صفحه 35 از 52 نخستنخست ... 252627282930313233343536373839404142434445 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 341 تا 350 , از مجموع 517

موضوع: دریافت کارت اقامت دایم (PR Card)

پیش فرض پاسخ : دریافت کارت اقامت دایم (PR Card)

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman_m نمایش پست ها
    بعد از لندینگ به لینک زیر هم برید و آدرستون رو تغییر بدید:
    https://services3.cic.gc.ca/ecas/aut...te.do?app=ecas
    سلام دوستان
    من چند روزه لند کردم و در فرودگاه آدرسی رو برای pr card دادم.
    به کمک فوری شما احتیاج دارم. من از لینک بالا شماره uci , اطلاعات دیگه رو وارد کردم ولی این پیغام رو گرفتم:
    We were not able to identify you using the information you provided. There could be three possible reasons:

شاید چون پرونده اکپرس انتری بودم از این طریق نمیشه. حالا من چطور بدونم وضعیت pr card چی هست و آدرس درست وارد شده یا نه؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    sepehr_5566 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mafa نمایش پست ها
    سلام دوستان
    به کمک فوری شما احتیاج دارم. من از لینک بالا شماره uci , اطلاعات دیگه رو وارد کردم ولی این پیغام رو گرفتم:
    We were not able to identify you using the information you provided. There could be three possible reasons:

شاید چون پرونده اکپرس انتری بودم از این طریق نمیشه. حالا من چطور بدونم وضعیت pr card چی هست و آدرس درست وارد شده یا نه؟
    قبل ورود اطلاعات فقط مطمعن شین که از کادر Identification Type: حتما گزینه UCI رو انتخاب کرده باشید.
    اما اگه مطمعن هستین که همه اطلاعات رو به درستی وارد کردید :
    با CIC تماس بگیرین و مشکل رو مطرح کنید و بگید که میخواد راجب آدرس مطمعن شید و آدرس رو باهاشون چک کنید. اگه اپراتور این کار رو نکرد یه روز بعد دوباره تماس بگیرید و با یه اپراتور دیگه صحبت کنید معمولا یه اپراتور خوب پیدا میشه که نهایتا راهنمایی میکنه.
    گاهی زندگی یعنی سخت کوشی برای رویایی، که هیچکس جز شما قادر به دیدنش نیست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mafa نمایش پست ها
    سلام دوستان

دوست عزیز از لینک address notification هم امتحان کنید . شاید فرقی بکنه. https://services3.cic.gc.ca/ecas/?app=coanotify

Junior Member

سلام
    من داشجوی گردویت ستادی در کانادا هستم و تا یک ماه دیگه دوره ستادیم تموم میشه چون دفاع کردم و میتونم برای work permit اپلی کنم. یک ماه قبل در ایران با تبعه انگلستان که PR کانادا هست ازدواج کردم ولی چون همسرم ایرانی نیست سند ازدواج ما هنوز در دست بررسی هست و ما فقط عقدنامه داریم. سوال اول اینکه ایا بایستی در کانادا دوباره لیسانس ازدواج بگیریم و بعد سرتیفیکیت ؟ یا اینکه میشهبا همون عقدنامه ازدواج رو ثبت کرد؟ یا اینکه اصلا حرفی از ایران نزد و دوباره ازدواج رو در کانادا انجام داد؟

دوم اینکه برای اقدام به PR با اسپانسرشیپ همسر ایا میتونم در حالی که در کانادا زندگی میکنم به اپلیکیشن outside کانادا رو پر کنم؟ چون دیدم پروسش خیلی کوتاهتره
    ممنون

ApplyAbroad Senior Veteran
    sepehr_5566 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط alphino نمایش پست ها
    منظورم همون home address بود.
    همون طور كه گفتين اونجا دو قسمت براي آدرس هست يكي mailing Address و ديگري Home Address هست.
    براي من بعد از ورورد فقط Home Address به آدرس كانادا آپديت شد اما Mailing Address كماكان همون آدرس ايرانه و گزينه تغيير آنلاين براي اين مورد غير فعاله. من الان بعد حدود 60 روز هنوز كارت به دستم نرسيده و يه مقدار نگرانم كه نكنه به خاطر همين عدم تغيير باشه.

