صفحه 3 از 52 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 517

موضوع: دریافت کارت اقامت دایم (PR Card)

پیش فرض پاسخ : PR Card

کسی میتونی راهنمایی بکنه چطوری میشه تراول داکیومنت گرفت؟
    ایا حتما باید از انکارا باشه یعنی نمیشه قبل از رفتن از خود کانادا اینو بگیریم و با همون برگردیم
    من به خاطر یک سری از مشکلات شخصی مجبورم برگردم ایران وپی ار هم ندارم و موقعی هم که بخواهم برگردم کانادا هم مطمئنا پی ار نیامده
    اگر کسی میتونه راهنمایی کنه ممنون میشم

csq Quebec: october 2010, , pass request : 29 october 2013

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط eb77 نمایش پست ها
    کسی میتونی راهنمایی بکنه چطوری میشه تراول داکیومنت گرفت؟
    ایا حتما باید از انکارا باشه یعنی نمیشه قبل از رفتن از خود کانادا اینو بگیریم و با همون برگردیم
    من به خاطر یک سری از مشکلات شخصی مجبورم برگردم ایران وپی ار هم ندارم و موقعی هم که بخواهم برگردم کانادا هم مطمئنا پی ار نیامده
    اگر کسی میتونه راهنمایی کنه ممنون میشم
    حتما باید از خارج کانادا اقدام کنید. اگر قبل پی آر بوده اید و الان برای تمدید اقدام کردید و یک ماه فرصت دارید، میتونید درخواست صدور کارت پی آر اضطراری بدید. تا قبل خروج از کانادا کارتتون دستتون برسه. برای تراول داکیومنت حتما باید ترکیه اقدام کنید. طبق آخرین اطلاعات حدود یکماه هم زمان میبره تا جواب بدند.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nika2001 نمایش پست ها
    اگه مدت ويزاتون تمام نشده ميتونيد برگرديد يعني مشكلي با ايرلاين ها نداريد
    کدوم ویزا؟ CIC میگه کلیه ویزاهای قبلی باطل شده اند.

نقل قول نوشته اصلی توسط esiwind نمایش پست ها
    کدوم ویزا؟ CIC میگه کلیه ویزاهای قبلی باطل شده اند.
    ويزاي مهاجرت حداكثر تاريخ ورود داره. اگر كسي وارد كانادا بشه و بخواد بدون پي ار برگرده اگر قبل از اين تاريخ باشه با ايرلاين ها به مشكلي بر نميخوره

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Phd student of business Tehran uni

نقل قول نوشته اصلی توسط nika2001 نمایش پست ها
    ويزاي مهاجرت حداكثر تاريخ ورود داره. اگر كسي وارد كانادا بشه و بخواد بدون پي ار برگرده اگر قبل از اين تاريخ باشه با ايرلاين ها به مشكلي بر نميخوره
    نه،مشكلي نيست.من بدون پي آر برگشتم

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط asal92 نمایش پست ها
    نه،مشكلي نيست.من بدون پي آر برگشتم
    فقط جهت شفاف شدن این چند پست اخیر :
    برای خروج از کانادا صرفا داشتن پاسپورت ایرانی کافیه. چه پی آر شده باشید چه نباشید چه کارتش اومده باشه و چه نیومده باشه.
    ولی برای ورود به کانادا اگر پی آر شده باشید یا باید کارت پی آر داشته باشید و یا تراول داکیومت بگیرید. همه ویزاهای قبلیتون حتی اگر تاریخ داشته باشند باطل می شوند.
    اگر پی آر هم نشده یاشید که ویزای دانشجویی کار و یا ویزیتوری لازم هست. بدون کارت پی آر، تراول داکیومنت و یا ویزا هواپیمایی اجازه سوار شدن به هواپیما در ایران را نخواهد داد.

