صفحه 51 از 52 نخستنخست ... 414243444546474849505152 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 517

موضوع: دریافت کارت اقامت دایم (PR Card)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دریافت کارت اقامت دایم (PR Card)

سلام به همه

کارت اقامت من با پست اومد حدود سه هفته پیش اما کارت همسرم نیومده و دارم نگران میشه. کسی میدونه این فرم باید برای هر نفر جداگانه پر بشه یا نه. تا اونجا که یادم میاد، موقعی که فرم را پر می کردم، سوال شد کس دیگه هم با من در این آدرس هست یا نه که من نام و مشخصات همسرم را پر کردم. الان که سعی می کنم جداگانه برای همسرم فرم اعلان آدرس پر کنم، پیام میده که یا اطلاعات را اشتباه وارد کرده اید یا این که ما اطلاعات را قبلا دریافت کرده ایم اما هنوز اقدام نکرده ایم. از اونجا که چند بار مشخصات را چک کردم و مطئن هستم درست وارد کرده ام، می تونم نتیجه بگیرم که مشخصات و آدرس را برای همسرم هم دریافت کرده اند و باز هم باید فقط منتظر باشیم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dvt نمایش پست ها
    سلام به همه

کارت اقامت من با پست اومد حدود سه هفته پیش اما کارت همسرم نیومده و دارم نگران میشه. کسی میدونه این فرم باید برای هر نفر جداگانه پر بشه یا نه. تا اونجا که یادم میاد، موقعی که فرم را پر می کردم، سوال شد کس دیگه هم با من در این آدرس هست یا نه که من نام و مشخصات همسرم را پر کردم. الان که سعی می کنم جداگانه برای همسرم فرم اعلان آدرس پر کنم، پیام میده که یا اطلاعات را اشتباه وارد کرده اید یا این که ما اطلاعات را قبلا دریافت کرده ایم اما هنوز اقدام نکرده ایم. از اونجا که چند بار مشخصات را چک کردم و مطئن هستم درست وارد کرده ام، می تونم نتیجه بگیرم که مشخصات و آدرس را برای همسرم هم دریافت کرده اند و باز هم باید فقط منتظر باشیم؟
    تماس بگیرید شاید ادرس تو سیستم وارد نشده
    تلفن ش
    8882422100

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط dvt نمایش پست ها
    سلام به همه

برخی مواقع ممکن است این مساله باشد و شما باید تماس بگیرید تا ببینند و چک کنند.
    شنیده هم شده که برخی مواقع برای کنترل حضور فیزیکی افراد به صورت رندم این مورد انجام میشود ولی به طور قطعی نمی توان اظهارنظری کرد.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mary7789 نمایش پست ها
    تماس بگیرید شاید ادرس تو سیستم وارد نشده
    تلفن ش
    8882422100
    متشکرم از پاسخ شما. من در کبک هستم، این شماره به کبک هم مربوط میشه؟ خیلی بعید می دونم مسئله آدرس باشه چون برای هر دو دقیقا همان آدرس را دادم. مگر این که خودشان اشتباه کرده باشند. در هر صورت تماس می گیرم. ممنون.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تمدید کارت اقامت دایم (PR Card)

سلام دوستان عزیز
    PR ما 7 ماه دیگه منقضی میشه من و پسرم از 5 سال کلا 6ماه کانادا بودیم و همسرم یک ماه و دخترم متولد کاناداست
    آخرین خروجم از کانادا دوسال قبل هست
    سوالم اینه که :من برای زندگی میخوام ماه آینده بیام مونترال اما شنیدم که اگر دوسال از 5 سال رو پر نکرده باشیم تو فرودگاه افیسر میتونه اجازه ورود نده یا بفرسته دادگاه
    کسی هست که شرایطش مثل من بوده باشه؟ به نظرتون اگه آفیسر عدم حضور رو بپرسه چه جوابی بدیم که به مشکل نخوریم.
    متشکرم

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : تمدید کارت اقامت دایم (PR Card)

