صفحه 12 از 52 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 517

موضوع: دریافت کارت اقامت دایم (PR Card)

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : PR Card

نقل قول نوشته اصلی توسط letsgo نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون. امروز دوباره تماس گرفتم و گفتم احتمالا آدرس مشکل داره. مجاب شد چک کنه و می گه ما اصلا آدرس نداریم !!! در حالیکه تو سایت آدرس جدید درج شده بود از همون تاریخ لندینگ. نهایتا دوباره وارد کرد و گفت ۲ تا ۳ هفته دیگه. پروازم رو عقب انداختم ولی دیگه اعتماد به سیستمشون ندارم. فکر می کردم اینجا سیستم کار می کنه!! رفتم آدرس رو دوباره تو سایت هم وارد کردم.
    از پارسال که اداره مهاجرت تعداد زیادی کارمند پارت تایم (بیشتر دانشجو و کم تجربه) را برای کارهای اداری مربوط به پرونده های مهاجرتی استخدام کرده اشتباهات سیستم خیلی زیاد شده بطوریکه در روزنامه ها هم منعکس شده. حتما مرتب کارتون رو پیگیری کنید که مطمئن باشید درست انجام میشود.

Junior Member

امروز رسید . درست یک هفته پس از اطلاع مجدد آدرس. ممنون از دوستان
    پرونده جدید 500تایی NOC 0811: ارسال مدارک 10 مارچ 2012 - دریافت مدارک 13 مارچ - فایل نامبر 27 مارچ - ۲۴ اپریل ۲۰۱۳ inprocess - دریافت مدیکال ۲ جون ۲۰۱۴ - ارسال مدیکال ۴ جولای - اضافه شدن لاین مدیکال ۱۰ جولای ۲۰۱۴ - پاس رکویست ۲۶ نوامبر ۲۰۱۴ - دسیژن مید ۳۰ نوامبر

سلام ..ميشه آدرس لينکي که تو CIC وضعيـت PR خودتون رو چک ميکنيد لطفا اينجا بزاريد..متشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_fr نمایش پست ها
    سلام ..ميشه آدرس لينکي که تو CIC وضعيـت PR خودتون رو چک ميکنيد لطفا اينجا بزاريد..متشکر
    There is no special web address for PR checking.
    We can check the status of our file if they entered our new address in Canada or update the new address by ourselves. .
    https://services3.cic.gc.ca/ecas/security.do?app=ecas
    پرونده جدید 500تایی NOC 0811: ارسال مدارک 10 مارچ 2012 - دریافت مدارک 13 مارچ - فایل نامبر 27 مارچ - ۲۴ اپریل ۲۰۱۳ inprocess - دریافت مدیکال ۲ جون ۲۰۱۴ - ارسال مدیکال ۴ جولای - اضافه شدن لاین مدیکال ۱۰ جولای ۲۰۱۴ - پاس رکویست ۲۶ نوامبر ۲۰۱۴ - دسیژن مید ۳۰ نوامبر

نقل قول نوشته اصلی توسط letsgo نمایش پست ها
    There is no special web address for PR checking.
    We can check the status of our file if they entered our new address in Canada or update the new address by ourselves. .
    https://services3.cic.gc.ca/ecas/security.do?app=ecas
    مرسي دوست عزيز..اين همون آدرسي است که قبل از ويزا مراحل پرونده رو چک ميکرديم..الان که واردش شدم همون اطلاعات قديمي است و هنوز آدرس ايران رو زده ..روزي که رسيديم فرودگاه (5 روز قبل) آدرس محل اقامت در مونترال رو آفيسر پرسيد..اما راجع به PR Card چيزي نگفت..ما بايد درخواستي ميکرديم و يا جاي ديگه اي بايد اقدام کنيم؟
    ویرایش توسط mohammad_fr : May 21st, 2015 در ساعت 06:05 AM

Local Moderator

مرسي دوست عزيز..اين همون آدرسي است که قبل از ويزا مراحل پرونده رو چک ميکرديم..الان که واردش شدم همون اطلاعات قديمي است و هنوز آدرس ايران رو زده ..روزي که رسيديم فرودگاه (5 روز قبل) آدرس محل اقامت در مونترال رو آفيسر پرسيد..اما راجع به PR Card چيزي نگفت..ما بايد درخواستي ميکرديم و يا جاي ديگه اي بايد اقدام کنيم؟
    ادرس که پرسیده برای کارت ، توی سایت هم دو هفته طول میکشه تا اپ دیت بشه

