صفحه 14 از 52 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 517

موضوع: دریافت کارت اقامت دایم (PR Card)

پیش فرض پاسخ : PR Card

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazalcad نمایش پست ها
    سلام
    اینجا کسی هست که از آشنايان یا دوستاشون پی آر داشته باشه و برگشته باشه ایران؟میخوام بدونم کسی که برمیگرده ایران چقدر میتونه بمونه تا مشکلی واسه پی آرش پیش نیاد
    به خارج از کانادا بودنتون کسی کاری نداره، ولی در طول 5 سال زمان اعتبار کارت، باید ثابت کنید که دست کم دو سال بودید. همین.
    آدمی چون کشتی است و بادبان////تا کی آرد باد را آن بادران

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    شماره تماس با CIC از داخل کانادا چیه؟ من چیزی پیدا نکردم که agent جواب بده
    8882422100 باید تلفن گویا رو درست هدایت کنید تا به اپراتور برسه. اگر هم خظ هاشون خیلی مشغول باشه، وصل نمی کنند. بهتره اول صبح اقدام نمایید.
    آدمی چون کشتی است و بادبان////تا کی آرد باد را آن بادران

سلام دوستان عزیز
    سوالی دارم از خدمتتون. ما تورنتو لند کردیم و الان بعد از دوهفته میخواهیم بریم اتاوا و اونجا زندگی کنیم. برای فرستادن کارت پی ار مون به اتاوا مشکلی که نباید باشه؟ فقط با دادن آدرس در سایت و تماس تلفنی حل میشه؟ این تغییر شهر تاثیری روی پروسه نداره؟
    خیلی ممنونم از پاسختون

Junior Member

کارت PR من دیر رسید.یکی دو بار تماس گرفتم گفتن حتما باید 84 روز صبر کنی،بعد از اون اگر نیومد تماس بگیر.
    خلاصه بعد از 84 روز تماس گرفتم ، گفتن شاید آدرس غلطه،کلی اصرار کردم تا آدرس رو انلاین واسم چک کرد و گفت خود من هم دوباره برم بررسی کنم.
    خلاصه بعد از بررسی من(آدرس درست بود) 4 روز کاری طول کشید که کارتم رسید. یعنی دقیقا بعد از 108 روز .
    البته در این فواصل ، ایمیل هم زدم ولی جواب ندادن.
    دوستی توی همین قسمت گفته بود اگر کارتتون دیر اومد تماس بگیرین ، توصیه ایشون درست بود.

Member
    رشته و دانشگاه
    Medicine, ULaval

نقل قول نوشته اصلی توسط oommiidd نمایش پست ها
    کارت PR من دیر رسید.یکی دو بار تماس گرفتم گفتن حتما باید 84 روز صبر کنی،بعد از اون اگر نیومد تماس بگیر.
    خلاصه بعد از 84 روز تماس گرفتم ، گفتن شاید آدرس غلطه،کلی اصرار کردم تا آدرس رو انلاین واسم چک کرد و گفت خود من هم دوباره برم بررسی کنم.
    خلاصه بعد از بررسی من(آدرس درست بود) 4 روز کاری طول کشید که کارتم رسید. یعنی دقیقا بعد از 108 روز .
    البته در این فواصل ، ایمیل هم زدم ولی جواب ندادن.
    دوستی توی همین قسمت گفته بود اگر کارتتون دیر اومد تماس بگیرین ، توصیه ایشون درست بود.
    اره دقيقا ما هم همين داستان رو داشتيم
    اينا خيييلي گيجن! ادرسي كه خودشون تو فرودگاه وارد سيستم كردن رو ميگفتن اپديت نشده
    و هنوز بعد از سه ماه و خورده اي كارتي به دستمون نرسيده
    حتما حتما زنگ بزنيد و حتي بگين ميخوام ادرسمو عوض كنم تا فايلتونو ببينن و گرنه از اينا بخاري بلند نميشه :/

من امروز زنگ زدم برای تغییر آدرس (از آدرس موقت که در فرودگاه داده بودیم به آدرس دایمی خونه ای که گرفتیم) با ایجنت صحبت کردم اما گفت که دیگه تلفنی تغییر آدرس رو انجام نمیدن و حتما حتما باید آنلاین انجام بدیم. بعدش هم بهم ایمیل زد و مسیر اقدام آنلاین رو برام فرستاد که در واقع از طریق ecas خودمون میشد. منم تغییر آدرس رو انجام دادم اما ظاهرا تا 2 هفته طول میکشه که اونها آدرس جدید رو اعمال کنند و ما بتونیم از ایکس ببینیمش.
    آیا سایر دوستان هم اخیرا چنین جوابی گرفتن؟ یادمه دوستان قبلا با تلفن زدن آدرس جدیدشون رو به اداره مهاجرت میدادن و همین باعث میشد کارت پی ار رو هم زودتر بگیرن.

