صفحه 8 از 52 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 517

موضوع: دریافت کارت اقامت دایم (PR Card)

پیش فرض پاسخ : PR Card

اساتيد و بزركان فروم در مورد اين bill c24 تابيك خاصي داريم ؟
    اكه نه ، لطف كنيد و ايجاد بفرماييد ممنون ميشويم جون به خيلي جيزها از pr و citizen و سالهاي canadian exprience قبل از pr و اينا مربوط ميشه
    شنيدم كه از جون يا جولاي هم اجرايي ميشه
    خداكنه نشه
    خدایا تو همیشه در همین نزدیکی بودی و دستم رو گرفتی ،همه چیز دست خداست ، بابت همه چیز بی نهایت مرتبه ازت ممنونم خدایا، یا علی مدد

ApplyAbroad Guru

برای فدرال که مطمینا مشکلی نیست شما میتوانید آدرس دوستی در شهر یا ایالت دیگری بدید و براشون پست میشه
    فقط کسانی که به ایران برمیگردند قبل از اینکه کارت پی آر را بگیرند ممکنه ریسک باشه اونم فقط این که اگر عکس را نامناسب تشخیص بدند باید زحمت بکشید برید ترکیه و برگه سفر از سفارت بگیرید و تشریف ببرید کانادا
    این هم احتمالش زیاد نیس البته ولی امکانش هم هست
    برای کبک ولی ظاهرا کسانی که کبکی مهاجرت میکنندآدرس خارج از کبک را قبول نمیکنند که آنرا هم البته اگر کسی این شرایط را دارد می تواند از دوستان کبکی که به تازگی لند کرده اند سوال کنند.

نقل قول نوشته اصلی توسط mylcdmonitor نمایش پست ها
    سلام
    بعيد ميدانم مشكلي باشه
    يه خانم و اقاي اروبايي كفتند كه ومدند لند كردن و ادرس دوستشون رو دادن و بركشتن دوستشون هم كارت رو كرفت و براشون بست كرد
    يكي از دوستان هم همينكار رو كرد
    فقط ممكنه از شما عكس جديد بخوان ، قبل از بركشت دو تا عكس با مشخصات 35 و 45 ميلي متر و ،،،بكيريد و بيش دوستتون بزاريد
    البته تو سايت نوشته شايد براي مصاحبه هم دعوتتون كنيم ولي من كه نديدم
    حتي من شنيدم فردي بوده كه نامينيت كبك بوده رفته ونكوور لند كرده جندسال هم مونده باسبورت كرفته و سيتيزن شده يه بار هم كبك نرفته
    ولي خب احتياط و كار درست رو انجام دادن نكراني اش كمتره

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    برای فدرال که مطمینا مشکلی نیست شما میتوانید آدرس دوستی در شهر یا ایالت دیگری بدید و براشون پست میشه
    فقط کسانی که به ایران برمیگردند قبل از اینکه کارت پی آر را بگیرند ممکنه ریسک باشه اونم فقط این که اگر عکس را نامناسب تشخیص بدند باید زحمت بکشید برید ترکیه و برگه سفر از سفارت بگیرید و تشریف ببرید کانادا
    این هم احتمالش زیاد نیس البته ولی امکانش هم هست
    برای کبک ولی ظاهرا کسانی که کبکی مهاجرت میکنندآدرس خارج از کبک را قبول نمیکنند که آنرا هم البته اگر کسی این شرایط را دارد می تواند از دوستان کبکی که به تازگی لند کرده اند سوال کنند.
    با تشكر
    براي استاني ها هم كويا مشكلي نيست
    كبك رو نميدونم ولي خب اين بنده خدا اينكار رو كرده بوده انكار
    خدایا تو همیشه در همین نزدیکی بودی و دستم رو گرفتی ،همه چیز دست خداست ، بابت همه چیز بی نهایت مرتبه ازت ممنونم خدایا، یا علی مدد

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mylcdmonitor نمایش پست ها
    اساتيد و بزركان فروم در مورد اين bill c24 تابيك خاصي داريم ؟
    اكه نه ، لطف كنيد و ايجاد بفرماييد ممنون ميشويم جون به خيلي جيزها از pr و citizen و سالهاي canadian exprience قبل از pr و اينا مربوط ميشه
    شنيدم كه از جون يا جولاي هم اجرايي ميشه
    خداكنه نشه
    بله اینجا یک تاپیک مفصل در این مورد داریم. از صفحات آخر شروع کنید چون اطلاعات اولیه خیلی درست نبودند:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...-کانادا

اجرایی شدنش هم فعلا قطعی است.

