صفحه 11 از 52 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 517

موضوع: دریافت کارت اقامت دایم (PR Card)

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : PR Card

سلام، خوش آمدید. میشه بپرسم چرا دو بار آدرس دادید؟
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member

سلام. ما ۱۸ مارچ لند کردیم. الان تو سایت میزنه ۳۸ روز برای کارت اقامت. امروز تماس گرفتم ؛ میگن ۳۸ روز + ۲ هفته ارسال. کسی تجربه ای داره که واقعا ما باید کی منتظر کارت باشیم. تا دو هفته دیگه پرواز داریم و باید بر گردیم.
    پرونده جدید 500تایی NOC 0811: ارسال مدارک 10 مارچ 2012 - دریافت مدارک 13 مارچ - فایل نامبر 27 مارچ - ۲۴ اپریل ۲۰۱۳ inprocess - دریافت مدیکال ۲ جون ۲۰۱۴ - ارسال مدیکال ۴ جولای - اضافه شدن لاین مدیکال ۱۰ جولای ۲۰۱۴ - پاس رکویست ۲۶ نوامبر ۲۰۱۴ - دسیژن مید ۳۰ نوامبر

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط letsgo نمایش پست ها
    سلام. ما ۱۸ مارچ لند کردیم. الان تو سایت میزنه ۳۸ روز برای کارت اقامت. امروز تماس گرفتم ؛ میگن ۳۸ روز + ۲ هفته ارسال. کسی تجربه ای داره که واقعا ما باید کی منتظر کارت باشیم. تا دو هفته دیگه پرواز داریم و باید بر گردیم.
    از 18 مارچ 38 روز حساب کن ، پست یک روزه میرسه

همه احتمالات رو در نظر بگیرید. خودشون معتقدند که در ۸۰% موارد, اون تاریخ ها درست درمیاد. همون طور که دوستمون هم گفتند شما به طور خاص نگران پست نباشید. این مرحله به هر ترتیب رد میشه
    ولی بیان یک تجربه قابل توجه همه دوستان
    من ۶ مارچ لند کردم و در فرودگاه آدرس دادم. بعد از حدود ۴ هفته آدرس رو عوض کردم, و با سی آی سی هم چک کردم که اطمینان پیدا کنم عوض شده, ولی سر ۶ هفته, کارت به آدرس قدیمم رسید. دوستانی که آدرس عوض می کنند متوجه این مساله باشند.
    آدمی چون کشتی است و بادبان////تا کی آرد باد را آن بادران

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi059 نمایش پست ها
    همه احتمالات رو در نظر بگیرید. خودشون معتقدند که در ۸۰% موارد, اون تاریخ ها درست درمیاد. همون طور که دوستمون هم گفتند شما به طور خاص نگران پست نباشید. این مرحله به هر ترتیب رد میشه
    ولی بیان یک تجربه قابل توجه همه دوستان
    من ۶ مارچ لند کردم و در فرودگاه آدرس دادم. بعد از حدود ۴ هفته آدرس رو عوض کردم, و با سی آی سی هم چک کردم که اطمینان پیدا کنم عوض شده, ولی سر ۶ هفته, کارت به آدرس قدیمم رسید. دوستانی که آدرس عوض می کنند متوجه این مساله باشند.
    ممنون از شما و hiver عزیز. هنوز که منتظر هستیم و CIC حتی به خودش زحمت نمی ده که تو سیستم چک کنه . میگه اگه تا ۱۱ می نیومد بعد تماس بگیرید.
    پرونده جدید 500تایی NOC 0811: ارسال مدارک 10 مارچ 2012 - دریافت مدارک 13 مارچ - فایل نامبر 27 مارچ - ۲۴ اپریل ۲۰۱۳ inprocess - دریافت مدیکال ۲ جون ۲۰۱۴ - ارسال مدیکال ۴ جولای - اضافه شدن لاین مدیکال ۱۰ جولای ۲۰۱۴ - پاس رکویست ۲۶ نوامبر ۲۰۱۴ - دسیژن مید ۳۰ نوامبر

