صفحه 16 از 52 نخستنخست ... 67891011121314151617181920212223242526 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 517

موضوع: دریافت کارت اقامت دایم (PR Card)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : PR Card

سلام دوستان.من 1.5 ماه پیش اومدم کانادا..تا الان کارت نگرفتم.
    هفته گذشته وارد سایت شدم از طریق اطلاعات پدرم و ادرس هنوز ایران بود.برای پدرم و وابسته ( خودم ) آنلاین عوض کردم.ولی هنوز در سایت تغییر نکرده.اعمال تغییرات چقدر طول میکشه؟ ایا باید زنگ بزنم و پیگیری کنم؟و سوال دیگه اینکه ایا من باید با اطلاعات بصورت جداگانه وارد سایت بشم؟اطلاعات خود من پیدا نمیکنه.فقط از طریق اطلاعات پدرم که Main applicant بوده وارد میشه..ممنون میشم راهنمایی کنید.مرسی

سلام. توی پروفایلم home address به آدرس داخل کانادا آپدیت شده، ولی قسمت mailing address همچنان همون آدرس خارج از کانادا مونده‌. این برای ارسال کارت مشکل ایجاد نمیکنه‌؟

به نظر من مشکل داره. پیگیری کنید. مکاتبات به آدرس mailing address صورت میگیره

Junior Member

سلام. از دوستان کسی ماه June اومده کانادا و کارت PR دریافت کرده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hakan2012 نمایش پست ها
    سلام. از دوستان کسی ماه June اومده کانادا و کارت PR دریافت کرده؟
    سلام
    خواستم عرض کنم ما هم ماه June اومدیم و هنوز پی آر نگرفتیم. توی سایت نوشته 90 روز طول میکشه بیاد و من امیدوارم واقعا ظرف 90 روز بیاد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط yaaalda نمایش پست ها
    سلام
    خواستم عرض کنم ما هم ماه June اومدیم و هنوز پی آر نگرفتیم. توی سایت نوشته 90 روز طول میکشه بیاد و من امیدوارم واقعا ظرف 90 روز بیاد
    واسه من بعد از 108 روز اومد .من April اومدم.البته روزای اخر دو سه بار تماس گرفتم.اگه دوستان عجله دارن حتما بعد از یه مدت تماس بگیرن .

پیش فرض پاسخ : تجربیات اخذ travel document از ترکیه جهت بازگشت به کانادا بدون کارت PR بعد اخذ

ببخشید سوالم ممکن خیلی مرتبط نباشه اما نمی دونستم کجا باید مطرحش کنم:
    دوستان یک سوال بسیار مهم
    در خصوص میزان زمانیکه باید برای ولید نگه داشتن PR در کانادا بود می خواستم دوست متخصصی راهنمایی کند:
    در سایت اداره مهاجرت نوشته است که باید حداقل 730 روز در 5 سال اخیر خود را در کانادا باشید. می خواستم ببینم اگر مثلا PR Crad تا فوریه 2016 ولید است فردی خارج از کانادا است و در اواسط 2015 وارد خاک کانادا می شود. آیا این فرد همچنان PR حساب می شود؟ در فرویه 2016 که اعتبار PR Card پایان می یابد باید چه کند؟
    باسپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_music2000 نمایش پست ها
    سلام. توی پروفایلم home address به آدرس داخل کانادا آپدیت شده، ولی قسمت mailing address همچنان همون آدرس خارج از کانادا مونده‌. این برای ارسال کارت مشکل ایجاد نمیکنه‌؟

این mail address کجاست؟ من فقط home address و میبینم

پیش فرض پاسخ : تجربیات اخذ travel document از ترکیه جهت بازگشت به کانادا بدون کارت PR بعد اخذ

نقل قول نوشته اصلی توسط esiwind نمایش پست ها
    ميزان حضور شما در وليد نگهداشتن كارت پي آر تاثيري نداره، اگر منظورتون تمديد كارت پي آر هست كه در اونصورت ممكنه كارتتون (اقامتتون) رو براي دوره بعدي با توجه به ميزان حضورتون در كانادا (٧٣٠ روز از ٥ سال) ارزيابي كنند و تمديدي صورت نگيره. لذا مسلما كارت فعليتون تا انتهاي تاريخ انقضاش معتبر ميمونه حتي اگر كل زمانش رو بيرون از كانادا بوده باشيد.

ممنون
    به نکته مهمی اشاره کردید. این موضوع در قانون جدید اعمالی مشود آیا؟ منظورم این است که قبلا شما اگر 2 سال هم از 5 سال در کانادا نبودید موقع تمدید PR Card از شما اثبات بودن در کانادا برای 2 سال از 5 سال را نمی خواستند و به راحتی PR Card شما را تمدید می نمودند.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bestMBAman نمایش پست ها
    ممنون
    به نکته مهمی اشاره کردید. این موضوع در قانون جدید اعمالی مشود آیا؟ منظورم این است که قبلا شما اگر 2 سال هم از 5 سال در کانادا نبودید موقع تمدید PR Card از شما اثبات بودن در کانادا برای 2 سال از 5 سال را نمی خواستند و به راحتی PR Card شما را تمدید می نمودند.
    فکز نمیکنم در این خصوص تغییری ایجاد شده باشه. بازم خودتون سایت CIC زو ببینید و ما رو هم مطلع کنید. راستی میشه از وکلای مهاجرت که در تورنتو و شهر های بزرگ پر هستن و تهران هم نمایندگی دارن پرسید. اصولا نگاه میکنن ببینن شما میخواهید در کانادا زندگی کنید یا نه. صرف داشتن PR با شرایطی که بیمه داره به درد نمیخوره و بدون زندگی در کانادا عملا نمیتونید از خدمات بیمه استفاده کنید. تنها مزیتش این میسه که دیگه لازم نیست واسه اومدن به کانادا ویزا بگیرید.