دوستان، چرا همچنان در ECAS نشانی پستی وکیل توشته شده است؟ نشانی که در ECAS نوشته شده حساب است یا آن آدرسی که ما در زمان لند ارایه کردیم؟ و پرسش بعدی این که من امروز از طریق ECAS نشانی خودم رو عوض کردم. احیانا در زمان صدور کارت اثر منفی گذاشته خواهد شد؟
    آدمی چون کشتی است و بادبان////تا کی آرد باد را آن بادران

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi059 نمایش پست ها
    دوستان، چرا همچنان در ECAS نشانی پستی وکیل توشته شده است؟ نشانی که در ECAS نوشته شده حساب است یا آن آدرسی که ما در زمان لند ارایه کردیم؟ و پرسش بعدی این که من امروز از طریق ECAS نشانی خودم رو عوض کردم. احیانا در زمان صدور کارت اثر منفی گذاشته خواهد شد؟
    من از زمان لندینگ نمیتونم Ecase رو چک کنم،چند بار هم با فایل نامبر قدیمی هم با فایل نامبر جدید چک میکنم و حتی با شماره لندینگ هم که با T شروع میشه چک میکنم داخل نمیشه،زمان داخل سایت ۲۵ روز اعلام شده ولی الان برای من نزدیک ۳۰ روز گذشته و نیومده هنوز، دوستانی که پی آرشون رو گرفتن معمولا زمان رسیدن پی آر با چیزی که داخل سایت وجود داره فرق داره؟؟آدرسی که ملاک هستش برای ارسال پی آر همونی هستش که شما توی فرودگاه به افسر دادید و پی آر شما به همون آدرس ارسال میشه

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi059 نمایش پست ها
    اگر ادرس عوض کردین کارت پی ار به ادرس جدید میاد

پیش فرض پاسخ : راهنمای روزهای اول برای تازه واردان به كانادا

سلام دوستان،
    من توی Ecase نمیتونم پروسه پی آر کارت رو چک کنم، چه با فایل نامبر قدیم و چه با جدید و چه با اون شماره ایکه توی برگه لندینگ هست داخل نمیشه،از دوستان کسی هست که این مشکل رو داشته باشه؟؟
    در حدود 35 روز از لندینگ ما گذشته و با اینکه توی سایت زده بود 22 روزپروسه ارسال پی آر طول میکشه هنوز دست ما نرسیده

Local Moderator

پیش فرض پاسخ : راهنمای روزهای اول برای تازه واردان به كانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط extremeboy نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من توی Ecase نمیتونم پروسه پی آر کارت رو چک کنم، چه با فایل نامبر قدیم و چه با جدید و چه با اون شماره ایکه توی برگه لندینگ هست داخل نمیشه،از دوستان کسی هست که این مشکل رو داشته باشه؟؟
    در حدود 35 روز از لندینگ ما گذشته و با اینکه توی سایت زده بود 22 روزپروسه ارسال پی آر طول میکشه هنوز دست ما نرسیده
    زنگ بزن میگن تو چه مرحله ای

ApplyAbroad Veteran

در مورد کارت چند سوال داشتم.

1- فرم درخواست کارت PR یک فرم دینامیک هست و میشه با کامپیوتر پر کردش. آیا این فرم رو میشه پیش از پرواز پر کرد و در فرودگاه موقع لند کردن ارائه داد یا باید در حضور آفیسر و طبق راهنمایی اون (و یا در مرحله ای بعد از مصاحبه ورودی با آفیسر) پر بشه ؟
    2- در فرم در قسمت C. Personal History اطلاعاتی در خصوص آدرس در 5 سال گذشته ، فعالیتهای کاری یا تحصیلی در 5 سال گذشته و سفرهای 5 سال گذشته پرسیده. اما فکر کنم مربوط به کسانیه که میخوان کارتشون رو تمدید کنن. لطفاً راهنمایی بفرمایید.
    3- آیا به طور معمول عکسهای داده شده برای ویزا برای صدور کارت مورد استفاده قرار میگیرن یا باید عکسی جدید (زیر 6 ماه مثلا) ارائه کرد؟
    4- با توجه به بروز رسانی هفتگی اطلاعات این لینک (تخمین تعداد روزهای مورد نیاز برای صدور کارت) چقدر معمولاً قابل اتکا هست ؟