Junior Member

سلام دوستان.
    خواستم تجربه خودم رو در اختیارتون بذارم. ما در فوریه 2015 به کانادا ورود کردیم و آدرس یکی از اقوام رو هم در فرودگاه دادیم که کارت PR رو بفرستن. بعد از 1 هفته هم از کانادا برگشتیم. بعد از گذشت 3 ماه هنوز کارت پست نشد که تصمیم گرفتم از خارج از کانادا با CIC تماس بگیرم. CIC گفت که آدرس کانادا در پروفایل ثبت نشده و به همین علت کارت صادر نشده. این در حالی بود که در پروفایل ECAS آدرس کانادا داشتم. بعد از ثبت آدرس گفتش که از الان باید 38 روز صبر کنم.
    خلاصه اینکه پیشنهاد میکنم بعد از 1 هفته، 10 روز تماسی با CIC داشته باشین و پیگیر روند کارتتون.
    موفق باشید.
    - ارسال مدارک 20/08/2013 - مدرک در کانادا 28/08/2013 - دریافت PER از CIO ا 26/11/2013 - دریافت AOR از سیدنی - استرالیا 11/12/2013- دریافت نامه مدیکال ا 29/04/2014
    - انجام مدیکال ا 22/05/2014 - خط سوم در ECAS ا 29/05/2014 - Decision Made on 2/07/2014 - درخواست پاسپورت 3/07/2014 - صدور ویزا 25/08/2014- لندینگ 04/02/2015

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MTZS نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    خواستم تجربه خودم رو در اختیارتون بذارم. ما در فوریه 2015 به کانادا ورود کردیم و آدرس یکی از اقوام رو هم در فرودگاه دادیم که کارت PR رو بفرستن. بعد از 1 هفته هم از کانادا برگشتیم. بعد از گذشت 3 ماه هنوز کارت پست نشد که تصمیم گرفتم از خارج از کانادا با CIC تماس بگیرم. CIC گفت که آدرس کانادا در پروفایل ثبت نشده و به همین علت کارت صادر نشده. این در حالی بود که در پروفایل ECAS آدرس کانادا داشتم. بعد از ثبت آدرس گفتش که از الان باید 38 روز صبر کنم.
    خلاصه اینکه پیشنهاد میکنم بعد از 1 هفته، 10 روز تماسی با CIC داشته باشین و پیگیر روند کارتتون.
    موفق باشید.
    سلام . مشکل اینه تا ۳۸ روز + دو هفته تموم نشه اپراتور حاضر نمیشه چک کنه. تا حالا ۳ بار زنگ زدم.

سلام . مشکل اینه تا ۳۸ روز + دو هفته تموم نشه اپراتور حاضر نمیشه چک کنه. تا حالا ۳ بار زنگ زدم.
    با سلام

خیر این گونه که می فرمایید نیست. بسته به شخصیت کسی که تلفن را پاسخ می دهد، نحوه برخورد هم متفاوت است. خود من پیش از پایان یافتن زمان پراسسینگ هم پاسخ دیتیلی از این دوستان داشته ام. در یک روز مشخص دو بار تماس گرفتم و دو پاسخ به طرز قابل توجهی متفاوت دریافت کردم.
    آدمی چون کشتی است و بادبان////تا کی آرد باد را آن بادران

Local Moderator

ایمیل بزن بنویس من فلان روز امدم برای فلان روز بلیط دارم ، میخوام ببینم کارتم در چه شرایطی دو روزه جواب میدن همه تاریخها را هم دقیق مینویسن
    در ضمن اپنجا یک نفر که کار نمیکنه ، هر موقع زنگ بزنی نفر جدید بر میداره، من خودم بیش از ده بار زنگ زدم فقط یک بار یک خانم بود که جوابش هنمینطوری بود، بقیه لااقل نگاه میکردن و جواب میدادن
    بگو میخواستم ببینم ادرسم درست ثبت شده بعد که وارد پرونده شد بگو کارتم کی میاد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hiver نمایش پست ها
    ایمیل بزن بنویس من فلان روز امدم برای فلان روز بلیط دارم ، میخوام ببینم کارتم در چه شرایطی دو روزه جواب میدن همه تاریخها را هم دقیق مینویسن
    در ضمن اپنجا یک نفر که کار نمیکنه ، هر موقع زنگ بزنی نفر جدید بر میداره، من خودم بیش از ده بار زنگ زدم فقط یک بار یک خانم بود که جوابش هنمینطوری بود، بقیه لااقل نگاه میکردن و جواب میدادن
    بگو میخواستم ببینم ادرسم درست ثبت شده بعد که وارد پرونده شد بگو کارتم کی میاد
    ممنون از پاسختون. امروز دوباره تماس گرفتم و گفتم احتمالا آدرس مشکل داره. مجاب شد چک کنه و می گه ما اصلا آدرس نداریم !!! در حالیکه تو سایت آدرس جدید درج شده بود از همون تاریخ لندینگ. نهایتا دوباره وارد کرد و گفت ۲ تا ۳ هفته دیگه. پروازم رو عقب انداختم ولی دیگه اعتماد به سیستمشون ندارم. فکر می کردم اینجا سیستم کار می کنه!! رفتم آدرس رو دوباره تو سایت هم وارد کردم.