Junior Member

Please update your home address and mailing address in the mentioned link by yourselves and after 5 business days call CIC and make sure they have the correct address in their system. They makes many mistakes in entering address these days

Junior Member

قابل توجه دوستانی که مدت زیادی است منتظر کارت پی آر هستند. بنده تجربه خودم را اینجا مینویسم شاید برای دوستان سودمند باشد. بنده اواخر ژانویه 2015 لند کردم تورنتو. افسر در فرودگاه از من پرسید آدرس کجا می روید. من هم گفتم پیش یکی از اقوام و با ایشان زندگی میکنم و آدرس اقوام را دادم. افسر مدتی ما را منتظر گذاشت و ظاهرا آدرس را در سیستم ثبت کرد و سپس با جدیت هر جه تمام به ما گفت شما پس از سه ماه در این آدرس کارت های پی آر را دریافت میکنید و اگر آدرس جدید گرفتید حتما تلفنی خبر دهید. ما اصرار کردیم نمی شود زودتر دریافت کرد گفت به هیج عنوان فقط گفت توجه داشته باشید گاها تا دو هفته پس و پیش میشود ( دو هفته بیشتر یا کمتر از سه ماه ) . من پس از گذشت سه ماه و نیم یعنی تا اواسط ماه می هنوز کارت ها را دریافت نکرده بودم و این در حالی بود که دسترسی من به صورت انلاین به فایل مهاجرتی خودم هم بسته شده بود. نگران شدم زنگ زدم به تلفنی که از اداره مهاجرت دوستان بالا اعلام کرده اند و در کمال ناباوری به من گفتند کارت های شما یک و نیم ماه پس از لند به آدرسی دیگر ( که آدرسی نبود که من در فرودگاه داده بودم و در آن لحظه آن آدرس برای من آشنا نبود ) ارسال شده است و چون کسی نبوده تحویل بگیرد برگشت خورده. در هر صورت من آدرس صحیح قبلی را تلفنی دادم و تقریبا 12 روز بعد یعنی دیروز خدا را شکر کارت ها دریافت شد. و این در حالی بود که از زمان تماس تلفنی به بعد دسترسی انلاین من به پرودنده مهاجرتی خودم هم دوباره برقرار شد ( ظاهرا چون پس از برگشت کارت ها من درخواست تحت بررسی نداشتم فابل انلاین من را بسته بودند) پس از مدتی بررسی من متوجه شدم آدرس اشتباه، آدرسی وکیل مهاجرتی بنده در کانادا بوده است!! که در مدت 5 سالی که پرودنده من تحت بررسی بوده به عنوان آدرس من در سیستم ثبت شده بود. من به دوستان توصیه می کنم فردای روز لندینگ وارد پرودنده آنلاین خود بشوید و آدرس خودتان را به صورت دستی هم آپدیت کنید و آدرسی را که در فرودگاه داده اید در فایل آنلاین خودتان هم به روز رسانی کنید. هر جند ظاهرا 14 روز کاری بعد از تصحیح شما در سیستم زمان میبرد تا آدرس جدید در سیستم ثبت شود. وکیل بنده حتی به خودشان زحمت نداده بودند به من بگویند پس از لند آدرس خودتان را در سیستم ثبت کنید. موفق باشید و سلامت.
    ویرایش توسط EJO : May 28th, 2015 در ساعت 01:40 PM

Senior Member mehran23 آواتار ها

خوب مقداري هم بستگي به پيگيري دارد. من به شخصه وسواس هستم تو اين كارا و سريع زنگ زدم و چك كردم. هميشه پيگيري تو كاراي اداري بي ضرره.

Junior Member

سلام
    من مدت ٣/٥ ماه است كه وارد كانادا شدم و بعد از يك ماه برگشتيم ايران ، كارت pr همسرم كه main applicant است به آدرس جديد كه منزل يكي از بستگان است ارسال شده ولي كارت من و پسرم هنوز نيامده ، از داخل كانادا هم كه با اون شماره تلفن تماس ميگيرند فقط پيغام گير است ، ايميل هم زدم جوابي نگرفتم هنوز، دوستان كسي تجربه مشابه داره؟ ميتونيد راهنمايي كنيد؟