صفحه 5 از 52 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 517

موضوع: دریافت کارت اقامت دایم (PR Card)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : PR Card

سلام- ما بالاجبار فقط یک ماه در کانادا لند کردیم و بدون پی ار برگشتیم حالا پی ارمون که اومده دوستامون برای آوردنش می گویند باید یک فرم پر کنیم و به اونا اجازه حمل پی آر را بدیم . این صحت داره؟ و اگه داره فرمش چی هست؟
    ممنون میشم سریع پاسخ بدید.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Phd student of business Tehran uni

نقل قول نوشته اصلی توسط mojfar نمایش پست ها
    سلام- ما بالاجبار فقط یک ماه در کانادا لند کردیم و بدون پی ار برگشتیم حالا پی ارمون که اومده دوستامون برای آوردنش می گویند باید یک فرم پر کنیم و به اونا اجازه حمل پی آر را بدیم . این صحت داره؟ و اگه داره فرمش چی هست؟
    نه،صحت نداره.من خودم باشرايط مشابه شما به ايران برگشتم و دوستم كارت منو تو جيبش انداخت و آورد.به همين سادگي

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط fatfat نمایش پست ها
    سلام. دوستان من 18 اگوست لند کردم ولی الان ایران هستم کارت پی آرم نیومده به آدرسی که دادم. در سیستم که چک میکنم نوشته از 24 سپتامبر بررسی پی آرم شروع شده ضمن اینکه کلمه complete هم قید شده پس چرا هنوز به آدرسم نرسیده ؟ آیا صلاحه از ایران پیگیری کنم ؟ نگرانم از سه ماه بگذره کارت را باطل کنند.ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
    از ایران نمیتونی زنگ بزنی ولی میتونی بهشون ایمبل بزنی دو روزه جواب میدن،

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hiver نمایش پست ها
    از ایران نمیتونی زنگ بزنی ولی میتونی بهشون ایمبل بزنی دو روزه جواب میدن،
    از ایران هم میتونی زنگ بزنی. تماس بگیرید و از درست بودن آدرستون مطمئن بشید. ولی دقت کنید که اگه بدونن خارج کانادا هستید دیگه کارتتون رو پست نمیکنند تا برگردید به کانادا. برای برگشت هم باید حتما تراول داکیومنت بگیرید که مفصلا در پست مربوطه توضیح داده ام که به چه شکلی میشه گرفت.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mojfar نمایش پست ها
    اخیرا یکی از دوستان با پست فرستاد برای یه دوست دیگه. ولی حملش هم 99.9999 درصد مواقع هیچ مشکلی پیش نمیاره. لیکن اگر یک در 10 میلیون در مرز کانادا متوجه بشند که کارت پی آر یکی همراه مسافر هست ممکنه گیر بدند. من که نشنیدم چنین اتفاقی بیوفته.
    خلاصه اینکه اگه کارتتون اومده، یکی از دوستاتون بیاره. بدون فرم و این حرفا. به CIC زنگ بزنید یا بپرسید میگن این کار قانونی نیست و باید برای برگشت به کانادا تراول داکیومنت بگیرید.

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط esiwind نمایش پست ها
    از ایران هم میتونی زنگ بزنی. تماس بگیرید و از درست بودن آدرستون مطمئن بشید. ولی دقت کنید که اگه بدونن خارج کانادا هستید دیگه کارتتون رو پست نمیکنند تا برگردید به کانادا. برای برگشت هم باید حتما تراول داکیومنت بگیرید که مفصلا در پست مربوطه توضیح داده ام که به چه شکلی میشه گرفت.
    شماره ای که تو سایت . من خودم هم از سرویس دو کانادا پرسیدم گفت فقط از داخل کانادا میشه تماس گرفت
    این ایمیل CIC-Telecentre-Contact-PRC-CRP@cic.gc.ca <CIC-Telecentre-Contact-PRC-CRP@cic.gc.ca>;، من خودم ایمیل زدم همه تاریخ ها را برام نوشته بودن چه تاریخی صادر شده و چه تاریخی قرستادن...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران-راه و ترابري- صنعتي اصفهان- علم وصنعت ايران

سلام دوستان. ميشه لطف كنين و آدرس سايتي كه وضعيت صدور PR تون و همينطور آدرسي كه براي ارسال آن با پست در سايت نوشته شده را اينجا بذارين؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shiva5999 نمایش پست ها
    سلام دوستان. ميشه لطف كنين و آدرس سايتي كه وضعيت صدور PR تون و همينطور آدرسي كه براي ارسال آن با پست در سايت نوشته شده را اينجا بذارين؟
    چنین سایتی وجود نداردو شما فقط میتونید از زمان پروسس کارتتون آگاه بشید و اگر از اون زمان بیشتر گذشته باشه تماس بگیرید و علت را جویا بشید. اینم آدرس جایی که زمان پروسس رو میتونید ببینید:
    http://www.cic.gc.ca/english/informa...imes/index.asp

Junior Member

دوستان اگر کارت پی آر رو پست کنن و کسی خونه نباشه برای تحویل گرفتن چیکار باید کرد آیا دوباره پست میکنن یا باید جای خاصی رفت برای تحویلشون؟ و اینکه معمولا اونجا بسته های پستی چه ساعاتی فرستاده میشن؟ مثلا تو ایران معمولا صبح ها ارسال میشن.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aminca نمایش پست ها
    دوستان اگر کارت پی آر رو پست کنن و کسی خونه نباشه برای تحویل گرفتن چیکار باید کرد آیا دوباره پست میکنن یا باید جای خاصی رفت برای تحویلشون؟ و اینکه معمولا اونجا بسته های پستی چه ساعاتی فرستاده میشن؟ مثلا تو ایران معمولا صبح ها ارسال میشن.
    کارت PR با پست عادی میاد و میندازنش تو صندوق پستیتون چه خونه باشید و چه نباشید. سوالتون برای پست عادی قابل طرح نیست. منتها جهت اطلاعتون عرض شود که برای بسته های پستی سفارشی یا اکسپرس معمولا یک برگه میذارن که روی برگه نوشته میشه که یا دوباره میارنش و یا اینکه میبرن نزدیکترین دفتر پستی و خود شما باید تشریف ببرید و بگیریدش.