ار دوستان كسي شرايط مشابه داشته كه فقط Home Address عوض شده باشه اما Mailing Address تو سايت عوض نشده باشه و كارت به دستش زسيده باشه ؟
    این موضوع برای بیشتر دوستان اتفاق افتاده و به عقیده من شاید واقعا کمی بعیده که دلیل تاخیر باشه.

در مورد آدرس، در مورد خود من هم این موضوع به همین شکل بود که فقط Home Address به آدرس کانادا تعییر پیدا کرده بود اما Mailing Address کماکان آدرس ایران بود.

با اینکه Mailing Address آدرس ایران بود اما چند هفته بعد که من ایمیل درخواست تحویل مجدد عکس رو دریافت کردم در بالای اون ایمیل آدرس من برای فرستان کارت ذکر شده بود که همون آدرس کانادا بود.

بنابراین این نشون میداد که برای اونها آدرس پست کارت همون آدرس کانادایی ملاک بود.و در حقیقت برای من مغایرت دوتا آدرس تاثیر خاصی در تاخیر و یا احیانا اشتباه در آدرسی که کارت به اون ارسال خواهد شد نداشت.

با این حال برای محکم کاری و داشتن آرامش خاطر در ابتدای ورود، توصیه میشه و بهتره در موارد مشابه،دوستان آدرس خودشون رو به صورت انلاین آپدیت کنند.

البته از اونجا که برخی از دوستان عنوان کردند که آپدیت آدرس ممکنه منجر به به تاخیر افتادن پروسه (؟) ارسال کارت (و شروع مجدد دوره از اول ! ) بشه بنابراین توصیه شخصی خود من این هست که در همچین سرایطی بهتره در همون ابتدای ورود به لینک سایت مراجعه و آدرس خودتون رو آپدیت کنید.

بعد ورود به سایت:شما دو کادر آدرس رو میبینید که هر کدام داری دکمه آپدیت جداگانه هستد که میتونید هر کدوم از آدرس ها رو آپدیت کنید. اما اگه فقط کادر Home Address شما داری گزینه آپدیت هست (با اینکه این آدرس درست هست و آدرس کانادای شماست). اما Mailing Address (که کماکان آدرس ایران مونده ) و شما میخواید آپدیتش کنید داری همچین دکمه ای نیست.هیچ جای نگرانی وجود نداره و به صورت زیر عمل کنید:

شما همون دکمه ویرایش Home Address رو کلیک کنید.جهت اطمینان همین آدرس رو یک بار دیگه مجدد چک کنید.دقت کنید در پایین همین صفحه یک گزینه My Mailing Address is the Same as Home Address هست که اون رو تیک بزنید و بعد تغییرات رو ذخیره کنید.

بعد از چند رو که سیستم آپدیت شد در پروفایل شما فقط یک گزینه Home Address خواهد بود که همون آدرس کانادای شماست و گزینه دیگر خذف میشه بنابرای شما فقط یک کادر آدرس خواهید داشت که همو آدرس کانادای شماست.

همچنین دوستان دقت داشته باشند که ECAS اصلا ملاک قابل اعتمادی برای پیگیری وضعیت کارت نیست .با اینکه در مورد بعضی از دوستان بعد از دریافت کارت وضعیشتون به Completed تغییر پیدا کرده، با این حال در مورد بسیاری دیگر از دوستان ،از جمله خود من ، با وجود دریافت کارت هنوز ECAS هیچ تغییر نکرده و کماکان همون Decision Made سابق رو نشون میده. بنابراین در این مورد نگران این عدم تغییر نباشید.

توصیه میشه اگه بیش از مدت زمان ذکر شده در سایت از لندینگ شما گذشته و هنوز کارت و یا ایمیلی در مورد تحویل مجدد عکس دریافت نکردید حتما با CIC تماس بگیرید.
    اگر در کانادا هستید تماس راحت هست

اگر خارج ار کانادا هستید و مثلا در ایران هستید .شما امکان تماس با شماره شماره +1 888 ذکر شده در پست های قبل رو نخواهید داشت.
    در این شرایط راه حل این هست که میبایست با یک شماره دیگه که در پایین ذکر شده تماس بگیرید:
    1-613-944-4000+
    .این شماره در حقیقت شماره خود CIC نیست اما داری منوی گویا هست و با انتحاب گزینه مهاجرت شما رو به همون شماره CIC دایورت میکنه.بنابراین بعد تماس به دقت گوش کنید و مراحل رو به درستی انتخاب کنید.

