران

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط darya30 نمایش پست ها
    باهاشون تماس گرفتم. گفتن ادرس نداریم و از الان که ادرس دادین 45 روز طول می کشه
    مال من هم همینطور شد گفتن ادرس تو سیستم ثبت نشده 90 روز دیگه میاد. ولی از زمانی که وارد کانادا شده بودم اگر حساب میکردین 90 روز درست بود ، ولی از زمانی که ادرس دادم دو هفته شد

Junior Member

دوستان سلام. نیازمند کمکتون هستم.
    من در تاریخ ۴ فوریه وارد کانادا شدم (تورنتو). در فرودگاه آدرس یکی‌ از دوستام رو دادم و به خاطره دلایلی مجبور بودم که بعد از ۱ هفته کانادا رو ترک کنم. تا الان هنوز کارت پی‌ آر به آدرس دوستم پست نشده. خیلی‌ نگران شدم نکنه مشکلی‌ داشته باشه.
    در ECAS، قسمت Home Address، آدرس کانادا و در قسمت Mailing Address، آدرس خارج از کانادا ثبت شده.
    به نظرتون چیکار کنم؟ اگه الان که خارج از کانادا هستم باهاشون تماس بگیرم، بد نمی‌شه اگه بفهمن که کانادا نیستم؟ اصلا با چه شماره‌ای باید از خارج از کانادا تماس بگیرم؟
    ممنون میشم راهنمائی کنید.
    - ارسال مدارک 20/08/2013 - مدرک در کانادا 28/08/2013 - دریافت PER از CIO ا 26/11/2013 - دریافت AOR از سیدنی - استرالیا 11/12/2013- دریافت نامه مدیکال ا 29/04/2014
    - انجام مدیکال ا 22/05/2014 - خط سوم در ECAS ا 29/05/2014 - Decision Made on 2/07/2014 - درخواست پاسپورت 3/07/2014 - صدور ویزا 25/08/2014- لندینگ 04/02/2015

نقل قول نوشته اصلی توسط MTZS نمایش پست ها
    من در تاریخ ۴ فوریه وارد کانادا شدم (تورنتو). در فرودگاه آدرس یکی‌ از دوستام رو دادم و به خاطره دلایلی مجبور بودم که بعد از ۱ هفته کانادا رو ترک کنم. تا الان هنوز کارت پی‌ آر به آدرس دوستم پست نشده. خیلی‌ نگران شدم نکنه مشکلی‌ داشته باشه.
    در ECAS، قسمت Home Address، آدرس کانادا و در قسمت Mailing Address، آدرس خارج از کانادا ثبت شده.
    به نظرتون چیکار کنم؟ اگه الان که خارج از کانادا هستم باهاشون تماس بگیرم، بد نمی‌شه اگه بفهمن که کانادا نیستم؟ اصلا با چه شماره‌ای باید از خارج از کانادا تماس بگیرم؟
    از ایران نمی تونید تماس داشته باشد

csq Quebec: october 2010, , pass request : 29 october 2013

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط eb77 نمایش پست ها
    از ایران نمی تونید تماس داشته باشد
    از کشور دیگه چطور؟
    - ارسال مدارک 20/08/2013 - مدرک در کانادا 28/08/2013 - دریافت PER از CIO ا 26/11/2013 - دریافت AOR از سیدنی - استرالیا 11/12/2013- دریافت نامه مدیکال ا 29/04/2014
    - انجام مدیکال ا 22/05/2014 - خط سوم در ECAS ا 29/05/2014 - Decision Made on 2/07/2014 - درخواست پاسپورت 3/07/2014 - صدور ویزا 25/08/2014- لندینگ 04/02/2015

نقل قول نوشته اصلی توسط MTZS نمایش پست ها
    با سلام

با این شماره می تونید باهاشون تماس بگیرید: 16139444000. البته این شماره سی آی سی نیست. ولی اگر تلفن گویا رو درست هدایت کنید، فوروارد میشه روی تلفن سی آی سی. تا جایی هم که من می دونم، تلفن هایی که مربوط به ساززمان های شلوغی مثل اداره مهاجرته، وقت چک کردن مبدا تماس رو ندارند، البته نمی تونم قطعی بهتون بگم. بعد هم چه اشکالی داره خارج از کانادا باشید. این ها توی قوانینشون هست که اگر با وسیله شخصی یعنی مثلا ماشین از مرز کانادا وارد بشید، اصلا نیاز به کارت پی آر ندارید و با گواهی نامه هم اجازه ورود بهتون میدن.

