صفحه 25 از 52 نخستنخست ... 151617181920212223242526272829303132333435 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 517

موضوع: دریافت کارت اقامت دایم (PR Card)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دریافت کارت اقامت دایم (PR Card)

نقل قول نوشته اصلی توسط hatef_8 نمایش پست ها
    سلام
    منم مثل شما 8 نوامبر لند کردم، ولی این زمان 2 ماه میشه ، نه 3 ماه!
    منم دیشب تماس گرفتم باهاشون صحبت کردم، گفتن که الان کارت کسایی داره صادر میشه که توی ماه اکتبر(یعنی یه ماه قبل ما) لند کردن، و گفت جای نگرانی نیست و طبیعی هستش
    گفتم اگه مشکلی مثلا توی عکس و اینا باشه، چطور اعلام میکنید، گفتش که برای شما به همون آدرس نامه ارسال میشه، و گفت که برای شما که نوامبر لند کردید، چیزی حدود اواسط فبریه، کارتتون صادر میشه.

به نظرمن باید صبر کرد هنوز، و جای نگرانی نیست.

شرمنده آقا هاتف، بنده 8 اکتبر لند کردم اشتباهی نوامبر نوشته ام
    شما اصلا نگران نباش و به این زودی ها هم منتظر کارتت نباش چون به من همین امروز گفتند اواخر فبریه!!

سلام به همگی
    میخواستم بدونم که این زمانی که داره برای بچه های این فروم طول میکشه (بعضا بالای سه ماه) ، یه زمان نرمال هستش؟
    چون من شنیده بودم تا 70 روز میاد!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط hatef_8 نمایش پست ها
    سلام به همگی
    میخواستم بدونم که این زمانی که داره برای بچه های این فروم طول میکشه (بعضا بالای سه ماه) ، یه زمان نرمال هستش؟
    چون من شنیده بودم تا 70 روز میاد!!!
    70 روز کاری که میشه 14 هفته و 14 هفته یعنی تقریبا 3 ماه و نیم

Junior Member

یه سوال. من اول وارد تورنتو میشم ولی میخوام ونکوور زندگی کنم. باید در فرودگاه تورنتو مدارکم بدم؟ مشکلی پیش نمیاد؟

سلام ،
    دوستان آیا عکس هایی رو که از ما برای صدور ویزای مهاجرت (مثلاً در دفتر VAC آنکارا) گرفتند برای صدور کارت PR (بعد اولین لند) مورد استفاده قرار می گیرد؟ یا آنجا مجدداً عکس جدیدی تهیه می شود؟ در فرودگاه یا بعداً توسط ما ارائه می شود؟ اگر همان عکس های زمان صدور ویزا (که یکی هم زیر برگه های تاییدیه PR الصاق شده) قرار است استفاده شود با تغییر سایز عکس ها در کارت های جدید (5x7cm) چه باید کرد؟ آیا باید با مشخصات اعلام شده در CIC از ایران عکس های جدید را تهیه و همراه داشته باشیم؟ و یا ....

ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط kmhassani نمایش پست ها
    یه سوال. من اول وارد تورنتو میشم ولی میخوام ونکوور زندگی کنم. باید در فرودگاه تورنتو مدارکم بدم؟ مشکلی پیش نمیاد؟
    دوست عزیز شما میتوانید در هر کجای خاک کانادا لند کنید و این موضوع برای دولت کانادا هیچ اهمیتی ندارد و در هیچ کجای قوانین کانادا جیزی مبنی بر کجا لند کردن یا زندگی کردن شما نیامده است و این بر پایه آزادی شما به جهت انتخاب محل زندگی شماست ... مگر اینکه شما کتبا متعهد به یه دوره زندگی در جایی در قبال گرفتن امتیاز خاصی باشید

Junior Member

سلام دوست عزیز . من هم همین سوال برام پیش اومده بود توی ذهنم که باید چکار کنم .. من رفتم عکس جدید 5*7 گرفتم و 3 هفته دیگه میخوام برم مونترال و بهترین کار اینه که وقتی برسیم به فرودگاه مونترال ، به آفیسر مربوطه اعلام کنیم گه آیا این عگس قبوله یا نه ؟ که اگر گفت نه ، بلافاصله عکس جدید رو که گرفتیم ارائه بدیم. و در ضمن حتما یادت باشه که پشت عکس ، آدرس کامل عکاسی و تاریخ گرفتن عکس رو بنویسی .

سلام به دوستان

با این مواردی که اینجا خوندم، کارت ما که 13 دسامبر در مونترال لند کردیم حالا حالاها نمیاد. باتوجه به اینکه الان ایران هستیم،
    1. به نظرتون برگردیم و منتظر بمونیم تا کارتمون بیاد؟
    2.ما با همون ویزای مهاجرت که بار اول رفتیم، می تونیم دوباره وارد کانادا بشیم؟ (قبل از اینکه اکسپایر بشه) چون درغیر این صورت نگرانم نتونیم وارد کانادا بشیم و کارتمون هم به آدرس ارسال نشه
    ممنون
    فوق كامپيوتر-متاهل-1فرزند-دریافت سفارت:31Jan2011دريافت رفرنس:18Aug2011فB1/A2-فایل نامبر:DA0000441xxهمسر/كامپيوتر-نامه بروزرسانی:31Oct2013دریافت مدارک:18Dec2013انتظار:11Mar2014نامه مصاحبه:1Apr2014مصاحبه1Jun2014:رسید مدارک:1Oct2014شماره فدرال:5Feb2015نامه پاریس:20Marمدیکال:31Mar2015ارسال:5JunInproc:3May پاس ریکوئست:8Oct

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Phd student of business Tehran uni

دوست عزيز:با توجه به اينكه ويزاي مهاجرت فقط براي يكبار ورود به كانادا هستش(در ويزاي ما قيد شده يكبار،حتماً به ويزاتون نگاه كنيد احتمالاً مال شما هم قيد شده) و با توجه به اينكه الان ايران تشريف داريد و كارت پي آر نداريد نميتونيد مجدداً وارد خاك كانادا بشيد.منتظر رسيدن كارتها باشيد و اميدوارم كه ميرسه و نگران نباشيد.اگه هم نرسه باز راهكار براي ورود به كانادا هست(تراول داكيومنت). نگران نباشيد

یه سوال داشتم
    میشه از سرویسهای پستی مثل UPS که آدرس پستی و صندوق پستی اجاره میدهند و میتوان هماهنگ کرد بعد از رسیدن مرسوله پستی برای شما به هر نقطه دنیا ارسال کنند برای گرفتن پی آر کارت برای کسانی که لند میکنند و بعد دوباره خارج میشند استفاده کرد یا خیر ؟