برای تماس با قیمت مناسب از ایران هم میتونید برنامه Hangout Dialer گوگل رو رو گوشی تون نصب کنید و با داشتن اینترنت با شماره گفته شده تماس بگیرید.برای این کار ابتدا یه اعتبار خیلی کم در حد 2 دلار به اون برنامه اضافه کنید تا امکان تماس برای شما برقرا بشه.
    البته اگر در ایران این برنامه رو باز کنید (یعنی با آی پی اینترنت ایران متصل باشد) امکان تماس در برنامه برای شما غیر فعال خواهد بود.
    راحل این هست که ابتدا یک برنامه قند شکن مثل HotSpot Shield که رایگان هست رو روی گوشیتون نصب کنید و اون رو اجرا کنید. با اجرای این برنامه آی پی شما به آمریکا تغییر خواهد یافت و بعد از اون میبتونید با برنامه Hangout Dialer شماره گفته شده رو بگیرید و با اپراتور صحبت کنید و کارتون رو پیگیری کنید.
    ویرایش توسط sepehr_5566 : August 22nd, 2016 در ساعت 01:21 PM
    گاهی زندگی یعنی سخت کوشی برای رویایی، که هیچکس جز شما قادر به دیدنش نیست

Member khashijan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    chemical Engineering

کارت پی آر من دقیقا یکماهه اومد به من گفتن لندینگ پیپیرتو دوز ننداز بعد از اینکه کارتت اوم د گفتن موقع سیتیزن شدن به کارت میاد

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط khashijan نمایش پست ها
    کارت پی آر من دقیقا یکماهه اومد به من گفتن لندینگ پیپیرتو دوز ننداز بعد از اینکه کارتت اوم د گفتن موقع سیتیزن شدن به کارت میاد
    فقط توجه داشته باشيد كه ورق لندينگ از كارت پى آر مهم تره، كارت تاريخ انقضاء داره ولى لندينگ هميشه قابل استفاده است .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Network and Security and Software Engineering Professional

سلام خدمت همه دوستان.
    امیرحسین هستم یه تازه وارد
    دارم مدارک شبکه (سیسکو) رو میگیرم و خیلی سوالات کلیشه ای ولی بی جواب قطعی دارم.برای اطلاعات افرادی که نمیدونن عرض کنم که مدارک سیسکو بین المللی هستش و تمام کشورا قبولش دارن.ولی بحث من اینه برای گرفتن اقامت کانادا که شخصی وارد کشور اونها بشه باید چه مسیری رو طی کرد.
    هدف من زندگی در اونجا هستش با توجه به تخصص خودم و میخوام بدونم در این پروسه از قبل از گرفتن پاسپورت ایرانی تااااا صاحب شغل شدن در اونجا چه قدر هزینه و چه مراحلی باید طی بشه؟ ممنون میشم جواب بدید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط CISCO7 نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان.
    امیرحسین هستم یه تازه وارد
    دارم مدارک شبکه (سیسکو) رو میگیرم و خیلی سوالات کلیشه ای ولی بی جواب قطعی دارم.برای اطلاعات افرادی که نمیدونن عرض کنم که مدارک سیسکو بین المللی هستش و تمام کشورا قبولش دارن.ولی بحث من اینه برای گرفتن اقامت کانادا که شخصی وارد کشور اونها بشه باید چه مسیری رو طی کرد.
    هدف من زندگی در اونجا هستش با توجه به تخصص خودم و میخوام بدونم در این پروسه از قبل از گرفتن پاسپورت ایرانی تااااا صاحب شغل شدن در اونجا چه قدر هزینه و چه مراحلی باید طی بشه؟ ممنون میشم جواب بدید
    تاپیک های مهاحرت به روش اکسپرس انتری رو مطالعه کنید توضیح داده شده است. در مورد بقیه سوالاتتون هم تاپیکهای فروم کانادا را بگردید برای هزینه و کاریابی و غیره هر کدام تاپیک خودش را دارد.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط CISCO7 نمایش پست ها
    ممنونم عزیز دل . ولی خسته شدم از بس افراد مختلف نظرات مختلف داشتن .نمیشه متوجه شد کی واقعا میدونه و کی نمیدونه
    نظرات متفاوت لازم نیست. مسیر مهاجرت به روش اکسپرس انتری اینجا بطور دقیق توضیح داده شده:

http://www.applyabroad.org/forum/sho...-Express-Entry