نقل قول نوشته اصلی توسط nila95 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    PR ما 7 ماه دیگه منقضی میشه من و پسرم از 5 سال کلا 6ماه کانادا بودیم و همسرم یک ماه و دخترم متولد کاناداست
    آخرین خروجم از کانادا دوسال قبل هست
    سوالم اینه که :من برای زندگی میخوام ماه آینده بیام مونترال اما شنیدم که اگر دوسال از 5 سال رو پر نکرده باشیم تو فرودگاه افیسر میتونه اجازه ورود نده یا بفرسته دادگاه
    کسی هست که شرایطش مثل من بوده باشه؟ به نظرتون اگه آفیسر عدم حضور رو بپرسه چه جوابی بدیم که به مشکل نخوریم.
    متشکرم
    سلام. احتمال اینکه به مشکل و دادگاه برخورد کنید زیاده. بستگی به آفیسر داره که چقدر سهل گیر باشه. صحبت هایی مثل شرایط کاری یا نگهداری از والدین سالمند می تونه جوابگو باشه. حتی اگر هم اجازه ورود به شما بدن باید آماده باشید که دو سال کامل را بدون خروج در کانادا بمانید چون پی آر شما باطل میشه و امکان تمدیدش را تا قبل از دو سال ندارید.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

دوستان در مورد تمدید کارت پی آر، امکانش هست از ایران اقدام کنیم؟ ظاهرا ۴ ماه طول میکشه تا کارت جدید صادر بشه، من شرایط کاریم اجازه نمیده ۴ ماه کانادا بمونم، چه راهی وجود داره؟ میشه از ایران اپلیکیشن و مدارک درخواست رو ارسال کنم و بعد چند ماه دیگه بیام کانادا کارت رو شخصا تحویل بگیرم؟
    در ضمن میزان روزهای کافی در ۵ سال گذشته رو در کانادا بوده ام و ازینجهت مشکلی نیست، کارتم هم تا اواخر اکتبر اعتبار داره. ممنون میشم دوستانی که تجربه دارند راهنمایی کنند.
    سپاسگزارم

نقل قول نوشته اصلی توسط Dan نمایش پست ها
    دوستان در مورد تمدید کارت پی آر، امکانش هست از ایران اقدام کنیم؟ ظاهرا ۴ ماه طول میکشه تا کارت جدید صادر بشه، من شرایط کاریم اجازه نمیده ۴ ماه کانادا بمونم، چه راهی وجود داره؟ میشه از ایران اپلیکیشن و مدارک درخواست رو ارسال کنم و بعد چند ماه دیگه بیام کانادا کارت رو شخصا تحویل بگیرم؟
    در ضمن میزان روزهای کافی در ۵ سال گذشته رو در کانادا بوده ام و ازینجهت مشکلی نیست، کارتم هم تا اواخر اکتبر اعتبار داره. ممنون میشم دوستانی که تجربه دارند راهنمایی کنند.
    سپاسگزارم
    ...شما حتما باید مدارک رو از داخل کانادا ارسال کنید برای تمدید پی ار ولی ولی بعدش در صورتی که کارتتون هنوز اعتبار داشته باشه مشکلی نداره که خارج بشید چون ممکنه چند ماه طول بکشه تا کارتتون بیاد به خصوص تو این شرایط

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash_2015 نمایش پست ها
    ...شما حتما باید مدارک رو از داخل کانادا ارسال کنید برای تمدید پی ار ولی ولی بعدش در صورتی که کارتتون هنوز اعتبار داشته باشه مشکلی نداره که خارج بشید چون ممکنه چند ماه طول بکشه تا کارتتون بیاد به خصوص تو این شرایط
    مدارک مگه آنلاین ارسال نمیشه؟ امکانش هست آدرس یکی از نزدیکان در کانادا رو برای دریافت کارت بدم که به اونجا پست بشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Dan نمایش پست ها
    مدارک مگه آنلاین ارسال نمیشه؟ امکانش هست آدرس یکی از نزدیکان در کانادا رو برای دریافت کارت بدم که به اونجا پست بشه؟
    ...خیر برای تمدید پی ار با پست داخل کانادا ارسال میشه نه آنلاین. قبلا پست میکردن ولی گویا جدیدا برای برخی ها گفته میشه که بیان دریافت کنند به جای پست .