یک سوال تکراری دارم و ممنون میشم اگر جوابم رو بدین. اگر میپرسمش میخوام مطمین بشم که قانون عوض نشده و همون روال سابق برقرار هست. من و همسر و فرزندم 3 هفته پیش اومدیم. من و پسرم یکماه دیگه برمیگردیم ایران و همسرم اینجا میمونه. تا یکماه دیگه احتمالا کارتهای پی ارمون نیومده. حالا خارج شدن ما قبل از دریافت کارتها مشکلی پیش نمیاره؟ در واقع قرار هست همسرم بمونه و پس از گرفتن کارتهامون بیاد ایران و ما برای ورود بعدیمون کارتها رو در دست خواهیم داشت. ممنون میشم در اینباره هر نکته ای ، ریسکی چیزی به ذهنتون میرسه به من بگین که بعدا دچار دردسر نشیم. متشکرم

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Artin88 نمایش پست ها
    یک سوال تکراری دارم و ممنون میشم اگر جوابم رو بدین. اگر میپرسمش میخوام مطمین بشم که قانون عوض نشده و همون روال سابق برقرار هست. من و همسر و فرزندم 3 هفته پیش اومدیم. من و پسرم یکماه دیگه برمیگردیم ایران و همسرم اینجا میمونه. تا یکماه دیگه احتمالا کارتهای پی ارمون نیومده. حالا خارج شدن ما قبل از دریافت کارتها مشکلی پیش نمیاره؟ در واقع قرار هست همسرم بمونه و پس از گرفتن کارتهامون بیاد ایران و ما برای ورود بعدیمون کارتها رو در دست خواهیم داشت. ممنون میشم در اینباره هر نکته ای ، ریسکی چیزی به ذهنتون میرسه به من بگین که بعدا دچار دردسر نشیم. متشکرم
    خارج شدن هیچی نمیخواد تا پاس ایرانی میبینن میگن برو

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Artin88 نمایش پست ها
    من امروز زنگ زدم برای تغییر آدرس (از آدرس موقت که در فرودگاه داده بودیم به آدرس دایمی خونه ای که گرفتیم) با ایجنت صحبت کردم اما گفت که دیگه تلفنی تغییر آدرس رو انجام نمیدن و حتما حتما باید آنلاین انجام بدیم. بعدش هم بهم ایمیل زد و مسیر اقدام آنلاین رو برام فرستاد که در واقع از طریق ecas خودمون میشد. منم تغییر آدرس رو انجام دادم اما ظاهرا تا 2 هفته طول میکشه که اونها آدرس جدید رو اعمال کنند و ما بتونیم از ایکس ببینیمش.
    آیا سایر دوستان هم اخیرا چنین جوابی گرفتن؟ یادمه دوستان قبلا با تلفن زدن آدرس جدیدشون رو به اداره مهاجرت میدادن و همین باعث میشد کارت پی ار رو هم زودتر بگیرن.
    دوباره زنگ بزنید ، نفر قبلی که بر نمیداره اگر دوباره حرف نفر قبلی را گفت یعنی روال اینطوری شده
    بعضی ها حوصله ندارند جواب بدن

نقل قول نوشته اصلی توسط hiver نمایش پست ها
    خارج شدن هیچی نمیخواد تا پاس ایرانی میبینن میگن برو
    ممنونم دوست عزیز. از نظر قانون کانادا چی؟ مشکلی نداره؟ یعنی اینها نمیگن باید بمونی تا پی ار رو بگیری و بعد از کشور خارج شی؟ چون به هر حال براشون روشن خواهد بود که من قبل از گرفتن پی ار رفتم.