صفحه 38 از 52 نخستنخست ... 282930313233343536373839404142434445464748 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 371 تا 380 , از مجموع 517

موضوع: دریافت کارت اقامت دایم (PR Card)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- فوق لیسانس جغرافیا و توریسم- دانشگاه آزاد

پیش فرض پاسخ : دریافت کارت اقامت دایم (PR Card)

سلام ببخشید من قرار است تا چند ماه دیگه درسال 2017 وارد کانادا شوم در کبک لند میکنم اما چون آدرس ثابتی ندارم میتونم آدرس ونکوور را برای گرفتن کارت پی آر بدم

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد عمران- خاک و پی

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmado19 نمایش پست ها
    سلام ببخشید من قرار است تا چند ماه دیگه درسال 2017 وارد کانادا شوم در کبک لند میکنم اما چون آدرس ثابتی ندارم میتونم آدرس ونکوور را برای گرفتن کارت پی آر بدم
    اگر شما از طریق کبک مهاجرت کردید و در فرودگاه آدرس دیگری بدید شاید مشکل ساز باشه (چون خودتون دارید میگید که نمیخواید در کبک زندگی کنید) و اگر از طریق دیگه مهاجرت کردید و در کبک لند کنید باز شاید مشکل ساز باشه. (بعضی دوستان نظرشون این هست که اگر از طریق فدرال مهاجرت کردید باز لندتون نمیتونه در کبک باشه) کلا کبک یکم مشکل ساز هست. اگر روش مهاجرتیتون رو بفرمایید شاید بیشتر بشه کمک کزد. در ضمن تا جایی که میدونم میتونید آدرستون برای کارت پی آر رو بعد از لند تغییر بذیذ یا مشخص کنید.
    موفق باشید

سلام دوستان
    دوست من در کانادا میخواد کارت اقامتم رو به ایران پست کنه. با دی اچ ال نشد و در آمریکا متوقف شد و برگشت خورد. لطفا دوستانی که کارتشون پست شده به ایران راهنماییم کنید از چه پستی استفاده کردید؟ ظاهرا اگه آمریکا در مسیر پست باشه مشکل درست میشه.
    ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mafa نمایش پست ها
    سلام دوستان
    دوست من در کانادا میخواد کارت اقامتم رو به ایران پست کنه. با دی اچ ال نشد و در آمریکا متوقف شد و برگشت خورد. لطفا دوستانی که کارتشون پست شده به ایران راهنماییم کنید از چه پستی استفاده کردید؟ ظاهرا اگه آمریکا در مسیر پست باشه مشکل درست میشه.
    ممنونم
    من فکر میکردم دیگه با پست نمیشه فرستاد. تعجب میکنم که در آمریکا متوقف شده. چون من خونده بودم که در کارتهای بعد از 2016 مکانیزمی تعبیه شده که بتونن کنترل کنند و هیچ کارتی از مرزهای کانادا با پست عبور نکنه. حالا نمیدونم چقدر عملی شده باشه. فکر میکنم یه جایی خوندم که پستش به خارج یا از خارج به داخل غیر قانونیه. به نظر من با مسافر مطمین بفرستند.

اون چیپ الکترونیکی به منظور دیگه ای تعبیه شده. پست کارت هم غیر قانونی نیست و هیچ قانونی به این منظور وجود نداره فقط یک دستورالعمل 491 هست که مربوط به تمدید کارت میشه(نه کارت اول) و پست کارت رو دور زدن قانون عنوان میکنه. ممنون از جوابتون من پست رو ترجیح میدم و میخواستم از تجربه دوستان با پست استفاده کنم.

Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد عمران- خاک و پی

من هم شنیده بودم که اگر کارت پی آر پست بشه اگر در گمرک متوجه بشند میگیرندش. تجربه همه دوستان میگه که بهتره با مسافر فرستاده بشه. حالا نمیدونم با کارتتون چه میکنند و آیا پسش میدند با خیر. اگر پسش دادند که به نظرم با مسافر بفرستید. اگر هم نفرستادند که باید برای تراول داکیومنت اقدام کنید.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman_m نمایش پست ها
    من هم شنیده بودم که اگر کارت پی آر پست بشه اگر در گمرک متوجه بشند میگیرندش. تجربه همه دوستان میگه که بهتره با مسافر فرستاده بشه. حالا نمیدونم با کارتتون چه میکنند و آیا پسش میدند با خیر. اگر پسش دادند که به نظرم با مسافر بفرستید. اگر هم نفرستادند که باید برای تراول داکیومنت اقدام کنید.
    موفق باشید
    ممنون از پاسختون. کارت رو به فرستنده برگشت دادن. مامورین پست کاری با کارت ندارن. اتفاقا اگه با مسافر ارسال بشه و اتفاقی آفیسر ببینه کارت رو میگیره ولی با پست این اتفاق نمیافته. مشکل توقیف بسته تحریمهای ایران بوده که دی اچ ال آمریکا سختگیره. من الان دنبال یه پستی هستم که از آمریکا گذر نکنه برای رسیدن به ایران.

Member
    رشته و دانشگاه
    Petroleum Eng. MSc(AmirKabir), BSc:PUT 

سلام دوستان

میخواستم بدونم کسی تجربه اینو داره که کارت اقامتش منقضی شده باشه. ولی هنوز اون ۷۳۰ روز رو پر نکرده باشه واسی تمدید کارت اقامت دائم،

مثلا اگر روزی که کارت باطل میشه اگر هنوز ۱۰۰ روز دیگه مونده باشه تا ۷۳۰ روز رو تکمیل کنه اونوقت تو اون فاصله چند ماهه بعد از منقضی شدن کارت وضعیتش چی میشه ؟ اصلا میشه واسه تمدید اقدام کرد؟
    ممنون
    دریافت مدارک در سیدنی 26-04-2010 فایل نامبر اول 28-07-2010 دریافت مدارک در دمشق 03-11-2010، فایل نامبر دوم 15-11-2010 کد پذیرش 8222 انتقال به آنکارا 04-08-2010 - اینپرسس 27-03-2012 - دریافت مدیکال 21-05-2013 ,درخواست آپدیت مدارک 04-10-2013 ، پاس ریکوست 2014-01-22

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط havar_s نمایش پست ها
    سلام دوستان

میخواستم بدونم کسی تجربه اینو داره که کارت اقامتش منقضی شده باشه. ولی هنوز اون ۷۳۰ روز رو پر نکرده باشه واسی تمدید کارت اقامت دائم،

مثلا اگر روزی که کارت باطل میشه اگر هنوز ۱۰۰ روز دیگه مونده باشه تا ۷۳۰ روز رو تکمیل کنه اونوقت تو اون فاصله چند ماهه بعد از منقضی شدن کارت وضعیتش چی میشه ؟ اصلا میشه واسه تمدید اقدام کرد؟
    ممنون

اگر از کانادا خارج نشیدتا اون صد روز پر کنید که مشکلی پیش نمیاد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. at Industrial Marketing

نقل قول نوشته اصلی توسط hiver نمایش پست ها
    اگر از کانادا خارج نشیدتا اون صد روز پر کنید که مشکلی پیش نمیاد
    سلام
    و اگر خارج باشیم و پر نشده یعنی راهی نداره ؟