Junior Member

سلام دوستان
    من بیش از 3 ماه پیش لند کردم و2 هفته پیش بنابرضرورت برگشتم ایران، تا پس از دریافت پی آر برگردم کانادا اما هنوز کارت پی ار نیامده.برای پیگیری با این شماره سی ای سی18882422100 تماس گرفتم اما ظاهرا این شماره برای تماس از داخل کانادا است.کسی شماره دیگه ای را که مخصوص تماس با سی ای سی از خارج کانادا باشه میشناسه.من برای 3 اگوست بلیط برگشت دارم و اگر تا چند روز آینده کارتم نیاد میخوام برم آنکارا تا تراول داکیومنت بگیرم. مایلم تجربه دوستانی که برای تراول داکیومنت اقدام کردند رو بدونم.زمان؟هزینه؟ ممنون میشم اگر کمک کنید
    باتشکر

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir1342 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من بیش از 3 ماه پیش لند کردم و2 هفته پیش بنابرضرورت برگشتم ایران، تا پس از دریافت پی آر برگردم کانادا اما هنوز کارت پی ار نیامده.برای پیگیری با این شماره سی ای سی18882422100 تماس گرفتم اما ظاهرا این شماره برای تماس از داخل کانادا است.کسی شماره دیگه ای را که مخصوص تماس با سی ای سی از خارج کانادا باشه میشناسه.من برای 3 اگوست بلیط برگشت دارم و اگر تا چند روز آینده کارتم نیاد میخوام برم آنکارا تا تراول داکیومنت بگیرم. مایلم تجربه دوستانی که برای تراول داکیومنت اقدام کردند رو بدونم.زمان؟هزینه؟ ممنون میشم اگر کمک کنید
    باتشکر
    سلام
    اگر سه ماهه لند کردید. باید همین روزا کارتتون بیاد. Processing time امروز ۷۲ روز بود.
    برای تراول داکیومنت که ۱ هفته ای جواب میدن. هزینه اش برای یه هر نفر ۵۵.۲۵ لیر ترکیه و ۵۰ دلار کانادا + هزینه واریز همین مبالغ به حساب بانک گارانتی ترکیه + هزینه ارسال مدارک + هزینه پیک آپ ویزا

حداکثر ۳۰۰ دلار هزینه داره.
    برای تماس با CIC از خارج کانادا با شماره زیر تماس بگیرید:1613.944.4000
    ویرایش توسط esiwind : June 25th, 2014 در ساعت 01:22 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط esiwind نمایش پست ها
    سلام
    اگر سه ماهه لند کردید. باید همین روزا کارتتون بیاد. Processing time امروز ۷۲ روز بود.
    برای تراول داکیومنت که ۱ هفته ای جواب میدن. هزینه اش برای یه هر نفر ۵۵.۲۵ لیر ترکیه و ۵۰ دلار کانادا + هزینه واریز همین مبالغ به حساب بانک گارانتی ترکیه + هزینه ارسال مدارک + هزینه پیک آپ ویزا

حداکثر ۳۰۰ دلار هزینه داره.
    برای تماس با CIC از خارج کانادا با شماره زیر تماس بگیرید:1613.944.4000
    یعنی هم باید 55 لیرترکیه بدیم هم 50 دلار کانادا؟
    هرینه ویزا دوباره فکر کنم 30 دلار . نمیشه به جای تراول داکیومنت ویزا دوباره گرفت؟

csq Quebec: october 2010, , pass request : 29 october 2013

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط eb77 نمایش پست ها
    یعنی هم باید 55 لیرترکیه بدیم هم 50 دلار کانادا؟
    هرینه ویزا دوباره فکر کنم 30 دلار . نمیشه به جای تراول داکیومنت ویزا دوباره گرفت؟
    اگر PR شدید دیگه ویزا معنی نداره. بله باید هم ۵۵/۲۵ لیر ترکیه و هم ۵۰ دلار کانادا بعلاوه هر واریز ۱۰ لیر (حدودا) رو بدید.

ضمنا هزینه ویزا ۱۰۰ دلاره. یعنی گرونتره.