موفق باشید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi059 نمایش پست ها
    با سلام

با این شماره می تونید باهاشون تماس بگیرید: 16139444000. البته این شماره سی آی سی نیست. ولی اگر تلفن گویا رو درست هدایت کنید، فوروارد میشه روی تلفن سی آی سی. تا جایی هم که من می دونم، تلفن هایی که مربوط به ساززمان های شلوغی مثل اداره مهاجرته، وقت چک کردن مبدا تماس رو ندارند، البته نمی تونم قطعی بهتون بگم. بعد هم چه اشکالی داره خارج از کانادا باشید. این ها توی قوانینشون هست که اگر با وسیله شخصی یعنی مثلا ماشین از مرز کانادا وارد بشید، اصلا نیاز به کارت پی آر ندارید و با گواهی نامه هم اجازه ورود بهتون میدن.

موفق باشید.
    با گواهینامه های معمولی تا جایی که من میدونم نمیشه چون گواهینامه را دانشجوهایی که پی آر ندارند هم میتوانند بگیرند. باید از این گواهینامه های Enhanced باشه که برای عبور زمینی به امریکا بجای پاسپورت کار میکنه و فقط به سیتیزنها میدهند. این دوستمون هم احتمالا ایران برگشته اند نه امریکا.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    با گواهینامه های معمولی تا جایی که من میدونم نمیشه چون گواهینامه را دانشجوهایی که پی آر ندارند هم میتوانند بگیرند. باید از این گواهینامه های Enhanced باشه که برای عبور زمینی به امریکا بجای پاسپورت کار میکنه و فقط به سیتیزنها میدهند. این دوستمون هم احتمالا ایران برگشته اند نه امریکا.
    ممنون دوستان. من الان استرالیا هستم.
    حالا تصمیم دارم که تا 2 هفته دیگه صبر کنم. اگر خبری نشد، به شماره ای که دادین تماس میگیرم.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    با سلام

ببخشید. اشتباه کردم. برگه های لندینگ در اون حالتی که من گفتم کفایت میکنه. این مساله رو هم به این دلیل اشاره کردم که بگم تماس از خارج از خاک کانادا اشکالی نداره. اونا میگن باید از داخل کانادا باهاشون تماس بگیرید به این دلیله که یک اون شماره از شماره های رایگانه و دو این که فرض بر اینه که هرکس خارج از کاناداست، بهتره با سفارت تماس بگیره. این هم متن قانونش:

f you return to Canada in a private vehicle, such as your own car, you do not need a PR card. You can use your Record of Landing (IMM 1000) or Confirmation of Permanent Residence (IMM 5292 or IMM 5688) instead.

Junior Member MarjanMBA آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد - شهید چمران و فوق MBA

سلام دوستان .من دیروز لند کردم و ادرس رو تو فرودگاه دادم . امروز هم در سایت سی ا سی ادرس رو اعلام کردم . ایا کار دیگه ای برای پیگیری هست که انجام بدم. و پیگیری ان لاین هست که چک کنم که کارت پی ار ت. چه مرحله ای هست .ممنون میشم راهنمایی کنید
    ارسال مدارک : اپریل 2013 *صدور ویزا: 4 اپریل 2015**لند: 28 اپریل 2015
    ارسال مدارک اسپانسری همسر 23 نوامبر2015*تایید اسپانسری و ارجاع به ترکیه دسامبر2015*اپدیت و سوالات تکمیلی 17 مارچ 2016*ارسال مدارک17 اپریل*اپدیت سربازی همسر 23 اپریل* پاس ریکوئست 10می